UFO nad Wrocławiem - obserwacja z 9 października

Kategorie: 

To niezwykłe nagranie zrobił mój kolega z Wrocławia baczny obserwator nieba, przynam że miał szczęście. Wyszedł na balkon, wziął lornetkę i jak zwykle zaczął przeglądać niebo, co często robi w wolnych chwilach, nagle jak twierdzi coś mu błysneło.

 

Zauważył coś dziwnego tuż pod smugą kondensacyjną. Po chwili zrobił zbliżenie i okazało się, że jest tam coś dziwnego czego nie można łatwo zidentyfikować nawet przez lornetkę. Obiekt wyglądał tak, jakby był ze szkła. Świadek natychmiast chwycił za kamerę i zaczął nagrywać.

 

Jak zwykle początkowo mój kolega uznał, że na pewno jest to samolot co nie jest niczym niezwykłym, ponieważ jest to obszar korytarza powietrznego pasażerskich lini lotniczych, ale potem uznał, że to jednak coś innego. Dokładna data obserwacji to 09-10:-2014 o godzinie 13:45, miejsce obserwacji to Wrocław Centrum.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Sinil2

Nie wiem czy to nie ma czasem

Nie wiem czy to nie ma czasem związku z tym że 10.10.2014 w godzinach porannych bo około godziny 7 około 40 km od Rzeszowa widziałam na niebie coś co wyglądało na niezidentyfikowany obiekt latający... Widac było go na niebieskim niebie dośc wyraźnie, nawet moja koleżanka, której pokazałam że coś lata stwierdziła że to strasznie dziwne...

Portret użytkownika El Koto

E tam. Dziecinada. Fajnie to

E tam. Dziecinada. Fajnie to jest podbiec na pełnym speedzie do szaraka i zasadzić mu kopa z karata w te wielką czaszkę. Mówię wam ćwiczcie jakie Kung Fu albo Tai-Chi w wersji wojennej Chen - satysfakcja gwarantowana. Kolega szaman z Afryki zjadł po upieczeniu trochę mięsa z szaraka i został świętym jasnowidzem oraz ma rozwinięte wszelakie zmysły na maxa. Wiecie czemu żydy niszczą tak straszliwie Afrykę? Bo wojownicy afrykańscy dawniej polowali na kierowników żydów w celu ich przekąszenia. Teraz jest bieda bo wybili wojowników i został jeno garstka co się musi ukrywać. Jak kto chce zjeść trochę gadziny to informuję, że baza gadów jest pod Górami Smoczymi.

Portret użytkownika Lokaty

Do autora filmu z balonem

Do autora filmu z balonem meteo. Weź sie chłopcze za robote, albo za nauke, bo nie uśmiecha mi się tyrać na twòj zasiłek,podczas gdy ty siedzisz sobie w domku o 13:45 w środku tygodnia i beztrosko społkujesz swoją dzielnie przez rolnetke albo inny idioten camera,przy okazji oglądając balony... Wstyd jak beret gościu!
 

Portret użytkownika Mariusz Buzek

Wstydzić to ty się powinieneś

Wstydzić to ty się powinieneś za takie teksty jesteś typem do którego nic nie dotrze zazdrościsz że ktoś o 13 jest w domu  ty też możesz  oj przecież nie wiesz jak bo jesteś niewolnikiem systemu ale nigdy się o tym nie dowiesz ponieważ na nic nie masz czasu ,ciągle pracujesz ,jesteś doskonałym przykładem ofiary matrixa by tylko ktoś nie miał lepiej niż ty a jeszcze jak ma lepiej mniej pracując to już ci się w głowie nie zmieści te trzeba mu napisać że to balon udajesz tu dorosłego a ile ty masz lat bo teksty walisz jak moje  dziecko ! jaki trzeba być imbecylem by żądać dowodów na ufo skoro one są wszędzie! och zapomniałem przecież ci w tvn nie pokazali jesteś żałosny a rozmowa z tobą jest jak gra z gołębiem w szachy choć nie wiem jak bym był dobry w tą grę to gołąb i tak skrzydłami rozwali pionki nas....... na szachownice i dumny odleci myśląc że ma rację.a jak znajdziesz gdzieś w tej pustej główce trochę móżdżku to złap się za lornetkę i zacznij obserwować niebo.

Portret użytkownika Lokaty

Może i jestem zatyranym

Może i jestem zatyranym robolem. Chętnie przeczytam Wasze podpowiedzi, w jaki sposób mogę wyrwać się z łap systemu i jaką działalność mógłbym prowadzić w domu, żeby mieć czas na oglądanie balonów, a przy okazji zapewnić godny byt rodzinie? Słucham.

Portret użytkownika maT

Jest wiele sposobów, po

Jest wiele sposobów, po pierwsze zacznij pozytywnie myśleć. Szukaj pracy która ci się będzie podobać i nie tyraj po 12 godzin, wtedy znajdzie się czas na wszystko rodzinę itd. a system upadnie i oby niedługo...

"Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli."

Strony