Znaleziono miejsce rozprawy nad Chrystusem

Kategorie: 

Podczas wykopalisk w Jerozolimie archeolodzy odkryli pozostałości budynku, w którym według założeń, miał miejsce sąd nad Jezusem Chrystusem, pisze The Washington Post.

 

Izraelscy naukowcy dokonali odkrycia przez przypadek. Ich celem było zbadanie wartości i zawartości działki w związku z rozbudową muzeum „Wieża Dawida” w Jerozolimie.

 

Budynkiem, którego fragmenty archeolodzy odkryli, jest pałac króla Heroda, w którym rzekomo mieszkał Poncjusz Piłat i gdzie odbył się proces nad Jezusem. W miejscu tym znaleziono gwoździe z epoki, w której żył Chrystus.

Naukowcy twierdzą, że to jedna z wielu prawdopodobnych hipotez dotycząca tego miejsca, ale już teraz wiadomo, że dla wielu chrześcijan będzie to cel wizyt podczas pielgrzymek do Ziemi Świętej.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika dragon

odkryli pozostałości budynku,

odkryli pozostałości budynku, w którym według założeń ........  wszystko opiera sie na założeniach . tylko dlaczego to wszystko jest na tak dużej głębokości . Przecież w/g założeń nie powinno tak być . Chyba że wystąpiła wielka katastrofa w rejonie M. Śródziemnego  . ale jakos o tym nie chcą pisać

Głosuj za
77
Portret użytkownika baca

odkrycie gwoździ na miejscu

odkrycie gwoździ na miejscu sądu na pewno przyciągnie wycieczki łase na ten gwóźdź programu...
a salę sądu można uświetnić cytatem z vabanku:
"głóźć? no skąd tu głóźć?"

Głosuj za
85
Portret użytkownika Sajgoniarz

I Oni się dziwią że wciąż

I Oni się dziwią że wciąż istnieje antysemityzm? No chyba ich porąbało. "Wieża Dawida"? Co to w ogóle za nazwa dla muzem? Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Kit to potrafią wciskać. Chętnie zobaczę te ich dowody że to na 100% to miejsce -.-

Głosuj przeciw
-91
Portret użytkownika TheOgoras

Oni to dobrze robią, z tym to

Oni to dobrze robią, z tym to taka sama prawda jak z rzekomym odkryciem grobu Jezusa ,myślą że ci w watykanie to kompletni idioci co się nabiorą na takie tanie sztuczki, niestety pomylili chyba pasterzy z owcami i baranami których golą, i mogą serwować im takie "rewelacje", tak więc pielgrzymek można się spodziewać, w końcu oni do nas przyjeżdzają ( Oświęcima, Majdanek , Treblinka itp), wiec zrozumiałym jest że starają się coś tworzyć dla chrześcijan u siebie, ja osobiście wszystkie te miejsca zrównałbym z ziemią ale nie z braku okazania szacunku do historii ale bardziej z możliwością praktycznego zagospodarowania  tej przestrzeni , w miejscach obozów posadziłbym las lub wybudował jakąs ekologiczną elektrownie, a miejsca kultu chorych religi doskonale nadają sie powiedzmy na plac zabaw dla dzieci lub przedszkola.

Głosuj przeciw
-72
Portret użytkownika Popiół z feniksa

Ten licznik działa chyba

Ten licznik działa chyba odwrotnie;Dałem minusa a wzrosło po stronie plusów.Niemniej,autorowi wpisu życzę przestrzeni życiowej.Może na Syberii?.

Głosuj przeciw
-79
Portret użytkownika El Koto

Syberia, koło podbiegunowe,

Syberia, koło podbiegunowe, resztki dżungli w Amazonii oraz Uterland - to są ostatnie bastiony wolne od pasożyta żyda.

Głosuj przeciw
-80
Portret użytkownika TheOgoras

Przypominasz mi Stalina który

Przypominasz mi Stalina który powiedział "Jest człowiek, jest problem..." i zaraz wszystkich niewygodnych na sybir, super postawa gratulacje. Co do Twoich technicznych problemów to nie pisz mi o nich tylko do moderatora, czy wam hejterom wszystko trzeba tłumaczyć?
ps. jak bedziesz mi odpisywał to napij sie melisy najpierw, to może coś z sensem sklecisz

Głosuj przeciw
-103