Naukowcy odkryli nowy lek w starożytnych manuskryptach

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

„Wszystko jest nowe, albo dobrze zapomniane stare”. Wyrażenie to po raz kolejny potwierdzono w nowym odkryciu naukowców, zaangażowanych w poszukiwanie sposobów niszczenia gronkowca złocistego (łac. Staphylococcus ureus).

 

W poszukiwaniu szczepionki, naukowcy przejrzeli starożytny manuskrypt, napisany tysiące lat temu. Okazało się, że zamieszczono w nim skuteczny przepis. Cudowny lek składa się z  porów, czosnku, wina i żółci młodego byka.

Cztery porcje leku badacze testowali na szczurach. Dawno zapomniane receptury doskonale, co było zaskakujące, radziły sobie z bakteriami, których nie mogły pokonać osiągnięcia współczesnej medycyny! Medykamenty, tworzone na podstawie historycznej receptury, niszczyły skutecznie 999 bakterii z każdego tysiąca.

Do tej pory gronkowiec złocisty jest jednym z najbardziej niebezpiecznych jego odmian. Uważa się go za prawie niemożliwego do wyleczenia. Jego nosicielami jest około 20 % mieszkańców ziemi. Wywołuje on około stu różnych niebezpiecznych chorób.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika RW

odczytałem z tekstu

odczytałem z tekstu pokazywanego w trakcie filmu - to jest maść do oczu brać po równi masowo czosnku ,pora,wina i żółci woła /funt/zmiksować oni w mosiężnym naczyniu /były takie możdzierze do tłuczenia ziół ,pieprzu/ stało to 9 dni w tym naczyniu, po czym odciskali przez sukno czyste po czym piórem ptasim na noc nanosili to na róg oka .

Portret użytkownika angelus maximus rex4

W ludzkiej wiedzy i nauce są

W ludzkiej wiedzy i nauce są luki wynikające z perforacji ciagłości przekazywania informacji.
 Wiele wynalazków na przestrzeni dziejów zostalo zagubionych w wyniku wojen, śmierci autorów, lokalności stosowania.
Wskutek krótkiego życia człowieka wiedza i informacje ulatują wraz z nim a środki techniczne zapamiętywania i dokumentacja ginie wkrótce po nim.
 Wystarczy aby obecnie był energetyczny reset dużej mocy i cała wiedza, która mozolnie zostala odtworzona, lub stworzona ginie na eony czasu...
 Z tego wynika, że wiedza nie ma sensu, bo jest krótkotrwała...tak jak krótkotrwały jest cżłowiek..
 Nie trzeba tysięcy lat a wystarczy jedno pokolenie, by zapomnieć jak kuje się stal w kuźni...,
czy wyplata wiklinowe koszyki...
Wiedza przemija, bo jest bez wartości...
I tylko wartości nie przemijają, te które przekazujemy swoim pokoleniom, z czym walczy syjonistyczny Szatan tej ziemi...
 
 

Portret użytkownika RW

Wilma31.03.2015 r w arykule

Wilma31.03.2015 r w arykule Tysiąc letni specyfik potrafi zabić super bakterie pisze "cebula/onion/,czosnek/garlic//,wino i żółć z krowiego żołądka " nie por i na filmie widać krojenie cebuli ,nie wątpię w dzziałanie pory Ale dzięki za zamieszczony artykuł po filmie jest namiar na strone .Wesołych Świąt pozdrawiam

Strony

Skomentuj