Jasne obiekty widziano nad Serbią i nad Włochami

Kategorie: 

Powyższe nagranie zostało wykonane w Belgradzie i opublikowano je w sieci w dniu wczorajszym. Widać na nim flotę obiektów przelatującą nad miastem. Bardzo podobne zjawisko miało miejsce nad Rzymem.

 

Obserwacja z Belgradu jest wykonywana już po zachodzie Słońca, dlatego obiekty bardzo rzucają się w oczy. W sumie naliczono 20 jasnych punktów, koloru pomarańczowego, które przemierzają niebo nad miastem. Obiekty nadlatywały w grupach a cały przelot trwał kilka minut.

[ibimage==21722==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Świadkowie byli zaskoczeni, bo nie widać było pulsujących świateł zwykle zdradzających śmigłowce i samoloty. Od razu pojawiły się też dyżurne sugestie sceptyków stwierdzających, że były to tak zwane chińskie lampiony. Można by się było zadowolić takim wytłumaczeniem, ale podobne zjawisko miało miejsce za dnia w Rzymie.

 

Do obserwacji czegoś uderzająco podobnego doszło tam 3 czerwca tego roku. Nad głowami mieszkańców Rzymu a konkretnie Garbatella, pojawiło się kilkanaście jasnych obiektów, które przelatywały w szyku i chwilami pozostawały w jednym miejscu.

[ibimage==21720==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście, można powiedzieć, że ta obserwacja nie ma związku z przytoczoną na początku, ale pamiętajmy, że Belgrad nie leży tak daleko od Rzymu i skoro w ciągu kilku dni widzi się tam coś podobnego, to albo ktoś rzeczywiście dostał kontener z Chin pełny lampionów, albo nad niebem południa Europy dzieje się coś niezwykłego.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Roki

Witam, z góry przepraszam że

Witam, z góry przepraszam że trochę nie naa temat ale:
Wczoraj w nocy  w Warszawie (Bielany) widziałem w odstępie około 20 minut dwa dziwne obiekty na niebie. Świeciły ostro białym światłem (wygląd i wielkość jak  Jowisz czyli spore punkty) i poruszały się dość szybko jednak najdziwniejsze że ruch odbywał się jakby zygzakami  i chyba ze zmienną prędkością. Nie wiem co to było ale zdecydowanie MIAŁO BYĆ ZAUWAŻONE. Pozdrawia.

Idę se przez Warszafkę patrzę i z trudem oczom wierzę. Ludzie dzieci zamiast dobra, Boga, Jezusa Chrystusa, Dobrej Nowiny, Życia Wiecznego wybierają zombi, apokalipsę, śmierć, gwałt, zniszczenie...

Portret użytkownika aron jasnowidz

pisałem o tym że amerykanie

pisałem o tym że amerykanie będą popisywac się swoją technologią aby wprowadzić zamęt i zrzucic cała winę na tych co nam pomagają ,w przekazie dla ludzi pisałem że będą chcieli zostać naszymi wybawcami ,a nam zaśmiecić obraz obcych swoimi zabawakmi, abysmy nie mogli juz rozróżnic co to ufo a co to ziemskie zabawki ,więc macie dokładnie teatrzyk przed oczami ,wszytko idzie tak jak mówili ci co nam pomagają,dobrze że mozna ziemiskie zabawki szybko zweryfikować ,gdyby dobrzy obcy chcieli sie zamanifestować nie robili by to w taki "prymitywny" sposób,najpierw nawiazali by kontakt z osobą ktoej pozwolili by nakręcic prawdziwy film ,którego nic nie podwazy a potem dali by mu przekaz ,niestety nie zrobia tego dopóki amerykanie będą robic to co robią ,więc poczekajmy spokojnie ,nie będzie ludobójstwa ,ale wystarczy że zniszcza walutę i to sie dzieje bo 4 państwa odeszły od rozliczen w dolarach :rosja ,iran chiny i japonia ,teraz kolej na unie eurpejską i bedzie po dolarze ,a gdy to padnie nie trzeba bedze ich mordowac wulkanem czy potopem ,wystarcza takie anomalie jak ostatnia burza ,ogień ,gdzie sami przepraszaja Stwórce za swój styl życia .Trwa ekseryment i co widać na niebie ,ziemi i pod ziemią że nie będzie juz odwrotu ,ale fajnie zę każdemu z nas dano czas i waidomości aby sie nad tym i soba zastanowić . przepraszam wszytkich którzy odebrali moje pierwsze komantarze jako straszenie ludzi ,nie chcialem was wystraszyc lecz przygotowac na to co się bedzie działo ,wiem ze trudno w to uwierzyc dlatego będę spokojnie o tym pisał ,a jak widzę wiele ludzi potwierdza juz to co pisze i widzą to samo ,więc jak pisałem nie o strach chodzi tylko o to aby zresetowac ten sysytem i zbudowac coś co bedzie zlepkiem wszytkich naszych marzeń i co da nam wreszcie upragoniona wolność od kredytów,religi ,tradycji ,przeszłości i zycia w 7 grzechach głownych.

Portret użytkownika Zenek

"gdyby dobrzy obcy chcieli

"gdyby dobrzy obcy chcieli sie zamanifestować nie robili by to w taki "prymitywny" sposób,najpierw nawiazali by kontakt z osobą ktoej pozwolili by nakręcic prawdziwy film ,którego nic nie podwazy a potem dali by mu przekaz"
 
- więc czemu nie nakręciłeś filmu o swoich 4 czy 8 metrowych przyjaciołach. Przecież w swietle tego co piszesz oni "są dobrzy" a "ty wybrańcem pod przekaz".

Portret użytkownika aron jasnowidz

bo wszytko ma swój czas i

bo wszytko ma swój czas i miesjce ,jezeli zrobią to teraz to ten który to da do sieci skończy jak schnaider i jego przyjaciele ,mordowali każdego kto miał waidomości i zblizył sie do prawdy ,lub przekupywali ,więc jak usa nie będzie dyktować warunków na świecie ,wówczas będzie nam dane zobaczyć wiele filmów i zdjęc ,jest początek tego co ma byc więc jak pisałem wczesniej ,pokazane nam zostnie wszystko abysmy zrozumieli i nie jestem zadnym wybrańcem ,jestem zwyczajnym człowiekiem który dba o swoja harmonie w całej swojej istotcie ,dlatego nie plugawie sobie energi ,przekleństwami ,alkoholem ,papierosami ,trującym jedzeniem,nienawiścią ,zazdrościa  itd ,pisze wam to co otrzymuje w medytacji i jezeli pozwola mi nakrecić taki film to na pewno go zamieszcze ,jezeli dadzą go komus innemu to podziekuje ze to zrobili .Ale ciekawe jak wy zareagujecie na film nie do podwarzenia ,większosc filmów która jest w sieci i która jest świetnie nagrana została uznana za zbyt dobre aby były prawdziwe ,większej bzdury nie mogli wymyśleć ale dziwne że w tą bzdure wszyscy uwierzyli ,ciekawe dlaczego ?.......dlatego ze wolicie uważąc sie za korone stworzenia niz za spodniczki dla obcych i co zrobi taki film z wami ?ucieszy was ? przecież on potwierdzi to co pisalem ,to ze jesteśmy niewolnikami i co wtedy będziecie mieli szanse na zrozumienie ale czy zrozumiecie ?wiem że Góra doskonale wie co i gdzie ma zrobić więc wystarczy zaufać i spokojnie poczekać i popatrzeć na to co nam serwują codziennie ,a i tak o połowie tego co się dzieje nie wiemy .ANOMALIE będa jeszcze większe ,ale nie bedzie ludobójstwa tylko wręcz odwrotnie ,grad wielkosci kurzych jaj i 0 ofiar śmeirtelnych ,chca wam pokaząc ze panuja nad wszytkim i jezeli beda chcieli to odprowadzą dusze a jezeli nie to zrobią pogodowy armagedon ale i tak nikt nie ucierpi .a statkow na niebie będzie pod dostatkiem bo amerykanie wysypia sie z tego co maja pochowane abyście nie mogli rozróżnić co jest czyje ,ale o tym tez pisalem wczesniej ,wazne jest aby nie żyć przeszłością tylko w terażniejszości budować przyszłość ,pozdrwawiam

Portret użytkownika pilip

czemu ta strona przyciąga

czemu ta strona przyciąga tylu chorych popaprancow?
mylisz pojęcia, ty co najwyzej analizujesz fakty i wydarzenia, które prowadzą do skutków w przyszlosci, bądź tez na odwrót  Wink
a wypisywanie pod kazdym artykułem ze przewidziales to i owo jest żałosne i natarczywe, bo upominasz sie jak małe dziecko żeś miał racje jednoczesnie jej nie mając - albo sobie tylko to wmawiasz, zeby poczuc się większym? Nie wiem, brawa mam ci bic skoro sie tak upominasz? Czy mam wzbudzic u siebie samego na siłe respekt do ciebie? Czego oczekujesz pisząc tak wyniośle?
oczywiste oczywistosci stają się przejawem jasnowidztwa, takie czasy o to wlasnie nastały, że kazdy moze sie nazywac kim tylko zechce i nazywac kazdego innego jak mu sie podoba - demokracja.

Portret użytkownika aron jasnowidz

Odpowiedzi na te i inne

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz tu w moich komentarzach na znz i w grupie nasz nowy świat na Facebooku a czemu ma to służyć właśnie temu żebyście juz nie zadawali pytań po co i dlaczego tylko co mamy zrobić aby nie musieć uciekać przed burza z gradem ,ogniem ,zaraza itd tylko byli mądrzejsi od USA ,Chin czy Rosji ,jak pisałem że upadną 3 potęgi pierwsze USA a potem chiny i Rosja to jak tylko zaczęło się dziać w USA Rosja i Chiny natychmiast podpisały umowę ,niby energetyczna ,a tak dokładnie wiedzą co się dzieje ,wiedzieli komu służyć będzie wojna z Ukraina ,wiec dzieje się więcej niż dane nam jest zobaczyć ,a resztę znajdziesz juz wiesz gdzie w komentarzach i przesłaniach do ludzi które były kilka miesięcy temu tu na stronie .

Portret użytkownika baca

naprawdę? a kiedy o tym

naprawdę? a kiedy o tym aronie jasnopomroczny pisałeś?
że amerykanie będą się technologią popisywać...?
bo ja wiem jedno - że tego nie napisałeś - i TYLKO TO, ŻE TAK NAPISZESZ BYŁO DO PRZEWIDZENIA - bo jesteś niestety tak bardzo żałośnie przewidywalny...
to pewne i to nieuchronne, że zawsze będziesz pisał teksty typu "pisałem o tym", "mówiłem o tym"... aby się na chama w oczach naiwniaczków uwiarygodnić - jak każdy oszust...
to takie proste, ponieważ tak prosto jest cię... przewidzieć Smile
gdzie są te twoje "słynne" przepowiednie aronie jasnopomroczny?
gdzie one są?

Portret użytkownika Ecik

Back za każdym razem

Back za każdym razem przypinasz łatkę osobie, którą komentujesz.  I to łatki prostackie i chamskie. Aż  tak bardzo nienawidzisz siebie, że w innych aż tyle niegodziwości widzisz? 

Strony