W jednym z angielskich sklepów z antykami zaobserwowano paranormalne zjawiska

Kategorie: 

W serwisie YouTube pojawiło się kolejne nagranie rzekomo przedstawiające zapis z kamery CCTV, który można wyjaśnić tylko jako efekt działania zjawisk paranormalnych. W sklepie z antykami w Barnsley Antique Centre, w południowym Yorkshire doszło do manifestacji działania dziwnych sił.

 

Kamera telewizji przemysłowej wskazuje na to, że bez niczyjej asysty roztrzaskała się szyba w drzwiach jednej z szaf. Dla wielu badaczy zjawisk paranormalnych nagranie stanowi dowód na to, że doszło tam do aktywności złośliwego ducha, poltergeista, który skutecznie potrafi uprzykrzyć życie.

 

Sceptycy sugerują, że rozbicie szyby można uzyskać stosując silne źródło dźwięku, a przy okazji można to nagrać sugerując, że to duch. Celem takiej misternej mistyfikacji ma być ich zdaniem chęć zdobycia poklasku w Internecie. Jak jest w tym wypadku? Każdy może sam zadecydować.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika arnulec

Zjawisko poltergeist istnieje

Zjawisko poltergeist istnieje jak najbardziej, o czym świadczy chociażby nagłośniony nawet w mediach mainstreamowych przypadek domu w czeskich Straśicach z roku 2009. Inna sprawa, że niewiele ma raczej, mimo nazwy, wspólnego z duchami, z którymi generalnie jest kojarzone, a jest to raczej zjawisko czysto fizyczne, którego natury jeszcze nie rozumiemy

Portret użytkownika X

phi, miałem taki sam

phi, miałem taki sam przypadek: drzwiczki były za bardzo naprężone śrubą (skrzywione). Jak lokal został rano otwarty (właczono klimę) to po godzinie szkło się sprężyło i wybuchło.
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony