Złowieszcze proroctwa Wangi nagle zaczęły się spełniać

Kategorie: 

Proroctwa bułgarskiej Vangi wciąż nie dają spokoju wielu jej biografom. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku przepowiedziała ona śmierć dużej liczby ludzi.

 

Baba Vanga, ślepa jasnowidzka z Bułgarii zostawiła po sobie wiele przepowiedni. Jest ona bardzo popularna w kulturze pisanej cyrylicą. Oto jedno z nich.

„Nieszczęścia zwalą się zewsząd i będą dotyczyć wszystkich ludzi ... Ludzie będą chodzić boso i nago. Będą żyć bez jedzenia, paliwa i światła ..." - powiedziała prorokini.

Jeśli niedawno tłumacze jej słów byli pewni, że mówiła ona o trwającym globalnym kryzysie finansowym, ale teraz uważają, że Baba Vanga mogłą mieć na myśli obecny potop uchodźców.

[ibimage==25301==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vanga o Syrii.

Wydaje się, że wiedziała ona też o przyczynie tej sytuacji, czyli o wojnie, wywołanej przez Zachód w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Przewidziała też prawdopodobnie pojawienie się „Państwa Islamskiego”, które zawojowuje nowe terytoria, zniszczy dziedzictwo kulturowe i historyczne zabytki.

„... Przyjdą trudne czasy. Ludzie podzielą się według wiary ... Syria upadnie u stóp zwycięzcy, a zwycięzca będzie nie ten ...... brat przeciwko bratu idzie, a matka porzuci swoje dzieci. Każdy będzie szukał drogi ucieczki w samotności ... "- przepowiednie Vangi zapisała jej stenotypistka Bojko Tswetkowa w 1978 roku.

[ibimage==25300==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vang o Europie w 2016 roku.

Co do kryzysu w Unii Europejskiej, spotęgowanym przez napływ uchodźców, to na tym tle, przypomnieć trzeb następujące słowa Vangi: „To, co łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest to obok Rosji". Wcześniej uważano, że Vanga miała na myśli Unię Europejską, ale w ubiegłym roku w mediach pojawiło się założenie, że jasnowidzka mówiła o Ukrainie.

[ibimage==25302==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ponadto, Vanga prorokowała, że „w wyniku opadów radioaktywnych na półkuli północnej nie ostaną się żadne zwierzęta i roślinności. Potem muzułmanie zaczną toczyć wojnę chemiczną przeciwko pozostałym Europejczykom”. Do tej pory eksperci wyrażają realne obawy, że terroryści „Państwa Islamskiego” przechwycą technologie jądrowe i skonstruują śmiercionośne bomby. Jednocześnie, zdaniem Vangi, „w 2043 roku w Europie zaczną rządzić muzułmanie”.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Nie  jest  wykluczony taki

Nie  jest  wykluczony taki  scenariusz  i o tym  pisze  w  innyc h  wpisach, że  ten  najazd  przybyszów z  Bliskiego  Wschodu, Afryki  i  Azji  jest  zaplanowany  i  finansowany  przez  USA, Anglię, Francję i Niemcy, przeciwko społeczeństwom  Europy, z  którymi  nie  daja  sobie  rady.

Portret użytkownika taj

A co z tymi wszystkim

A co z tymi wszystkim proroctwami wieszczącymi koniec wszystkiego w 2012?
No właśnie Smile
Nie mówię, że przepowiednie wszystko to kłamstwa, ale większość z nich to takie bajanie jak w Bibli, że coś się kiedyś wydarzy. Równie dobrze można napisać, że wszyscy ludzie kiedyś umrą, co jest prawdą Smile

Portret użytkownika Rystokrat

Jedyny problem z

Jedyny problem z przepowiedziami jest taki, że nie są jednoznaczne, przypisane do określonego wydarzenia/osoby/celu zatem można je wygodnie dopasowywać do bieżących wydarzeń. Gdy się przepowiednia nie spełni, zawsze można wytłumaczyć, że "być może nie o to chodziło".

Portret użytkownika sio

Ha,ha, ha - jej proroctwa

Ha,ha, ha - jej proroctwa brzmią jak te biblijne.
Kiedyś będzie bestia i bedzie wojna kiedyś i jakiś kościól też bedzie.
Resztę ludzie muszą sobie dopisać kiedy i gdzie. No i oczywiście to napisał Bóg ha, ha
Podobnie działają święte pisma hindusów upanishady. Wszystko wiadomo tylko nie wiadomo kiedy, gdzie i co i z czym to jeść - ale zaprawdę święte są bo ktoś tak powiedział.
Europejczycy są głupi bo wierzą w swe dobro - a inni to mają gdzieś. Myślą tylko jak to dobro nadużywać i z niego skorzystać i wziąść co się da a nawet zniszczyć ich.
Obecnie jest wojna moralna. Każdy chce udowodnić że jest lepszy od innych. Taki jest puin,merkel, obama i religie pis i po.  Każdy wie, że rzekome dobro oznacza pieniądze i władzę bo ludzie chcą w coś wierzyć, że są po stronie dobra.
Nikt nie jest po stronie dobra - nikt z ziemi

Portret użytkownika Alena

W naszej wirtualne,

W naszej wirtualne, fraktalnej i holograficznej rzeczywistości -WSZYSTKO JEST TYLKO POTENCJAŁEM, który można zrealizować własnymi myślami i przekonaniami ,  podbudowanymi emocjonalnie. Wystarczy tylko  , że w danym momencie większość ludzi na Ziemi , uwierzy w takie hiobowe wieści i  przerażajace proroctwa . O CZYM MYŚLIMY - TO DO SIEBIE PRZYCIĄGAMY , bo myśl jest energią a takie same myśli , przyciągaja się do siebie i realizują w naszym życiu . Tak działa Multivers i nie sposób temu zaprzeczyć. Uważajmy więc na nasze myśli ,na nasze przekonania ,  bo możemy się stać niestety  ich ofiarami. Czyli możemy się stać dosłownie ,ofiarami samych siebie. Nasz umysł jest naszym największym wrogiem , bo to on stale się krząta i nie pozwala nam spokojnie żyć. Oczywiście architekci kontroli tego Świata , doskonale zdają sobie z tego sprawę czyli zdają sobie sprawę z tych w zasadzie prostych  , zależności i mechanizmów .  Dlatego też bez problemu  ,steruja tymi , którzy daja sobą bez trudu sterować. Wystarczy rzucić np hasło "Armagedon" a samospełniająca się przepowiednia , już się , niejako "sama" - czyli przy udziale ludzi , pięknie realizuje  realizuje . Warto chyba zastanowić sie nad tym , bo potencjał majacy miejsce za czasówżycia baby Vangi , jest zupełnie inny niż obecnie a więc zupełnie coś innego może sie obecnie realizować na naszych oczach. Niewątpliwie też , świadomośc ludzka wzrasta , więc ......miejmy nadzieję , że ludzie przyczynią się wspólnie , do wykreowania lepszego i piękniejszego Świata , niż ten obecny .

Portret użytkownika Cabaj

Nie nazwywało sie to to Baba

Nie nazwywało sie to to Baba Wanga.Nie było to to obywatelem bułgarii."Kwity"mówią co innego.Natomiast jestem pewien że te wszystkie "wizje"brały sie z braku dobrego "rasputina"Chyba każdy wie że baba(nie tylko "wanda)"potrzebuje "dobrego łogra"ponieważ w przeciwnym razie robi sie po deklem cisnienie które to uchodzi tylko przez konkretne odpowietrzenie spodu.[ibimage==25303==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika Medium

WIĘCEJ SZACUNKU DO STARSZYCH

WIĘCEJ SZACUNKU DO STARSZYCH I POWAŻANYCH, A JUŻ TYM BARDZIEJ ZMARŁYCH ZALECAM!
 
Wangija Pancewa została we wczesnej młodości brutalnie zwałcona, a sprawca - by nie zostać rozpoznanym - wykolił jej oczy. To rodzina wymyśliła bajkę o trąbie powietrznej.
Czy nadal podtrzymujesz swoją wersję?
 
Bóg poszkodowanych podwójnie obarza, chyba nie ma wątpliwości, prawda?
 
 

Portret użytkownika baca

"bóg poszkodowanych podwójnie

"bóg poszkodowanych podwójnie obdarza"?
hmm, koncepcja ciekawa bo... u homosia to nawet by i pasowało - posiada i stulejkę i porażenie biblijno mózgowe...
aha... a przy okazji... dlaczego gwałciciel oczodołów baby wangi nie wyrwał jej we wczesnej młodości języka żeby  w buzię ją zgwałcić i nie zostać... rozpoznanym?

Strony