Malezyjski Boeing wchłonięty przez nowy Trójkąt Bermudzki

Kategorie: 

„Co się z nim stało - to straszne! Zostali porwani na potrzeby prowadzenia badań i eksperymentów!” – tak niektórzy ludzie reagują na dramatyczne zniknięcie samolotu Boeing 777 malezyjskich linii lotniczych (lot nr MH370).

 

Ludzkość nie zapomniał o tym tajemniczym zniknięciu. Pojawia się coraz więcej spekulacji na temat tego, co mogło się wówczas naprawdę wydarzyć. Niektóre z podawanych wersji są dość przerażające.

 

Jedna z teorii głosi, że samolot został porwany przez kosmitów, bo to jedyny sposób, aby wyjaśnić brak dowodów lub śladów. Tuż przed zniknięciem maszyny, radary zarejestrowały serię niewyjaśnionych fal i drgań. Jeden z ekspertów mówi, że to dziwne zjawisko sugeruje pozaziemską obecność. Zwolennicy innych teorii mówią o istnienie nowego Trójkąta Bermudzkiego.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika metabo

ewa napisala "Ocenianie

ewa napisala "Ocenianie innych to żałosny sposób na podbudowanie własnego ego"
chyba zartujesz sobie  iz nie moge oceniac kogos kto publikuje badz pisze te teksty??A tak swoja droga pseudo psychologu to cale zycie sie ocenia innych , co mowia, robia jak zyja.Przytaczasz cos co uslyszalas i starasz sie stworzyc profil psychologiczny charakteru osoby ? 
"zalosne"....to co Ty napisalas
Teoria moze i istnieje ale powiedz to tym biednym rodzina  co stracili  bliskich w tej katastrofie!!!
Powiesz im ,ze  kosmici ich porwali??? , zalosne to wasze takie myslenie i pitolenie...

Portret użytkownika baku

A Wy wierzycie w te bzdury,

A Wy wierzycie w te bzdury, że bez śladu ? Już od dawna agencje wiedza dobrze co z jakim samolotem się dzieje, ba nawet mogą przejąć zdalne sterowanie takiego samolotu. To co gadają w mediach to bzdury że nie wiedzą, dobrze wiedzą tylko nie powiedzą.

Strony