Cylindryczne obiekty zlokalizowane na orbicie okołoziemskiej

Kategorie: 

Zwolennicy teorii spiskowych często zarzucają NASA retuszowanie zdjęć, na których znajdują się trudne do wyjaśnienia anomalie. Czasami jednak udaje się odnaleźć publicznie dostępne zdjęcia, które wyglądają tak, jakby coś jednak przeoczono. To właśnie jeden z takich przypadków.

 

Zdjęcie, o którym mowa przedstawia Europę i jest ono w dość wysokiej rozdzielczości. Na pierwszy rzut oka nie ma na nim nic niezwykłego. Widać zarysy kontynentu i chmury oraz coś jeszcze.

[ibimage==21259==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Są to cylindryczne obiekty nieznanego pochodzenia. Ze zdjęcia wynika, że w jednym miejscu znajduje się jeden taki cylinder a w drugim nawet kilka, znajdujących się w bliskiej odległości.

 

 

Źródło: http://rapidfire.sci.gsfc.nasa.gov/imagery/subsets/?subset=AERONET_Torav...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Cokolwiek to jest, na pewno

Cokolwiek to jest, na pewno nic dobrego i należy to zniszczyć.
Stawiam, że to urządzenia energetycznie do łapania dusz oraz wysysania energii z Ziemi i ludzi - hodowlanej rasy elohimów, oraz do tworzenia zaklęć (czyli sieci energetycznych o zaprogramowancyh właściwościach) do otępiania, manipulacji duszami, tłamszenia natury żeby sie nie buntowała i takich tam. Tak zwany Projekt Nefesz, nie wiem czy ktoś słyszał. Chodzi tam właśnie o eksperymenty na duszach, manipulacje nimi i programowanie aby były jak najbardziej potulne i posłuszne i miały przekonania takie jakie oczekują twórcy tego projektu. Najgorszy rodzaj pogwałcenia wszelkiej wolności i godności dusz. Projekt jest (a raczej był) tworzony przez jedną z elohimskich gildii podległej jahwe, gildia Elniir. A był, bo w wymiarze otaczającym nasz sektor więzienny gildia i 23 inne zostały wyłapane i całkowicie zniszczone wraz ze sprzętem i personelem. Jeśli ktoś został z tych nazistowskich mend to mogą sie jeszcze czaić w naszym sztucznym pseudowymiarze i te ch**podobne wały to ich urządzenia.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ich obecność świadczy o

Ich obecność świadczy o zbliżającym się Armagedonie...  Jeśli ludzie nie chcą by ich dusze zostały przez te złowrogie nam istoty zabrane, w chwili smierci maja myslec o powrocie do źródła, czyli do Stworzyciela. Nie do jezusa i innych satanistycznych tworów, lecz do samego Władcy władców.
 Złe emocje, strach, nienawiśc, żądza odwetu i złożecznictwo zbrukaja dar duszy i zostaną wchłonięte przez to latające zło.
 Nie żartuję. Wiem co mówię.
 W uzupełnieniu podaję, że wojna Boga z szatanem, czyli z tworem Boga, polega na tym, ze postanowił "Szatan" zabrać zawartość źródła, którym jest umysł Boga poprzez drobne kradzieże ludzkich dusz, które sa jego częścią.
 Może jednak tylko wtedy osiągnąć cel, gdy wszyscy ludzie upadną w swoich emocjach i świadomości...

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Albo zrobić mentalny najazd

Albo zrobić mentalny najazd na te urządzenia i poniszczyć struktury energetyczne poziomów niefizycznych Smile Wtedy padną.
Akurat mojego ducha to nie złapie... Oni wiedzą kim ja jestem i jaki im łomot nieraz spuściłem kiedy nie mogli pohamować swojej psychozy i głupoty atakując mnie i rodzimą planetę... I ten łomot znów dostaną, kiedy to ja ich dorwę... A to tylko kwestia czasu. I to oni też wiedzą.
Pozdr Wink

Portret użytkownika bullik

Takie same obiekty widzialem

Takie same obiekty widzialem na zdjeciu G.E. nad zatoka panamska przed trzema laty, bylo tam kilka takich obiketow w tym jeden najwiekszy mial wg skali tam do mierzenia odleglosci - 300m, a jego cien jak i reszty obiektow 1,5 km dalej na wyjsciiu z zatoki.. czyli obietky byly wysoko. Zrobulem tam pin i zapytanie co to jest, po czym po braku reakcji na PL forach paranormalnych (gdzie komentuje sie to co mozna wysmiac albo napisac stacja ISS a niewygodny przemilcza) zapytalem na amerykanskim forum G.E. bezposrednio, gdzie Mod odpowiedzial ze to statki handlowe (z cieniem 1,5km dalej Smile ) i po 2 dniach usunieto temat tam a samo zdjecie po 3 dniach zostalo zmienione na takie juz bez "statkow"..

Portret użytkownika Zenek

Niejaki AMR pisał iż

Niejaki AMR pisał iż najnowszym krzykiem nazistowskiej mody jest używanie rakiet do wysokoorbitowych oprysków CHEMTRALS.
 
Nie jest to sugestia, że to co na zdjeciach to właśnie to bo nigdy nie zamieścił on zdjęć takich rakiet stojących na ziemii ale może być to ślad czemu te "obiekty" lecą takim rządkiem w kosmosie.
 
 
 
 
 

Strony