Uczeń sfotografował ducha, strzegącego wojskowe mogiły

Kategorie: 

Brytyjski nastolatek na całe życie zapamięta wycieczkę szkolną na cmentarz wojskowy w Neuville –Saint - Remy we Francji. Chłopak sfotografował ducha, strzegącego groby poległych żołnierzy.

 

14-letni Mitch Glover z brytyjskiego miasta Royal Leamington Spa przybył do Francji w ramach wycieczki szkolnej poświęconej upowszechnianiu pamięci miejsc pochówku żołnierzy pierwszej wojny światowej.

W Neuville – Saint – Remy chłopak zrobił kilka zdjęć. Po przybyciu do domu Mitch zaczął przeglądać fotki, chcąc zachować te najbardziej udane. Na jednej z nich zauważył upiora, stojącego obok jednej z mogił.

„Interesuję się historią wojen światowych, więc wziąłem udział w objeździe cmentarzy” – powiedział 14 – letni Brytyjczyk dla Post Online. „Kiedy fotografujesz cmentarz telefonem nie czujesz nic szczególnego. Niczego się nie boisz. W pośpiechu zrobiłem kilka zdjęć, aby następnie wybrać te najlepsze i zapomnieć o nich aż mi się kiedyś znowu coś przypomni. Siedząc na kanapie w moim pokoju uświadomiłem sobie, że udało mi się sfotografować ducha. Oczywiście, od razu powiedziałem o tym mojej mamie, ku jej zaskoczeniu".

Nastolatek i jego matka, 50 - letnia Sue, starannie studiowali obraz i doszli do wniosku, że postać ucieleśnia ducha żołnierza, który służył w czasie pierwszej wojny światowej.

„Kiedy syn przyszedł do mnie z tą wiadomością, nie uwierzyłam mu na początku” – mówi Sue. „Przyjrzałam się bliżej tej postaci i uświadomiłam sobie, że on ma rację. Patrzyliśmy na inne zdjęcia, ale były tam tylko krzyże. Na jednym zdjęciu widmo przypomina postać niemieckiego żołnierza i wyraźnie widać je na tle niemieckich grobów. Potem mój przyjaciel powiedział, że duch wygląda jak żołnierz z karabinem ze szkockiego pułku. Rzeczywiście wydaje się, że duch wojaka wciąż strzeże groby poległych żołnierzy".

Mitch jest teraz przekonany, że udało mu się uchwycić ducha stróża cmentarza wojskowego.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Paweł

ale pierdoly...na rowni z

ale pierdoly...na rowni z fundacja nautilius...chyba wierzycie ze takie nawiedzone osoby jak homo sapiens albo baca to lykna...ten portalik zeszedl na psy...tanie sensacje z d...wziete...kontrola umyslu i bajeczki...

Portret użytkownika d3xt3r

Duch i na dodatek ubranie

Duch i na dodatek ubranie nosi bardzo ciekawe jak ubranie stało się duchem?
Jeśli już mam wierzyć w takie rzeczy to wydaję mi się, że to nie są duchy tylko jakieś hologramy które wyświetlają nam się z przeszłości, ale duchy to raczej nie są ;P

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Takie zdjecie mozna zrobic

Takie zdjecie mozna zrobic nakladajac 2 fotografie na siebie nawet nie trzeba uzywac programu do obrobki. Dlatego nigdzie nie ma oryginalu ktory by zdemaskowal tzw echo historiogramu w exifie.

Myślę, więc jestem...

Strony