Upiorne widmo ukazało się na fotografii brytyjskiego wędkarza

Kategorie: 

Brytyjski wędkarz Wayne Foulkes z Wrexham w Północnej Walii był przerażony, kiedy przeglądał zdjęcia, dokumentujące rekordowy połów, pisze Mirror.

 

Na jednym z ujęć widać człowieka, który trzyma sześciokilogramowego karpia, a w tle za nim makabrycznie pomarańczową twarz. Foulkes jest przekonany, że to duch jeziora.

Paul Pemberton, miejscowy urzędnik powiedział, że akwen ma „ponurą przeszłość”, a tajemniczy obraz wywołał u okolicznych mieszkańców poruszenie.

„Nie mogłem uwierzyć, kiedy to ujrzałem, ale to jest w 100 procentach autentyczne zdjęcie (...). Z Jeziorem Ponciau Poolu, gdzie ludzie chętnie wędkują, wiążą się ponure historie. W ostatnich latach co najmniej jedna osoba utonęła w nim, a druga popełniła samobójstwo” - powiedział Pemberton.

„Zdarzyło się jednak pierwszy raz, że otrzymujemy doniesienia o duchach. Jezioro znajduje się w centrum miasta, w otoczeniu domów. Wielu rozbawiła ta historia. Wcześniej nikt nic podobnego tutaj nie widziała” – dodał urzędnik.

Pemberton przewiduje, że teraz do Wrexham będą zjeżdżać łowcy duchów.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika highlizard367

wszyscy liczymy na

wszyscy liczymy na profesjonalną i zarazem rzetelną pracę  zibiego. podobno jego potomek również wykazuje wspaniałe wyniki Smile
btw. jego twarz wyraża wssssssszystko Biggrin

Strony