Człowiek na amerykańskiej ulicy nagle zniknął

Kategorie: 

Do dziwacznego przypadku doszło 30 kwietnia 2014r. w miejscowości Jackson w stanie Wyoming. Nagranie z kamery internetowej śledzącej fragment ulicy przedstawia normalny ruch uliczny i osobę, która idzie po chodniku. Postać nagle nieoczekiwanie znika tak jakby ten ktoś rozpłynął się w powietrzu.

 

Postać nie znika całkowicie w jednym momencie, ale proces ten następuje stopniow przez dwie do trzech sekund. Nawet gdy osoba znika widać za nią jakieś dwa punkty. W międzyczasie widać przejeżdzające samochody, co uprawdopodabnia nagranie.

 

Bardzo możliwe, że mamy do czynienia z jakąś nową technologią wojskową, na przykład do maskowania żołnierzy na polu walki. Ktoś mógł po prostu testować to urządzenie i przypadkiem udało się to nagrać. Zwraca uwagę również dziwny chód mężczyzny przed jego zniknięciem. Wygląda to tak jakby się zachwiał, od czegoś ciężkiego, co nagle musi udzwignąć.

Jest to oczywiście tylko spekulacja, bo inne możliwości to tolkienowski pierścień władzy, albo po prostu fałszerstwo z wykorzystaniem programów do obróbki wideo. Tego niestety nie da się zupełnie wykluczyć.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika :)

A to nie jest zwykły efekt

A to nie jest zwykły efekt kompresji mp4, kiepskiej zresztą, jest to stratna kompresja rychu, gostek a raczej jego sytwetka zaczyna zbliżać sie do kolotu tła i powoli ruch dla kodeka zanika i zostaje tylko cień którego kontrast względem tła jest większy i kodek widzi dalej ruch cienia.

Portret użytkownika c

jak wyzej: to tylko wysoka

jak wyzej: to tylko wysoka kompresja kodeka kamerki a nie zadna technologia wojskowa ktora o ile wogole taka istnieje napewno nie moglabybyc testowana tak sobie przez kolesia w miejscu publicznym.

Portret użytkownika zibi1973

Dla kogo znikł to znikł jak

Dla kogo znikł to znikł jak dla mnie to w ogóle go tam nie było to hologram  to coś jak na stadionie co niedawno było ,obcy się nieżle bawią jak zobaczycie na budynki jak się zmieniają twarze w tym co zaznaczyłem i jeszcze na bokach, wygląda że jest z 6 twarzy a jak weżniemy razem to wyjdzie jedna duża,a kto to robi przypuszczam że to ci z tych niby meteorytów pamiętacie ile spadło, kilka tysięcy myślę że kwadrytów by to nie interesowało, oni myślą poważnie i interesuje ich tylko łapanie  energii można powiedzieć pracownicy jak u nas pracoholiki i jest ich miliardy, może do rzeczy                       http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f690518172e149c2.html                                                                                                  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b678b3e2ddb69436.html

Portret użytkownika sternick

Nic wielkiego.  Zjawisko jak

Nic wielkiego. 
Zjawisko jak w zdjęciach poklatkowych. Na filmie widać przyspieszenie nagrywania. 
Widac też  odblask u "czlowieczka". jakiś szczgół ubioru lub coś co niósł.
Ten odblask widac do końca nagrania.
 

Strony