Duch przebiega boisko podczas meczu w Niemczech

Kategorie: 

Stadionowe duchy nie oduszczają. Tym razem telewidzowie wypatrzyli dziwną postać przemierzającą murawę wraz z piłkarzami Bayernu Monachium i Borussi Dortmund. Spotkanie to było wyjątkowe dla Roberta Lewandowskiego, gdyż było to ostatnie spotkanie w barwach Borussi.

 

Stawką meczu był Puchar Niemiec i wygrał je 2:0 przyszły pracodawca polskiego napastnika, Bayern Monachium. Oczywiście nikt na murawie nie zauwazył niczego szczególnego, ale telewidzowie mogli zobaczyć postać, raczej w formie cienia, która przebiega przez boisko.

Dla jednych będzie to ewidentny dowód na obecność ducha, a dla innych zwykły telewizyjny błąd postprocessingu. Każdy może sam ocenić co widać na tym nagraniu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Bezapelacyjnie to cień nie

Bezapelacyjnie to cień nie żaden duch. W miejscu gdzie to widać jest dość wyraźne pojaśnienie murawy spowodowane zapewne smugą światła z jakiejś szpary w dachu, itp. itd. Ci którzy rozpoznali cień kamery zasłużyli na order za spostrzegawczość i niski  współczynnik  naiwności.  Warto pilnować by brzytwa pana Ockhama była zawsze ostra!.

Portret użytkownika Sajgoniarz

Ah te bazpańskie kamery Nie

Ah te bazpańskie kamery Biggrin Nie mają co robić to latają nad tym bojskiem w te i we wte jakby je jakiś duch wystraszył... Czy ja napisałem duch O.o?

Głosuj przeciw
-71

Strony