Mężczyzna przyznał się, że uprawiał seks z setkami trupów

Kategorie: 

Pracownik kostnicy w Ohio powiedział, że uprawiał seks z setkami trupów i będzie nadal to robił, choć jest już w rękach organów ścigania.

 

Dougles, który nadużywa alkoholu i narkotyków, wykorzystywał ciała wyciągane z zamrażarek przez kilka lat. Śledczy twierdzą wstępnie, że pracownik odbył setki stosunków z ciałami zmarłych.

„Gdy przywieźli ciało pięknej kobiety, od razu ściągnął spodnie i rzucił się na nie” – powiedział oficer przesłuchujący dewianta.

„Przed pójściem do pracy piłem i zażywałem kokainę” – mówi Douglas.

Zeznając pod przysięgą, jego żona powiedziała, że próbowała rozmawiać o zachowaniach małżonka z kierownictwem kostnicy, ale nikt jej nie słuchał. Niewiasta nabrała podejrzeń za sprawą specyficznego, nieprzyjemnego zapachu, towarzyszącemu jej małżonkowi.

Dougles ostatecznie przyznał się do winy i został skazany na trzy lata wiezienia, ale to nie koniec sprawy, bo do sądu trafiają kolejne pozwy. Z zarzutów oczyszczono pracodawcę, zatrudniającego zboczeńca.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika mietek

nie będę wdawać się w

nie będę wdawać się w szczegóły ale często uprawiałem seks ze zmarłymi kobietami. Ale to było kilka lat temu. Do dzisiaj jednak mój członek jest prosty niczym linijka i pozostało mi to po tych stosunkach. To jest rzecz dla twardych facetów dawałem radę ale wspomagałem się WD40

Portret użytkownika Takitam

Wiele lat temu był taki

Wiele lat temu był taki przypadek w jednym z powiatowych szpitali w zachodniopomorskim, z tym że dewianta nigdy nie ustalono ani nie złapano. On włamywał się niejednokrotnie do kostnicy w tym szpitalu, uprawiał seks ze zmarłymi kobietami i podobno przypalał ich martwe ciała papierosami. Fajny facio...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Przeciez to sie nadaje na

Przeciez to sie nadaje na "tylko medycyna" zboczenie opisane dosc dobrze przez lekarzy...nic wspolnego nie ma z paranormalnymi zjawiskami...
Tak jak pisałem Adminie "..artykuly dodawane bez kontroli..."

Myślę, więc jestem...

Idę se przez Warszafkę patrzę i z trudem oczom wierzę. Ludzie dzieci zamiast dobra, Boga, Jezusa Chrystusa, Dobrej Nowiny, Życia Wiecznego wybierają zombi, apokalipsę, śmierć, gwałt, zniszczenie...

Strony