Starzec Jonasz prorokuje Ukrainie dwa lata głodu

Kategorie: 

Spełniają się proroctwa duchownego Jonasza, archimandryty monastyru Świętego Wniebowzięcia w Odessie. Słynny starzec, który przed śmiercią przyciągał do klasztoru rzesze wiernych i pielgrzymów, przepowiedział, co stanie się z Ukrainą w najbliższych latach.

 

Jona powiedział m. in., że nie ma oddzielnej Rosji i Ukrainy, a jest tylko jedna Święta Rosja. Pop Michaił Wołyniec z ługanskiej eparchii głosi nauki o proroctwach Jony. Jego wersje potwierdzają duchowni i wierni, którzy słuchali niegdyś kazań świętej pamięci starca.

„Rok po mojej śmierci będzie wielki szok, będzie wojna. Będzie ona trwać przez dwa lata. Od 14 do 16. I wielka wojna się skończy"- powiedział Jonas. Przewidział, że pierwsza Wielkanoc po wielkim konflikcie będzie bardzo krwawa, a druga będzie wiązać się z wielkim głodem.

Archimandryta mówił również: „Dlaczego oni gonią za dolarem… Te dolary, to jak liście jesienią, które wiatr zwiewa w dół drogi. Wkrótce będą one tańsze niż papier”.

Duchowny zmarł 18 grudnia 2012 roku. Rok po jego śmierci, rozpoczęła się wojna o niepodległość na Ukrainie.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika doktormózg

Hmm. mondo, jak czytam takich

Hmm. mondo, jak czytam takich jak Ty to nie wiem czy się śmiac czy płakac. Wyjechałeś z Ojczyzny za chlebem a teraz d...ę ściskasz z tęsknoty, więc co Ty możesz napisac innego ? Że Ci żal polaków w kraju ? Mnie jest żal Ciebie, bo ja nie narzekam na zarobki w swojej firmie i nie muszę  nikomu d..y lizac w obcym kraju. Jesteś po prostu żałosny.

Portret użytkownika misia

coś w tym jest bo miałam sen

coś w tym jest bo miałam sen ,dziwny sen .mój sen się zaczą od tego że patrzyłam się na tarczę słońca i było bardzo gorąco ,kiedy tak patrzyłam się na tarcze słońca  myślałam gdzie mogę się schować przed tym strasznym upałem i wtedy znalazłam się w innym miejscu było tam pięknie a teperatura znośna .kiedy spojrzałam w lewo zobaczyłam jezusa stał obok i był piękny w białej szacie przepasany czerwoną .włosy falowane ciemny bląnd  sięgające do ramion.powiedział do mnie że tak właśnie bedzie temperatura będzie rosła ,upał stanie się nie do znieśienia ,podszedł do mnie i przechadzaliśmy się po tym cudownym miejscu rozmawiałam jeszcze z jezusem podnius prawą ręke jakby chciał mnie błogosławić i raptem znalazłam się na ziemi .stałam na ziemi a przedemną rozciągał się straszny widok ,bo cała rośliność znikła ,nie było na ziemi nawet jednej trawki tylko pustynia ,spalona i spękana ziemia od słońca .wygląda na to że bedzie wielki głód i do tego nie będziemy się mogli gdzie schować przed upałem 

Portret użytkownika El Koto

20 marca br będzie całkowite

20 marca br będzie całkowite zaćmienie słońca nad północnym kołem podbiegunowym. (U nas w Polsce w 70%) Zaćmienia jak to rozumiem wskazują miejsce gdzie mają nastąpić jakieś ZMIANY. Ciekawe ...

Portret użytkownika pasjonat

Czytając Twoje posty mam

Czytając Twoje posty mam wrażenie że Cię zaćmiło. Pewnie chodzi o zmiany w Twojej głowie wywołane bełkotem ktorego się gdzieś naczytałeś i nam tu notorycznie serwujesz.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika aron jasnowidz

susza to oczyszczanie europy

susza to oczyszczanie europy i afryki  i dokladnie pokazano ci to co będzie ,ten rok nie będzei jeszcze taki straszny jak 2016 ,tam juz bedzei po segregacji ,po szansach i zacznie sie sprzątanie ziemi ,równiez wybuch wuklanu ma posprzątać europe ,ale on jest dany w ostateczności ,dobrze ze coraz wiecej ludzi sie budzi więc statystyke wypłenią ci co wiecznie plują na innych ,ci co wierza tylko  we własne ego i rozum ,gdy będą znaki oni wybiegna aby krecic filmy na yuotuba zamiast pozamykac się w domu ,wtedy minie pierwsza statystyka ,odejdzie głupota ,pazerność chciwość ,chęć pokazania sie ,wyjątkowość ,rozdmuchane ego ,wiek nie ma znaczenia ,będa umierać starsi i młodzi ,wszystko będzie zależało od tego co masz w srodku a nie co masz na języku i w rozumie ,ale spokojnie czasu jest coraz mniej ,polacy się nie jednoczą wiec pozsotaje nam patrzec na to co Góra dla nas wybierze , a ze jedni zostali zaprogramowani aby uciszac drugich  to tylko pokazuje  czas w jakim zyjemy a że prawda i fakty sa coraz gorsze dla nich to zostaje im tylko program wyparcia z ułomnym i plugawym jezykiem .ilu potrafi mówic bez przekleństw ? bez używania wyrazów obrażliwych ,bez obelg ? dlaczego tak łatwo używac jezyka plugawego a tak trudno czystego ? gdy w środku jest plugastwo do zwalczenia wtedy nasz język jest taki jak nasz srodek ,kiedy jest czysto i posprzątane nasz język jest językiem duszy ,pieknym ,wolnym ,ze słowami które tworzą energie dla śwaitła a nie dla mroku .a co do snów wiele ludzi którzy jeszcze rok temu szydzili z tego co pisze teraz zmienili zdanie ,widzieli rzeczy które nie miescily im sie w głowach i porozbijaly programy ,mieli sny na jawie które dokladnie pokazały jaki mamy czas ,przygotwując ich na to co będzie ,inni pewnie też otrzymaja swoją szanse tylko czy zrozumieją ?czy zostana tylko statystyka aby zrozumieli inni ? ktoś musi byc tysiącem aby obudzic miliony a ponieważ smierci nie ma ,więc troche strachu przed śmiercia a potem juz przypomną sobie wszystko co czytali ,widzieli aby móc poruszac sie po tamtej stronie .

Strony