Kobieta aktywowana sms’em wpada w szał

Kategorie: 

Absolutnie normalna i spokojna dziewczyna, nosząca pierścionek z szafirem, jedzie w wagonie metra. Następnie wyciąga komórkę, bo najwyraźniej otrzymała wiadomość sms. Po odczytaniu wiadomości, kobieta chowa telefon w torebce i następuje w niej gwałtownie i niebezpieczna zmiana.

 

Wygląda to tak jakby ktoś ja zaprogramował. Dziewczyna zaczyna warczeć, robić dziwne miny i szczerzyć zęby. Horror jakiś … A potem rzuca się na Bogu ducha winnego pasażera obok i zaczyna go okładać, wykręcać uszy i szarpać za włosy.

 

Pasażerowie są w szoku, a człowiek, który został zaatakowany nie odpuszcza. Kilkoma ciosami powala dziewuchę na podłogę wagonu. Policja interweniowała dopiero wówczas, gdy pociąg wjechał na najbliższą stację.

 

Świadkowie odnieśli wrażenie, że dziewczyna została „aktywowana sms’em”, który otrzymała na komórkę. Oceńcie sami, czy w tym przypadku potrzebna jest pomoc psychiatry, egzorcysty, terapeuty? Zdarzenie miało miejsce w Edmonton w Kanadzie.
 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

    Kobieta a właściwiej

 
 
Kobieta a właściwiej przedstawiony na filmie żeński pokrowiec nie jest naćpany. On ma w sobie zawartość inną od spodziewanej jaka naprawdę uważa iż ją "krzyżyk piecze". Możliwe iż jest dobrą aktorką ale raczej niespecjalnie na nią wygląda.
 
I naprawdę dupfon ją aktywował. Niekoniecznie chodzi o samą wiadomość. Wystarczą niskie wibracje przy przetwarzanu wiadomości by to podenerwowane coś w niej straciło kontrole nad sobą. Cóż od dawna niebo jest zbyt błękitne jak na takie jakie żydowskie bożki kochają najbardziej ...
 
A Słońce jak powiadają to NAJLEPSZY EGZORCYSTA. Acute
 
A leci przecież DRUGIE, zdecydowanie WIĘKSZE, niach, niach, niach. Wink

Portret użytkownika Chemdog

przeciez ona jest ewidentnie

przeciez ona jest ewidentnie nacpana, a filmowal wczesniej bo pewnie sie zachowywala juz jakis czas przed zajsciem podejrzanie, akurat mozliwe ze w momencie spojrzenia na telefon byla w tzw. peaku czyli w szczytowym dzialaniu substancji oduzajacej, nie pamietam dokladnie jaka to byla substancja ale widzaialem wiele filmikow na yt jak sie ludzie po tym zachowuja i to jest jeden z przykladow.

Portret użytkownika Kłamstwo !!!

Wcale to nie prawda że

Wcale to nie prawda że została aktywowana tel . Widziałem całe wideo na YT i już wcześniej zachowywała się jakby była pod wpływem narkotyków,leków,zatrucie ciężkie bądź też epilepsja. Ja tak kiedyś miewałem podczas ataku epileptycznego, człowiek jest wtedy w innym świecie i niczego nie rozumie i nie pamięta. To tak w skrócie.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

I to jest taka bardzo typowa

I to jest taka bardzo typowa ludzka natura. Jakiś pier****ny debil wylatuje do ciebie z łapami bez powodu warcząc i harcząc to jest ok i pełne przyzwolenie społeczne, a ludzie mają teatrzyk. Ale spróbuj gówniarzowi oddać w obronie własnej to wszyscy szczekają jak zdziczałe psy w obronie atakującego psychopaty i od razu zlatuje się policja, która rzuca się na pokrzywdzonego.
Ile razy ja to od podstawówki do liceum przerabiałem, to nie sposób zliczyć. Ale jak widać nie tylko w szkołach i nie tylko w Polsce tak jest i nic nie wskazuje na to że kiedykolwiek było czy będzie inaczej. Wychodzi na to, że idiokracja to odwieczny ustrój świata i debile zawsze mają specjalne przywileje nad normalnymi i nie wolno nic im zrobić. Serdecznie pozdrawiam tego pana, który się nie ugiął i sprowadził tą głupią dziewuchę do parteru. Niech będzie przykładem dla innych.

Strony