Złowieszcze proroctwa Wangi nagle zaczęły się spełniać

Kategorie: 

Proroctwa bułgarskiej Vangi wciąż nie dają spokoju wielu jej biografom. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku przepowiedziała ona śmierć dużej liczby ludzi.

 

Baba Vanga, ślepa jasnowidzka z Bułgarii zostawiła po sobie wiele przepowiedni. Jest ona bardzo popularna w kulturze pisanej cyrylicą. Oto jedno z nich.

„Nieszczęścia zwalą się zewsząd i będą dotyczyć wszystkich ludzi ... Ludzie będą chodzić boso i nago. Będą żyć bez jedzenia, paliwa i światła ..." - powiedziała prorokini.

Jeśli niedawno tłumacze jej słów byli pewni, że mówiła ona o trwającym globalnym kryzysie finansowym, ale teraz uważają, że Baba Vanga mogłą mieć na myśli obecny potop uchodźców.

[ibimage==25301==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vanga o Syrii.

Wydaje się, że wiedziała ona też o przyczynie tej sytuacji, czyli o wojnie, wywołanej przez Zachód w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Przewidziała też prawdopodobnie pojawienie się „Państwa Islamskiego”, które zawojowuje nowe terytoria, zniszczy dziedzictwo kulturowe i historyczne zabytki.

„... Przyjdą trudne czasy. Ludzie podzielą się według wiary ... Syria upadnie u stóp zwycięzcy, a zwycięzca będzie nie ten ...... brat przeciwko bratu idzie, a matka porzuci swoje dzieci. Każdy będzie szukał drogi ucieczki w samotności ... "- przepowiednie Vangi zapisała jej stenotypistka Bojko Tswetkowa w 1978 roku.

[ibimage==25300==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vang o Europie w 2016 roku.

Co do kryzysu w Unii Europejskiej, spotęgowanym przez napływ uchodźców, to na tym tle, przypomnieć trzeb następujące słowa Vangi: „To, co łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest to obok Rosji". Wcześniej uważano, że Vanga miała na myśli Unię Europejską, ale w ubiegłym roku w mediach pojawiło się założenie, że jasnowidzka mówiła o Ukrainie.

[ibimage==25302==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ponadto, Vanga prorokowała, że „w wyniku opadów radioaktywnych na półkuli północnej nie ostaną się żadne zwierzęta i roślinności. Potem muzułmanie zaczną toczyć wojnę chemiczną przeciwko pozostałym Europejczykom”. Do tej pory eksperci wyrażają realne obawy, że terroryści „Państwa Islamskiego” przechwycą technologie jądrowe i skonstruują śmiercionośne bomby. Jednocześnie, zdaniem Vangi, „w 2043 roku w Europie zaczną rządzić muzułmanie”.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Trzeba budować silne państwo

Trzeba budować silne państwo narodowe, bo Polska się ostoi w obliczu zagrożenia masońsko islamskiego jedynie kiedy będzie chrześcijańska i Polska a nie unio europejska !

Przepowiednie mogą się spełniać ale z przekazów Matki Boskiej Królowej Polski wiadomo, że można je zmieniać poprzez post i modlitwę !

Dlatego najazd islamskich najezdzców sterowanych przez masonów można odbić poprzez chrześcijańskiego Świętego Ducha, jak wiecie z  filmu "Ilu powinno być Polakow w Polsce ?"
https://www.youtube.com/watch?v=ZnteLKME_EQ
najazd masoński rozpoczął się w roku 1992 i miał/ma za zadanie wytrzebienie Polaków, kolejna inwazja, tym razem islamska jest widoczna obecnie ! Także sterowana przez tajną organizację.

W tym temacie bardzo ważny film, gdzie znany specjalista od masonerii opowiada o tajemnicy sytuacji Polski !
Stanisław Krajski - Rozmowy Patriotów || TV Szczęść Boże ||
https://www.youtube.com/watch?v=Rj1YjtP06Tg

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zLo3000

wiesz co mistrzu, w2 którymś

wiesz co mistrzu, w2 którymś z sąsiednich 'referatów' powiedziałem ten sam przekaz co Ty tutaj ale ubrałem to w inne słowa lub pokolorowałem to innymi kredkami - czasami się zastanawiałem dlaczego Cię cenię i niekiedy negowałem Twoja wiarę w czary itp. a to mogło być zwyczajnie patrzenie na gówno z innej perspektywy gdzie Ty opisujesz to jako 'kopiec, piramida stojaca dumnie i zapomniana przez ludzkosc zbudowana przez prawdawną cywilizacje a nawet kosmitow czy za pomoca czarow' gdzie ja widzac to samo czulem jedynie smród i powiew rozkladu zastanawiając się jaka jest prawda 'jak małpy-gmo mogły tego dokonać?' bez skomplikowanych maszyn

Strony