Naukowcy: wampiry - to nie fikcja, wampiryzm to choroba

Kategorie: 

Eksperci twierdzą, że mity o wampirach są autentyczne. Wampiry istnieją naprawdę.  Zwykle są to ludzie, którzy zmagają się z chorobą genetyczną. Medycy nazwali tą chorobę porfirią.

 

Na przełomie wieków ludzie uważali, że wampiry wcale nie są legendarnymi stworzeniami i istnieją naprawdę. Zawsze się ich obawiano i zabijano w dziwny sposób, stosując pewne rytuały. Ostatnio lekarze opisali tą chorobę, nadali jej nazwę i stworzyli metodę leczenia.

Zdaniem ekspertów, porfiria jest chorobą genetyczną, która może mieć niekorzystny wpływ na skórę, a słońce przynosi chorym ludziom okropny ból i cierpienie nie do zniesienia. Ludzie ci potrzebują krwi, aby pozbyć się bólu. Chorych może uratować przeszczep szpiku kostnego.

Jeśli osoba jest wampirem, jej ciało pokryte jest małymi wrzodami, które nie tolerują bezpośredniego światła słonecznego. Przez wieki ludzie byli pewni, że wampiry nie mogą przebywać w słońcu, a promienie słoneczne mogą je zabić.

Obecnie lekarze są przekonani, że wampiry istnieją naprawdę, ale muszą one być traktowane tak, aby w przyszłości móc prowadzić normalne życie. „Wampiryzm” to choroba, którą należy leczyć. Dawniej ludzie byli dalecy od prawdy, bo wierzyli w klątwy.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Natura zrobi co trzeba...

Natura zrobi co trzeba... wystarczy przygladnać sie wspomnianemu przez bace obiegowi wody w srodowisku. Ludzie powolutku zaczynaja "zlopać wlasny mocz" a z nim nierozkładalna w wodzie kokaine, i srodki antykoncepcyjne. Badania kilkunastu gatunkow zwierzat wykazaly dosc wysokie stezenie srodkow antykoncepcyjnych we krwii zwierzat, co podobnie jak u czlowieka powoduje bezplodnosc -czasem trwala..

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

Moge spytać o ten fetysz

Moge spytać o ten fetysz linkowania mojej ksywki ? skoro naciskasz "drzewo cytatu" wiadomo ze piszesz do mnie Smile

ps "potrzeby krwii..."

"Porfiria: objawy choroby

Najczęściej jest to ciemnienie i nadwrażliwość skóry na urazy oraz na promienie słoneczne ( m.in. silne czerwienienie i poparzenia),"

Poparzenia to ja mam przebywajac godzine na sloncu nawet wysmarowany kremem z filtrem 50...

"Porfiria: leczenie czyli zapobieganie

Wrodzona porfiria niestety jest nieuleczalna. Lekarze więc skupiają się na łagodzeniu jej skutków oraz przeciwdziałaniu atakom.
Porfirię m. in. może wywołać alkohol, stres, niektóre leki, niedobór kalorii i minerałów, a nawet zapach chemii, np.
lakierów. Dlatego chorzy powinni unikać wszystkich czynników ryzyka, czyli wysokoprocentowych trunków, niewskazanych leków,
 stresu, diet czy środków chemicznych, a także ostrego światła, które jest szkodliwe dla ich skóry. Dostępne są także
 środki farmakologiczne, hamujące syntezę porfiryny, które stosuje w leczeniu doraźnym."

Podawanie krwii ??? Bujda...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Homo sapiens

Moim zdaniem jest tak że

Moim zdaniem jest tak że jeżeli zachodnia europa i USA są rządzone przez masonerię demoniczną, a ta jest sterowana przez istoty wampiryczne-ufonautów odsysających krew to taka cywilizxacja ufonautyczna pobiera energię od ludności zamieszkującej dany region, czyli banki wchodzą na dany obszar jak Ukraina i odciągają energię z ludności ! Z Polski też odciągają energię.

Pisałem o tym artykuł:
"Bestia zmusza nas co jest jej "sztuczną naturą" (Artificial Intelligence – AI - system ufo istot ?), do pracy, do wykonywania często niechcianego zajęcia, a poprzez to do oddania energii. Coś co wymusza, jest narzędziem służącym do "wyciskania" Tak jak ściskanie kryształu kwarcu, skały kwarcowej wytwarza energię piezoelektryczną, tak "dokręcanie śruby" społeczeństwu czyli jednostkom ludzkim wytwarzać może jakiś inny rodzaj paranormalnej energii-życiowej. Wiedzą dobrze o tym wszyscy ci, którym zdarzyło się iść do pracy, jednakże na skutek jakiegoś zdarzenia byli "bezczynni" podczas czasu przeznaczonego na wysys energii. Okazuje się, że często albo prawie zawsze człowiek jest i tak zmęczony, chociaż "nic nie robił" !"
całość tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html
Cała cywilizacja ufonautyczna jest budowana w oparciu o UFO istoty, taka konstrukcja masońska potrafi tylko odciągać energię od ludzi, nic innego nie potrafią ! Oczywiście ubierają to wszystko, ten wyzysk w ładne słówka, w teorie o dobrobycie itd... ale potrafią tylko kraść i grabić, a w Polsce niszczyć gospodarkę, by potem zadłużać społeczeństwo i wyciągać energię życiową, czyli wampiryzm ! Tak jak UFO MiB-y też potrzebują energii !

[...]MiB-y wyglądające z pozoru na ludzi, zachowywały się niezwykle dziwnie a nawet dziwacznie jak na agentów.  Doktor Herbert Hopkins, psychiatra i badacz UFO, który prowadził sprawę porwania przez istoty pozaziemskie dwóch mężczyzn w 1975 roku  w stanie Maine w USA, zetknął się z przedziwną sytuacją.  Rok po zdarzeniu doktor pracował w swoim domu, kiedy zadzwonił telefon, rozmówca oznajmił, że jest badaczem UFO i zapytał, czy może złożyć wizytę doktorowi ? Gdy Hopkins zgodził się na wizytę, rozmówca w minutę pojawił się przed drzwiami. Nie zauważyłem samochodu - relacjonuje dr Hopkins - a zresztą, nawet gdyby go miał, nie zdążyłby do mnie dojechać w tak krótkim czasie nawet od najbliższej budki telefonicznej.

Tajemniczy gość poradził Hopkinsowi, by ten zniszczył wszystkie materiały na temat sprawy z 1975 r. Kiedy jednak rozmowa zeszła na problemy UFO, gość Hopkinsa zaczął mówić coraz mniej wyraźnie, aż w końcu wstał i potykając się ruszył ku drzwiom. Mamrotał przy tym: „Kończy mi się energia, muszę już iść."[...]

Dlatego duchowa wojna cywilizacji trwa ! Nadprzyrodzona wysłanniczka Stwórcy ostrzega nas przed ufonautyczną cywilizacją wampiryczną ! Która ma sięprzerodzić w ufo-hybrydalną i wkońcu stać się tak jak MiB-y wampiryczną... zasymilowaną.
http://popotopie.blogspot.com/2015/02/fatima-i-polscy-duchowi-matrixowcy.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Pokaż mi jakieś równanie

Pokaż mi jakieś równanie opisujące te straty energii, bo o ile wiarę każdy ma swoja, swoje interpretacje, to co do pomieszania wątków proponuje zimny kompres ...
 
Ukraina ? Twój nie-UFO anielski Putin wysysa stamtad energie ze swoim giermkiem Janukowyczem i ciemnym ludem kupująceym ich brednie. Poczytaj no co Putinowi powiedział papież, dziwne że tego nie zacytujesz. Putin mówiąc w skrócie został skarcony jak dzieciak chcący wziąc brudna reką ciastko ze stołu.
"Mamrotał przy tym: „Kończy mi się energia, muszę już iść."[...]"
Powerrade nie miał przy sobie... hehehe masakra jak dałeś sie uwikłać...
Trudno poza Twoimi newsami znaleźć cokolwiek sensownego w temacie... bujdy podparte kolejnymi bujdami...
 

Myślę, więc jestem...

Strony