Sekret kazachskiej kobiety z brodą

Kategorie: 

Podczas gdy większość ludzi bezlitośnie walczy z włosami na twarzy, 65 - letnia kobieta z Kazachstanu zapuściła 20 - cm brodę i czuje się z tym dobrze.

 

W Kazachstanie we wsi Turbat (ros. Турбат) w rejonie kazygurtskim, mieszka 65 - letnia kobieta -Mukhtabor Toraeva.

Nietypowy i niesamowity wygląd przedstawicielki płci pięknej, przyciąga wielu ciekawskich. Twarz kobiety pokrywa długa, dwudziestocentymetrowa broda i wąsy. Ale to, co jest naprawdę dziwne, to słowa Muhtabor, że długa broda jest sekretem jej szczęśliwego, 42 –letniego pożycia małżeńskiego – podaje KTK.KZ.

„Mój mąż ożenił się ze mną, kiedy moja broda zaczęła rosnąć. On ją uwielbiał, a teraz mamy syna, córkę i sześcioro wnucząt” - z dumą mówi kobieta. „Mimo, że moja broda przeniesiona była na twarz mojej córki, ona nie ma włosów. Usunęła je. Ale moja mama i babcia również miały brodę, ale nie tak piękną, jak moja. Ich włosy wyrastały tylko na długość  15 centymetrów. Moja broda to dar od Allacha. Skoro On ją mi podarował, muszę ją nosić. Allach ją dał i Allach może ją zabrać”.

Mieszkanka Kazachstanu zdecydowała się zapuścić brodę w wieku 25 lat i nigdy tego nie żałowała. Ludzie zawsze podziwiali jej wybór.

Emerytka, z dumą obnosi się ze swoim owłosieniem. Nie tylko przyjaciele i krewni czują respekt przed niewiastą, ale także obcy z sąsiedniego Uzbekistanu. Kazaszka mówi, że ludzie chętnie się z nią fotografują. Mężczyźni pokazują zdjęcia brodatej kobiety swoim żonom i matkom.

„Chce dodać, że moja broda pomaga mi łatwo i swobodnie przekraczać granicę kazachsko – uzbecką” – żartuje lokalna gwiazda.

„To jest imponujące. Człowiek jest naprawdę szczęśliwy, kiedy żyje w zgodzie ze swoim wyglądem. Szczególnie teraz, kiedy od kobiet wymaga się, aby wyglądały idealnie seksy i w tym celu golą każdą część swojego ciała” - powiedział Aisara Baiseitowa, przedstawicielka organizacji na rzecz ochrony praw kobiet. „Wygląd i słowa tej kobiety powinny być inspiracją dla nas wszystkich”.

Z Aisarą Baiseitową zgadza się wiele kobiet, które patrzą na siebie oczami innych. Opowieść o Muhtabor, jest dowodem na to, że kobieca broda może sprzyjać szczęściu w małżeństwie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika stavros

 Eche... Tallin to Admin,

 Eche... Tallin to Admin, Juszka to Zibi, Zibi to Tallin. Nowy rodzaj schizofrenii. Hie hie hie. No i jakies dwie osoby, po kilkaset ukrytych kont i mamy trzech muszkieterow IM. Pytanie brzmi: kto jest D'Artagnan'em? Typuje Bacolofa. Biggrin Mysle, ze to jakis agent mosadu w funkcji podJudzacza.

Portret użytkownika baca

obudziłem się dziś o wpół

obudziłem się dziś o wpół do piątej tknięty niewytłumaczalnym przeczuciem. że muszę natychmiast wstać, podpiąc się do jakiegoś wifi i jak najszybciej wejść na IM, bo tam jest przygotowany późną nocą, bo z innej strefy czasowej, super materiał - no i nie omyliłem się... kiedy wszyscy beztrosko sobie spali dzielny reporter Talin nie zmrużył oka i przygotował materiał z Kazachstanu...
przypadek?
ależ skąd, to siła wyższa, która dba abym nie przespał najważniejszych kazachstańskich wydarzeń - takich jak kobieta ze wsi Turban, której allach pobłogosławił...
babcia ma twarz okrutną jak Dzingis Cham, chustę na głowie jak pirat Jack Sparrow, łopatą operuje pewnie i zdecydowanie jak doświadczony w kopaniu grobów małomówny facet z sycylijskiej mafii, a brodę ma taką jak te wszystkie krasnoludki od królewny Śnieżki razem wzięte no i jeszcze rodzi brodate córki tak szybko że żaden lokalny fryzjer owiec i kóz nie nadąża ich golić...
myślę że allach ma jednak poczucie humoru... udało mu się mnie rozbawić...

Strony