Naukowcy: Jedna trzecia egipskich mumii starożytnych zwierząt jest fałszywa

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Naukowcy z Wielkiej Brytanii odkryli, że jedna trzecia mumii egipskich zwierząt jest pusta w środku.

 

Badacze wyjaśnili, że przeskanowali mumie około 800 zwierząt i byli zaskoczeni, że 30 % z nich było wykonane z materiału, podkreślającego jedynie kształty zwierząt. Powodem tego, według ekspertów, był duży popyt na mumie ptaków, kotów, a nawet krokodyli, więc chętnie tworzono podróbki, aby zaspokoić  potrzeby ówczesnego rynku.

Specjaliści w Egipcie znaleźli 30 katakumb, które od góry do dołu były wypełnione milionami zwierzęcych mumii, donosi BBC. Dotychczas w Egipcie znaleziono około siedemdziesięciu milionów zwierząt. Okazało się, że jedna trzecia z nich jest bardzo dobrze zachowana  w całości, jedna trzecia tylko w części, a reszta to splot materiału, w którym wewnątrz nie ma nic.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika El Koto

Drogie dzieci! Co widać na


Drogie dzieci! Co widać na tej mapie? Z lewej talmudyczni skrajni nazistowscy nacjonaliści aszkenazyjscy, a z prawej UPA=OUN czyli wschodni chazarowie pieszczotliwie mongołami nazywani. Znowu 50% społeczeństwa nie poszło głosować na tych specjalistów od Goga i Magoga. Jak wynika z obliczeń, co drugi obywatel tego państwa (które istnieje już tylko formalnie) nie jest narodowości Polskiej i wygląda na to że około 100% Polaków nie brało udziału w tych tzw ''wyborach'' Teraz ja zabawię się w Arona Jasnowidza i se ciut za-prorokuję: Skoro dążymy do IV RP to najpierw spodziewać się będzie trzeba IV rozbioru Polski, który raczej już niebawem nastąpi... Zachód przyłączą do Rzeszy, a wschód do Królestwa Chazarów, które powstanie w wyniku likwidacji Ukrainy Białorusi i Rosji. Stolicą tego kaganatu będzie Dniepropetrovsk. Już wiecie dlaczego dorabiają Polakom ośle uszy od 15 lat? Skąd biorą się te Polskie obozy koncentracyjne itp nonsensowne paszkwile? Właśnie po to, gdy będą likwidować Polskę to nikt nawet nie piśnie słowa sprzeciwu.

Portret użytkownika Gościu

Coś Ci się pomieszało z tym

Coś Ci się pomieszało z tym porównywaniem elektoratu Dudy do tego co napisałeś (sam nie głosowałem na nic bo te wybory śmierdzą na kilometr, oszustwa w liczeniu głosów, a każdy i tak jest wilkiem w owczej skórze.)
To Kukuz przecież śpiewać piosenki Ukrainie, nie widziałeś? Elektorat Kukiza nie jest zaznaczony na mapie.
I Tak wszystko lepsze niż PO.

Skomentuj