Na orbicie okołoziemskiej zarejestrowano trzy obiekty startujące z powierzchni Ziemi

Kategorie: 

Kamery znajdujące się na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej co jakiś czas dostarczają nam przekazy, które pełne są dziwnych anomalii. Najnowsze z nich przedstawiają coś, co niektórzy interpretują jako startujące z powierzchni Ziemi niezidentyfikowane obiekty latające.

 

Trzy UFO zaobserwowano 15 grudnia 2014 roku. Obiekty wznoszą się szybko i odlatują w przestrzeń kosmiczną. Niestety pojazdy znajdują się na tyle daleko od kamer z ISS, że trudno określić ich kształt.

 

Symptomatyczne jest też to, że mniej więcej 40 sekund po zaobserwowaniu poruszających się obiektów, transmisja z pokładu stacji kosmicznej została przerwana. Wielu niezależnych badaczy od dawna zwraca uwagę, że NASA często wyłącza przekazy gdy tylko w zasięgu kamer znajdzie się jakaś anomalia.

 

Pojawiły się również pogłoski, że start tych obiektów obserwowano również z Ziemi. Chodzi o incydent na Syberii, który również miał miejsce 15 grudnia. Okazuje się, że są naoczni świadkowie, którzy twierdzą, że widzieli trzy żółte kule, które krążyły po niebie. Być może to te same obiekty, które widziano również na orbicie okołoziemskiej.

[ibimage==23543==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika obel

wasze wywody i kłotnie na

wasze wywody i kłotnie na temat wypowiedzi uzytkowonika Baca są równie żenujące jak same wypowiedzi. Centralnie jak banda małolatów  Baca pewnie siedzi przed kompem ma 35 lat mama płaci za internet w neti i za jedzonko i szługi dla synka, a synek siedzi i pracuje tak pracuje na zmianynaziemi przekomarzając na forum. wake up bitch

Portret użytkownika manieck

a może to cały czas to samo

a może to cały czas to samo http://tajemnicebiblijne.blogspot.com/
Patrzyłem, a oto wiatr gwałtowny nadszedł od północy, wielki obłok i ogień wirujący, który rozjaśniał wszystko dookoła, a w jego środku widać było coś jakby roztopiony metal. Pośrodku było coś, co było na kształt czterech istot żyjących, podobnych do człowieka, o czterech twarzach i czterech skrzydłach każdy.

Portret użytkownika ŚZwiTT

3.39...Cóż...symbolicznie

3.39...Cóż...symbolicznie może być to tak:
TRÓJCA ŚWI...atełek pozostawia nas na...???

Kosmiczny ROZUM...daje cynk w każdej chwili w każdym detalu !
Spójrzcie na ...CZAS mo:JEGO...wejścia i datę: 15.12 !
Co daje ?
12 plus 15=27=999...a dalej ?
Co oznacza karta w tarocie nr 15 ? A 12 -ty mc ?
KONIEC...pieśni !!!

Ps:
W nocy 6/7.5.94 r nad g.Chełmską(136-7 mnpm) k.K-lina tańcowały ok.1 g TRZY pom.światła...
Opisałem to i wysłałem do badacza UFO Rzepeckiego...a gdy mi odpisał wiecie co się stało ?
STADO...kolorowych światełek w dniu otrzymania od niego odp(5.1.95 bodaj:list mam gdzieś w arch.) zawisło z rana(relacja córki w drodze do szkoły:stała na przystanku aut.) nad mjsc.w której mieszkam a jak zeznała córka: JEDNO ze światełek ZNAD MOJEGO DOMU...doleciało do owej chmary nieruchomej w zawisie : wsio znikło !
???????????????????????
Na bodaj NPN w arch mają zeznanie gościa co widział podobną chmarę jw.(Lubelskie bodaj...) na tle gw...ORIONA :z tym,że ta chmara znikała powoli odlatując...w jego KOSMICZNĄ ORIONA dal !
Bez pojęcia czym JEST ORION...nic nie zakumacie !
Ślub z...BBliźniaczką wziąłem: 11.9.1982 r !
No a...Rzepeckiemu biadoliłem ,że SZMAL...zabija człowieczeństwo:znaczy gonitwa za nim...

Portret użytkownika antoni pustelnik

Ufo - ku### i tyle. Aron

Ufo - ku### i tyle. Aron mógłby nam coś więcej o tych bytach powiedzieć. Ja od siebie tylko tyle, że jak dla mnie, to oni nie mają żadnego powodu ingerować w nasze istnienie, żadnego powodu, by się nami przejmować. Oni nie mają żadnych miast, żadnych "ufo", żadnych ciał, jak się to przedstawia. Oni są wszęzie naraz. Nie muszą robić eksperymentów - znają rzeczywistość od podszewki. Nie troszczą się o życie na ziemi, bo wiedzą, że to jedna z wielu planet, na których życie wyewoluowało według zasad fizyki napisanych przez twórcę tego burdelu - niektórzy mówią, że to Bóg - dla mnie to jakiś zjarany student informatyki na I roku trzyma nas na dysku - w tą wersję łatwiej mi jest uwierzyć, a takżę w to, że Absolut nie był na tyle ogranicznony, aby tworzyć tylko "jeden wrzechświat". W dodatku taki marny.

Strony