Kosmiczne porzucenie

Kategorie: 

Kosmiczne porzucenie to synteza poglądów wyjaśniających pochodzenie człowieka, psychopatię, niewolnictwo oraz współczesne, psychologiczne i społeczne uwarunkowania, w jakich tkwi ludzkość. Jest to prezentacja Marka Passio wygłoszona w Filadelfii, 12 grudnia 2013 r.

 

W swoim wykładzie Mark Passio łączy prastare doniesienia o wizytach istot pozaziemskich na naszej planecie z przejawami uwarunkowań psychologicznych, w jakich znajduje się ludzkość czasów współczesnych. Pokazuje, że w różnych kulturach na Ziemi istnieją znaleziska, artefakty i źródła pisane wskazujące na to, iż nasi przodkowie zostali stworzeni przez przybyszów z pozaziemskiej cywilizacji, zwanych Anunnaki, jako hybrydy przeznaczone do niewoli.

 

Ci „kosmiczni rodzice” przez nieprecyzyjne modyfikacje genetyczne nieodwracalnie wykreowali u ludzkiej rasy całą masę anomalii genetycznych, w tym psychopatię wrodzoną. Po jakimś czasie pozostawili nas samym sobie, wyposażywszy przedtem w hierarchiczny system władzy, pieniądz i religie, które są więzieniem człowieka do dziś.Jaki wpływ miało nagłe zniknięcie naszych „kosmicznych rodziców” i ich niewolnicze dziedzictwo na zbiorową psychikę ludzkości?

 

Co „porzucona w Kosmosie” ludzkość musi zrozumieć, aby oczyścić głęboko ukrytą traumę psychiczną gromadzoną przez eony jako bezpośrednie następstwo zakłóconych początków swego istnienia? Co może zrobić każdy z nas, by zyskać większą świadomość tego, co działo się i dzieje nadal na naszej Planecie? Jak my, kosmiczne, a nierzadko i psychiczne dzieci, mamy dorosnąć i wyrwać się z okowów niewolniczego systemu?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ekscelencja

Podobał mi się film i

Podobał mi się film i determinacja autora prezentacji. To prawda że ludzie są zniewoleni własnymi przekonaniami i niewolniczymi tendencjami przynależności. Gubią w nich swój naturalny potencjał i nakładają na swoją percepcję rzeczywistości filtry swoich odmian niewolnictwa. Pocieszajace jednak jest że coraz więcej ludzi się budzi. Z drugiej strony widać po wszelkich komentarzach pod tutejszymi artykułami jak wzajemnie ludzie się nienawidzą. Wystarczy że ktoś coś inaczej widzi a wylewa się na niego wiadra pomyj. A przecież każdy jest indywidualny i ma prawo do trochę innego spojrzenia. Myślę że warto temu się przyglądać a nie z góry negować. Burza mózgów to przecież różne spojrzenia na problem z której można wyciągnąć esencję - najlepsze rozwiązanie. Pozdrawiam wszystkich.E.

Portret użytkownika b@ron

dobre spostrzeżenia...jednak

dobre spostrzeżenia...jednak czy aby napewno zostaliśmy porzuceni przez tych co nas stworzyli ??? przecież ludzie umierają i ta energia gdzieś idzie...być może jest jej już tyle że stwórcy ludzi nie muszą już interweniować u nas

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Trąbią o tych kosmitach,

Trąbią o tych kosmitach, rozpisują się o UFO. Powstają setki channelingowych rozpraw o kosmicznych federacjach i takich tam ale jeszcze nikt od tylu lat nie przedstawił ostatecznego, namacalnego dowodu...

Portret użytkownika SEBI11011975

tAK NA MARGINESIE MOŻE KTOŚ

tAK NA MARGINESIE MOŻE KTOŚ MI WYTŁUMACZYC OBCE POCHODZENIE SKORO NIE ZNACIE SWOJEGO I NAWET JESZCZE PO ZA UKŁAD SŁONECZNY .... ITD . I BEZ GŁUPICH TEKSTÓW ROZUMIECIE ? SZACUN DLA WAS BEZ URAZY Z CZYSTYM KONTEKSTEM. P.S.G.

Portret użytkownika 85r

Czas trochę pofilozofować i

Czas trochę pofilozofować i wytknąć parę błędów. Koleś dużo poskładał w kupę i to zaprezentował wychwalił trochę lewych naukowców ale ogólnie obraz tego wszystkiego przedstawił w miarę prawidłowo jakby ten film był robiony 3 lata temu.
Ale dzisiaj Przy obecnej wiedzy choćby z tego forum można to mocno uzupełnić o watek Słowian którzy tłumaczą tą historie trochę inaczej, i przy okazji tłumaczą w jaki sposób powstali biali, żółci, czarni itp. Bo chyba nie sądzicie że to wszystko sprawka darwina.
Jedno go tłumaczy że na zachodzie wszystko ze wschodu dochodzi z opóźnieniem ale kurde jakim wielkim, film robiony w 2013r.
Czy naprawde na zachodzie nic nie wiedzą o słowianach?

Portret użytkownika Naiwnydzieciak

Na zachodzie Słowianie

Na zachodzie Słowianie kojarzeni sa głownie z dzikusami pijanymi 24/7 ktorzy wpadają co jakis czas w klapkach kubota popracować na produkcji albo ukraść pare passatow.
ostatnio w Kanadzie usłyszałem ze Polacy mordowali Żydów w obozach śmierci, a Niemcy rozpętali wojnę by nas Słowian ogarnąć. A pozniej bohaterska Ameryka wygrała cała wojnę powstrzymując rozpedzonych Niemców ktorzy mieli zatrzymać sie na Europie ale ponoć chcieli wiecej
 
 

Portret użytkownika Naiwnydzieciak

Co ludzkość ma zrozumiec ?

Co ludzkość ma zrozumiec ? Jakie traumy ?
codziennie kazdy z nas jedząc obiad słyszy o mordach w tv 
gwaltach i wojnach oraz pedofilach .
po skończonym obiedzie mowi:
ale ten świat wstrętny ktoś musi przyjśc i to ogarnąć .
i tak ludzie patrzą jak sie im kradnie zabijają sie walczą o papierki które sami drukują 
i nauczeni ze maja czekać na zbawcę czekaj. Albo sa obojętni i tylko wytykają innym ale sami nie kiwną palcem
 

Portret użytkownika benet

Naiwnydzieciak   "Albo sa

Naiwnydzieciak   "Albo sa obojętni i tylko wytykają innym ale sami nie kiwną palcem"... ale Ty mam nadzieję nie jesteś na to wszystko obojętny ? Ty działasz , nie jesteś jak Ci wszyscy ? Pieniądze,religia, polityka... niestety, tak jak autor filmu mówił, wszyscy jesteśmy w tych pudełeczkach, ale żeby zacząć coś zmieniać, najpierw sami zacznijmy coś w tym kierunku robić.

Strony