Trzy niezidentyfikowane obiekty latające pokazały się podczas transmisji z ISS

Kategorie: 

NASA znane jest z tego, że wielokrotnie odcina transmisje z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, gdy tylko w kadrze pojawi się coś niecodziennego. Dokładnie to miało miejsce 26 czerwca gdy kamera zamieszczona na ISS uchwyciła 3 NOL-e opuszczające ziemską atmosferę.

 
Na ten moment nie ujawniono jeszcze nic na temat obiektów, ale sceptycy już twierdzą, że najprawdopodobniej mamy doczynienia z mistyfikacją. Film z ISS, wywołał jednak ogromną burzę wśród ludzi zajmujących się tematyką UFO. Jakby tego było mało wyłączenie transmisji przez NASA dla wielu jest swoistym dowodem na prawdziwość tego nagrania.
 
Trudno zignorować fakt, że takie obserwacje na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej są dość częste. Zdarzają się one regularnie, a gdy tylko coś pojawi się w kadrze, trasmisja pada z powodu jakiegoś nieprzewidzianego błędu. Nie trzeba być specjalnie bystrym, żeby zauważyć w tych działaniach celowość. NASA próbuje coś ukryć i trudno nie odnieść wrażenia, że jest to coś dużego.
 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Proszę państwa sytuacja

Proszę państwa sytuacja zmienia się bardzo szybko, obserwujemy nadchodzącą nową cywilizację, nie będę pisał jaką, wszyscy wiecie o jaką chodzi, co zamierza pisałem o tym w artykule pt.: "Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli" Właśnie ukazał się NEWS z USA gdzie ujawnia się iż trwają ostre przygotowania do zmiany cywilizacyjnej ! Ma to przyszpieszyć wprowadzanie istot o których opowiada profesor i ufolog Jacobs w tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=wfHMkB6MEn0
 
Generalnie wiele się zgadza z tym co głosi słynny polski ufolog Jan Pająk ! Pozwólcie że zacytuję znany wam urywek, a ten potwierdza wszystko co jest zawarte w NEWS-ie do którego daję linka na końcu !
[...]starożytne mitologie Greków i Rzymian potwierdzają również główny wniosek dedukcji z punktu #C1 na stronie internetowej zło. Stwierdza on że ziemia jest śmietnikiem do którego cywilizacje UFOnautów wyrzucają własnych morderców, zbrodniarzy, zboczeńców, zwyrodnialców, psychopatów, agresywnych psychicznie chorych, itp., których nie chcą widzieć na swojej własnej planecie. Powodem jest tu, że mitologie znacznie klarowniej niż dzisiejsze badania UFO ujawniają prawdziwy charakter i styl życia UFOnautów.[...] Całość zamieszczam na stronie pt: "Implant pamięciowy..."
 
News najnowszy i zdaje się potwierdzać to co pisze ufolog Jan Pająk !
http://www.newsmax.com/Newsmax-Tv/Tom-DeLay-Justice-Department-perversions/2015/06/30/id/652929/
"Former U.S. House Majority Leader Tom DeLay claims the Justice Department has drafted a memo that spells out a dozen "perversions," including bestiality and pedophilia, that it wants legalized. "We've … found a secret memo coming out of the Justice Department. They're now going to go after 12 new perversions. Things like bestiality, polygamy, having sex with little boys and making that legal," DeLay said Tuesday on "The Steve Malzberg Show" on Newsmax TV."
 
Jan Paweł II który był/jest obrońcą polskiej cywilizacji życia tak  o tym pisał: "Nie można na koniec zaprzeczyć, że również środki społecznego przekazu biorą często udział w tym spisku, utwierdzając w opinii publicznej ową kulturę..." więcej na stronie do której dałem link "Implant pamięciowy...".
 
Aby nie dać się cywilizacji śmierci oraz potężnej istocie/istotom, należy w momentach krytycznych, albo w całym swoim życiu zwracać się do Jezusa Chrystusa, jak o tym mówił znany chrześcijański ufolog Joe Jordan.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika El Koto

... ziemia jest śmietnikiem

... ziemia jest śmietnikiem do którego cywilizacje UFOnautów wyrzucają własnych morderców, zbrodniarzy, zboczeńców, zwyrodnialców, psychopatów, agresywnych psychicznie chorych, itp., których nie chcą widzieć na swojej własnej planecie.
Wow to dopiero odlot.

Strony