Starzec Jonasz prorokuje Ukrainie dwa lata głodu

Kategorie: 

Spełniają się proroctwa duchownego Jonasza, archimandryty monastyru Świętego Wniebowzięcia w Odessie. Słynny starzec, który przed śmiercią przyciągał do klasztoru rzesze wiernych i pielgrzymów, przepowiedział, co stanie się z Ukrainą w najbliższych latach.

 

Jona powiedział m. in., że nie ma oddzielnej Rosji i Ukrainy, a jest tylko jedna Święta Rosja. Pop Michaił Wołyniec z ługanskiej eparchii głosi nauki o proroctwach Jony. Jego wersje potwierdzają duchowni i wierni, którzy słuchali niegdyś kazań świętej pamięci starca.

„Rok po mojej śmierci będzie wielki szok, będzie wojna. Będzie ona trwać przez dwa lata. Od 14 do 16. I wielka wojna się skończy"- powiedział Jonas. Przewidział, że pierwsza Wielkanoc po wielkim konflikcie będzie bardzo krwawa, a druga będzie wiązać się z wielkim głodem.

Archimandryta mówił również: „Dlaczego oni gonią za dolarem… Te dolary, to jak liście jesienią, które wiatr zwiewa w dół drogi. Wkrótce będą one tańsze niż papier”.

Duchowny zmarł 18 grudnia 2012 roku. Rok po jego śmierci, rozpoczęła się wojna o niepodległość na Ukrainie.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Obserwator 2

Jedną z oznak jednoczenia się

Jedną z oznak jednoczenia się Polaków, jest strona internetowa: https://1polska.pl/
Strona ta jest często blokowana, ale widać, że poparcie nieustannie rośnie. Obecnie to ponad 24 tys. dobrych ludzi. A czy Wy, którzy to czytacie, też ogłosiliście już swoją wolę do zmian, czy też z lenistwa, strachu lub wyrachowania, nadal wolicie przespać swoją szansę, a trym samym być biernym wobec zła?
Niezdecydowanym, wklejam do przemyślenia motto ze strony 1Polska.pl, oto ono:
„Do triumfu zła wystarczy bierność ludzi dobrych” – Edmund Burke
 

Portret użytkownika misia

mój sen jest prawdziwy

mój sen jest prawdziwy dlatego że w pismie swiętym jest napisane ,A czwarty wylał swą czaszę na słońce: i dano mu władzę dotknąć ogniem ludzi. I ludzie zostali dotknięci wielkim upałem, i bluźnili imieniu Boga, który ma moc nad tymi plagami, a nie nawrócili się, by oddać Mu chwałę.tępmperatura rośnie topnieją lodowce ,w niektórych krajach jest susza ,wystarczy połączyć wszystko w całość  by to zrozumieć 

Portret użytkownika drako_tr.

@misia - hmmmm…wobec tego,

@misia - hmmmm…wobec tego, żywność masz w porządku … nie czytaj zatem horrorów, zwłaszcza przed snem Smile
Myślisz, że Biblię napisał Bóg …? … nie, napisali ją ludzie, a żydzi przerobili ją na swoje „kopyto”
…klimat, to nie jest jakaś stała … klimat od zawsze się zmieniał, i nadal będzie to robił….
Proponuję, byś bardziej wierzyła w Boga(stwórcę), niż w biblię, czy jakąkolwiek religię.
„mój sen jest prawdziwy dlatego że w pismie swiętym jest napisane…” nieee no…padłem Biggrin

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika misia

od dawna Bóg przekazuje

od dawna Bóg przekazuje ludziom proroctwa wybierając oosoby ,mi pokazałał rąbek tajemicy to co czeka ludzi ale tylko to co Bóg uważa ,pismo święte tu biorąc apokalipse świętego jana Bóg pokazałam janowi co nas czeka i nakazał janowi spisac wszystko ,wszystko wskazuje na to że się wypełnia .osobiście wiem o wiele więcej ale nie bede tego przytaczać ,faktem jest że Jezus powiedział że tęperatura będzie rosnąc co oznacza że ten kataklizm postępuje powoli o czym swiadcza anomalia pogotowe ,wzrost tęperatury oceanów ,wzrost teperatury na świecie ,topnienie lodowców to są fakty i pomimo starań człowieka ograniczaniem dwótlenku wegla tęperatura rośnie i postępuje ,oczywiście nie należy spodziewać się że kiedy się któregoś ranka obudzimy a ty dzrzewa i roślinść znikła ,to postępuje powoli faktem jest ze coraz więcej krajów doświadcza suszu ,więc wszystkie fakty mówią same za siebie 

Portret użytkownika drako_tr.

Dobra ARON…skończ już ten

Dobra ARON…skończ już ten cyrk, i pisz pod swoim nickiem…no nie mogę, misię sobie wymyślił. Stawiasz przecinek w tym samym miejscu, ten sam styl(bełkot)….ehhh…Ty faryzeuszu.
Posłuchaj fałszywy proroku, to właśnie tacy jak Ty, opuszczą ten padół jako pierwsi, razem ze swoimi „pracodawcami”, szkoda mi tylko ludzi, którym wodę z mózgu robisz, oni przez takich jak Ty, bardzo ucierpią, jeżeli się w porę nie opamiętają.

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika Horyzont Zdarzeń

 Misia masz rację i

 Misia masz rację i oczywistym faktem jest to że w śnie lub w inny sposób, często można ujrzeć realne wydarzenia z przyszłości, choć trzeba oddzielić większość snów od tych "szczególnych", które mogą też być metaforą. Dar proroczych snów jest faktem i dotyczy bardzo niewielkiej grupy ludzi na świecie. Jednak Misia nie bądź niepoprawną optymistką i nie oczekuj że w tej dżungli czyli w internecie znajdą się ludzie którzy dysponują wystarczającym poziomem percepcji do zromumienia zagadnień przekraczających poziom rozumienia obsługi smartfona. 

Portret użytkownika doktormózg

Tak misia, masz rację. Coś

Tak misia, masz rację. Coś dzieje się z tym naszym światem, ale niekoniecznie musi to mieć związek z bogiem. Jako doktur od … itd. proponuję ci długie spacery na świeżym powietrzu, jogging, ewentualnie basen, iduuuuużo relaksu. Za miesiąc Ci przejdzie. Życzę dużo zdrówka Biggrin
 
Jesteś pewna że Bóg arona to również Twój Bóg ?
 

Strony