Kosmiczne porzucenie

Kategorie: 

Kosmiczne porzucenie to synteza poglądów wyjaśniających pochodzenie człowieka, psychopatię, niewolnictwo oraz współczesne, psychologiczne i społeczne uwarunkowania, w jakich tkwi ludzkość. Jest to prezentacja Marka Passio wygłoszona w Filadelfii, 12 grudnia 2013 r.

 

W swoim wykładzie Mark Passio łączy prastare doniesienia o wizytach istot pozaziemskich na naszej planecie z przejawami uwarunkowań psychologicznych, w jakich znajduje się ludzkość czasów współczesnych. Pokazuje, że w różnych kulturach na Ziemi istnieją znaleziska, artefakty i źródła pisane wskazujące na to, iż nasi przodkowie zostali stworzeni przez przybyszów z pozaziemskiej cywilizacji, zwanych Anunnaki, jako hybrydy przeznaczone do niewoli.

 

Ci „kosmiczni rodzice” przez nieprecyzyjne modyfikacje genetyczne nieodwracalnie wykreowali u ludzkiej rasy całą masę anomalii genetycznych, w tym psychopatię wrodzoną. Po jakimś czasie pozostawili nas samym sobie, wyposażywszy przedtem w hierarchiczny system władzy, pieniądz i religie, które są więzieniem człowieka do dziś.Jaki wpływ miało nagłe zniknięcie naszych „kosmicznych rodziców” i ich niewolnicze dziedzictwo na zbiorową psychikę ludzkości?

 

Co „porzucona w Kosmosie” ludzkość musi zrozumieć, aby oczyścić głęboko ukrytą traumę psychiczną gromadzoną przez eony jako bezpośrednie następstwo zakłóconych początków swego istnienia? Co może zrobić każdy z nas, by zyskać większą świadomość tego, co działo się i dzieje nadal na naszej Planecie? Jak my, kosmiczne, a nierzadko i psychiczne dzieci, mamy dorosnąć i wyrwać się z okowów niewolniczego systemu?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Naiwnydzieciak

Tak drogi forumowiczu musze

Tak drogi forumowiczu musze Cie zasmucic bo próbuje zmienic ten kraj zaczynając od siebie i mojego najbliższego środowiska. Robie to od wielu latlrcz najczęstsza reakcja jaka spotykam jest taka jak napisałeś " jak ty włączysz to spoko cieszę sie , no obejrzałem film na yt jest cieżko zacznijmy cos robic" i tu kończy sie baśń.
 
pozdrawiam

Portret użytkownika Prc

Piszesz o

Piszesz o rodakach?
--------------------------------------------------------------------
PS. Sensacja dla mnie: CAPTHA "bUCjiu" napisać kazała!
Omen? A może ktoś mi to "wyłoży"?

Portret użytkownika Korba102

Niewolnictwo wiary oraz

Niewolnictwo wiary oraz wyzysk
Od początku istnienia ludzkości w umysłach naszych zawsze jest chęć dominacji nad innymi
Tworzymy konflikty między sobą mówiąc sobie, iż to tylko gra lecz gra na pełną skalę stwarza konflikty zbrojne aczkolwiek to również możemy zaliczyć do gry.
Wierzący podkreślają, że to Bóg stworzył u człowieka złe cechy, cechy o kierunku dominacji nad drugim osobnikiem - jesteśmy chyba dumni z głupoty tego kierunku w naszych umysłach
Również dziwnie się składa, że ludzie myślący odwrotnie nie mający chęci dominacji i z niewalania innych w kręgach tych z chęcią dominacji uważa się za przyglupów. chciwość, zawiść, nienawiść chytrość itp to godna synteza człowieczeństwa

Nie wierzę ponieważ BOGA niema, jestem słowianinem, a nie feudalnym niewolnikiem

Portret użytkownika pasjonat

Przebrnalem przez ten

Przebrnalem przez ten dokument, gosc zebral wlasciwie wszystkie prezentowane tu informacje. i dopisal wlasna teorie, zastanawia czemu w egipcie gdzie temperatury siegaly 40 stopni w cieniu kazdy nosil szczelna mycke.
 
W momencie jak zaczyna mowic o psychopatach, genetyce, to odplywa, na tle Papieza i krolowej Elzbiety...
Za duzo teorii spiskowej..jak gosciu czegos nie wie to spisek... tak nie wolno rozumowac..

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Zenek :)

  " Wiesz jak ta GRA wygląda

 
"
Wiesz jak ta GRA wygląda z 2 strony?
 
Są sobie (powiedzmy) Bogowie którzy co 3600 lat przlatują na Ziemię zobaczyć co się na niej dzieje i przekazac na nowo Dharmę Buddów czyli to co zwie się „chrzescijaństwo”. Za każdym swoim przylotem zatają Ziemie i ziemian w stanie wojny, sodomi etc . W stanie oddawania sie temu przed czym w swoich naukach przestrzegali.
 
Przywracają porządek, wygaszają wojny, dają nowe Nauki. Zostawiają swoją placówkę jaka prowadzi nauczanie Dharmy Buddów i odlatują do swojego świata.
 
Jak już są poza zasięgiem iż nie mają jak wrócić wtedy spod ziemi wyłazi to na co czekają czciciele nazizmu – upadłe anioły. Wyłażą demony by w pierszej kolejności zniszczyć tę pozostawioną przez Bogów placówkę. W drugiej kolejności mając z ludzi zabawki deprawują ich niszcząc, przekupując czy nasyłając na siebie w wojnach. Mają taką ucieche całe 3600 lat do kolejne wizyty Bogów przed którą kryja się znowu pod ziemią wystawiając frajerów czyli zdeprawowaną ludzkość na odstrzał. Na kolejny potop.
 
Przylatują Bogowie, widza kolejny burdel na ziemi, zsyłają kolejny potop, odtwarzają ludzkość, dają im Prawa i Nauki, zostawiają kolejna placówke i znowu odlatują….
 
I tak od tysięcy lat.
 
Jak myślisz, co jest w stanie ZAKOŃCZYĆ TĘ GRĘ bo na pewno jedną z opcji jest rozwalenie całej planety wraz z cfaniaczkami żyjącymi w jej wnętrzu."
 
 
(http://nnka.wordpress.com/2014/09/27/naukowcy-z-nasa-i-teologowie-zgromadzili-sie-aby-omowic-przygotowanie-ludzkosci-na-spotkanie-z-kosmitami/#comment-33726)

Portret użytkownika Io600

Ale o jakiej książce piszesz,

Ale o jakiej książce piszesz, bo tego nie było we "Władcy pierścieni"? Zastanów się, że gdybyś nie miał internetów, to nie miałbyś tej "wiedzy", którą teraz kopiujesz. A jest to wiedza na poziomie betonowego słupa. Robisz ze swojego mózgu skrót klawiszowy KOPIUJ > WKLEJ. Kopiujesz teorie z dupy i wklejasz je do swojego światopoglądu. Później wklejasz je w swoich wypowiedziach. Ktoś napisał "Bogowie przylatują co 3600 lat..." KOPIUJ > WKLEJ - bo to musi być prawda, w końcu ktoś tak napisał w internecie, najbardziej rzetelnym i wiarygodnym miejscu.... Jak ktoś coś napisze w komentarzu, to to musi być prawda, przecież da się to jakoś zweryfikować.. hahaha, nawet dając 10 mln $ jakiemuś instytutowi naukowemu nikt nie będzie w stanie zweryfikować tych informacji, bo ich się nie da zweryfikować. Zweryfikować można tylko to, co dotyczy faktów.

Portret użytkownika pasjonat

Mysle zenek ze wzorem zibiego

Mysle zenek ze wzorem zibiego powinienes sie przygotowac na spotkanie ale z lekarzem... co prawda zibi zbadal pluca a nie glowe..ale 1 krok najwazniejszy...
 
Wyglada na to ze moj kolega w wieku 15 lat zostal pochwycony przez demona szukajacego nazisty bo przyniosl do piwnicy 1 skreta ktorego wypalilismy w 5... no inaczej tego sie nie da wyjasnic... aa to ile tych potopow juz bylo ???

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Obserwator 2

Przejmowanie władzy bogów nad

Przejmowanie władzy bogów nad Ziemią oraz ich pomagierów na ziemi, jest przedstawiane m. in. w symbolicznej formie siedmiu światowych potęg; Asyria, Babilon, Mado-Persja, Egipt, Grecja, Rzym, Anglia - USA. Posąg ze snu króla Babilońskiego Nabumuchodonozora, Daniel przedstawia jako; Babilon to głowa ze złota, srebrny tułów i dwa ramiona to Mado-Persja, brzuch i biodra z miedzi to Grecja, nogi twarde jak żelazo to Rzym. Rozdzielenie tułowia symbolizuje religijny podział chrześcijaństwa oraz polityczno-militarny podział przeciwnych obozów. Jedna noga to zachodni kościół katolicki oraz Pakt NATO, a druga noga to wschodni kościół bizantyjski oraz Pakt Warszawski (z boku ZSRR). Natomiast stopy rozdzielają się na 10 palców, królestw (monarchii europejskich), z których jedni drugich nie będą się trzymać, palce z żelaza i z gliny (aluminium) nie tworzą zwartego stopu, więc są nietrwałe i niestabilne, więc gdy potoczy się kamień, kraje Unii Europejskiej się rozpadną, a wraz z nim wszystkie dotychczasowe potęgi.
Wraz z każdą potęgą światową panowali inni bogowie. Zmiany bogów oraz ich ziemskich pomocników, i dokonywały się zwykle w sposób siłowy. Wszelkie podstępy były tu na porządku dziennym. Ostatnia zmiana bogów nastąpiła przy przejściu na chrześcijaństwo, kiedy Jahwe wraz z koalicją przejął panowanie nad Ziemią. Jednak Zeus, szef upadłego greckiego Olimpu, po przejęciu władzy przez Reptilian, niezwykle przebiegle zaproponował Reptilianom korzystne dla starych i nowych bogów porozumienie. Jest to tajne "Przymierze" dotyczące utrzymania niewolnictwa na Ziemi. Majstersztyk Zeusa polegał na jego metamorfozie, czyli przeistoczenia się w Jezusa. Ten demoniczny manewr był często stosowany w przeszłości. Obecnie można to porównać do zmiany oprogramowania, czyli w rozpoczynającej się Epoce Ryb, potrzebny był nowy bóg, wiec starzy wyjadacze, zmienili jak zwykle, tylko mniej lub bardziej swoje szaty i symbole, natomiast cała demoniczna, lecz niewidoczna ideologia itp. pozostała bez zmian. W ten to właśnie sposób, odcięty od źródła zasilania Zeus, zapewnił sobie ogromny dopływ energii cierpienia od ponad miliarda owieczek i baranów katolickich i tyleż samo innych chrześcijan. Genialność owego przymierza, można zawrzeć w demonicznej idei znanej w prawie handlowym dotyczącym Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością, która handluje ludźmi, dziećmi, embrionami, krwią i energią z wieloma demonicznymi światami, ale zgodnie z tym demonicznym prawem (czytaj bezprawiem), nikt za nic nie odpowiada. Mechanizm ten może działać, gdyż ludzie poprzez wyrażanie swojej wolnej woli np. w hodowaniu, zabijaniu i zjadaniu innych istot np. zwierząt, dają w ten sposób; upoważnienie, pełnomocnictwo swoim bogom, aby mogli traktować ludzkość dokładnie tak samo. Czas trwania tych nauk każdego człowieka skończy się, gdy przestanie zabijać i zjadać inne istoty obdarzone świadomością i odczuwające ból i cierpienie.
 
@ Zenek. Rozwalenie planety jest walką. Zakończenie gry jest sprawą indywidualną każdego człowieka, do czasu, aż zrozumie, że chodzi o miłość, a nie o walkę. Ci, którzy jeszcze potrzebują nauk na poligonie, dostaną je w innych światach wg. swoich potrzeb. Wiele demonicznych światów wprost nie może się doczekać na tak wielki napływ niewolników z Ziemii. Może lepiej byłoby nie przykładać do tego ręki?

Strony