Brazylia: zmarły przeleżał dwie godziny w kostnicy, po czym ożył

Kategorie: 

Do niezwykłego zdarzenia doszło w Brazylii. Lekarze stwierdzili zgon mężczyzny, ale potem okazało się, że człowiek żyje – donosi BBC.

54 - letni Valdelsio de Oliveira Gonzalez cierpi na raka. Do szpitala trafił z powodu problemów związanych z oddychaniem. Wkrótce medycy uznali, że mężczyzna zmarł, ponieważ rzekomo przeżył dwa ataki serca.

Lekarze podpisali akt zgonu, a ciało wysłali do kostnicy. Jednak dwie godziny później do miejsca przechowywania zwłok przyjechał brat denata i zauważył, że ciało w worku się rusza. Przybysz pospiesznie rzucił się na pomoc, aby ratować najbliższego krewnego.

Szpital jest w trakcie wyjaśniania wypadku. Członkowie rodziny Gonzalez pytani, co o tym wszystkim sądzą, tłumaczą, że Pan wysłuchał ich modlitw.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika El Koto

Z materialu filmowego wynika

Z materialu filmowego wynika że ten zmarły jest bardzo wyrozumiały i tolerancyjny. TOLERANCJA – termin medyczny zaczerpnięty z transplantologii a oznaczający niezdolność organizmu do odróżniania obcych organów. Taki stan organizmu osiąga się poprzez stopniowe zatruwanie systemu immunologicznego trującymi substancjami doprowadzając organizm w ten sposób do stanu apatii i zobojętnienia. PEŁNA TOLERANCJA JEST ŚMIERCIĄ ORGANIZMU BIORCY. Zatem apeluję do Polaków aby mieli więcej tolerancji dla niemców ruskich żydów gejów pedofilów gangsterów złodziei i Tuska.

Portret użytkownika Zenek :)

  Gość faktycznie miał

 
Gość faktycznie miał szczęście iż nie umarł w polszewickim szpitalu. Tu na pewno "by nie wstał z martwych". Nie da się "wstać" bez własnych narządów z jakich lokalne sępy by go szybko obrały by wspierać kasą żydowskich nazistów z kijowa walczących o te ichnie jerusalem.
 
 

Portret użytkownika Sajgoniarz

Takie zmartwychwstanie ma

Takie zmartwychwstanie ma nawet swoją medyczną nazwę, ktorej niestety nie pamiętam. Był już jeden taki w historii, przez co zrobiło sie o Nim tak głośno, że przez to powstała kolejna pralnia mózgów, chyba wiadomo o kim mówię.

Portret użytkownika zibi1973

Widać na jego ręce po

Widać na jego ręce po kontaktach ufo ,mi chyba się tak nie poszczęści musieli by mnie sobie wybrać  a to jak totolotek, to oczywiście jest dla nich zabawa nasze życie dziwne to wszystko,mi już proponują  medytację Ram tego Buddy nie mam takiej koncentracji,Buddyści potrafią ból uśmierzyć oglądałem filmik wszyscy się dziwią że tyle nie jadł i nie pił, jak przez niego obce przemawiają to jest ich zabawa,a człowiek ma pełną głowę i zdziwiony,wygląda na to że zakańczają nam ten swój scenariusz wymyślony przez nich,ale na to trzeba jeszcze zaczekać,zrobiłem fotkę tego Buddy  medytacji  ihttp://www.dailymotion.com/video/xad7xd_ram-bahadur-bomjon-lektor-pl-1-2_lifestyle                 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da41cc92971ae13d.html                           

Głosuj za
131
Portret użytkownika pasjonat

Czlowieku, pusc 2 baki,

Czlowieku, pusc 2 baki, policz do piecdziesieciu, pozniej zastanow sie co chcesz napisac, napisz - przeczytaj, pozniej pomysl znow i kliknij zamiesc. ELEKTROWsTRZASY brales? Przeciez to jest wrecz wypowiedz osmieszajaca Ciebie.

Myślę, więc jestem...

Strony