Złowieszcze proroctwa Wangi nagle zaczęły się spełniać

Kategorie: 

Proroctwa bułgarskiej Vangi wciąż nie dają spokoju wielu jej biografom. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku przepowiedziała ona śmierć dużej liczby ludzi.

 

Baba Vanga, ślepa jasnowidzka z Bułgarii zostawiła po sobie wiele przepowiedni. Jest ona bardzo popularna w kulturze pisanej cyrylicą. Oto jedno z nich.

„Nieszczęścia zwalą się zewsząd i będą dotyczyć wszystkich ludzi ... Ludzie będą chodzić boso i nago. Będą żyć bez jedzenia, paliwa i światła ..." - powiedziała prorokini.

Jeśli niedawno tłumacze jej słów byli pewni, że mówiła ona o trwającym globalnym kryzysie finansowym, ale teraz uważają, że Baba Vanga mogłą mieć na myśli obecny potop uchodźców.

[ibimage==25301==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vanga o Syrii.

Wydaje się, że wiedziała ona też o przyczynie tej sytuacji, czyli o wojnie, wywołanej przez Zachód w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Przewidziała też prawdopodobnie pojawienie się „Państwa Islamskiego”, które zawojowuje nowe terytoria, zniszczy dziedzictwo kulturowe i historyczne zabytki.

„... Przyjdą trudne czasy. Ludzie podzielą się według wiary ... Syria upadnie u stóp zwycięzcy, a zwycięzca będzie nie ten ...... brat przeciwko bratu idzie, a matka porzuci swoje dzieci. Każdy będzie szukał drogi ucieczki w samotności ... "- przepowiednie Vangi zapisała jej stenotypistka Bojko Tswetkowa w 1978 roku.

[ibimage==25300==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vang o Europie w 2016 roku.

Co do kryzysu w Unii Europejskiej, spotęgowanym przez napływ uchodźców, to na tym tle, przypomnieć trzeb następujące słowa Vangi: „To, co łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest to obok Rosji". Wcześniej uważano, że Vanga miała na myśli Unię Europejską, ale w ubiegłym roku w mediach pojawiło się założenie, że jasnowidzka mówiła o Ukrainie.

[ibimage==25302==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ponadto, Vanga prorokowała, że „w wyniku opadów radioaktywnych na półkuli północnej nie ostaną się żadne zwierzęta i roślinności. Potem muzułmanie zaczną toczyć wojnę chemiczną przeciwko pozostałym Europejczykom”. Do tej pory eksperci wyrażają realne obawy, że terroryści „Państwa Islamskiego” przechwycą technologie jądrowe i skonstruują śmiercionośne bomby. Jednocześnie, zdaniem Vangi, „w 2043 roku w Europie zaczną rządzić muzułmanie”.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

wam (zniemczałym oszołomom)

wam (zniemczałym oszołomom) rzeczywiscie nic nie grozi - osoby upośledzone w islamie darzy się głębokim szacunkiem i okazuje respekt - tak samo będzie w republice islamskiej niemiec - to taka tradycja od czasów proroka mahometa chorego na padaczkę i pedofilię...
tak że nie bój się aronie muzułmanie nie zgwałcą cię w ramadan... ale nie dam ci gwarancji co do twojego kota - jak nie ma jeszcze siedmiu lat to lepiej go oddaj do burdelu - otworzyli już pierwsze w szkopach Smile

Portret użytkownika aron jasnowidz

hahahaha spłoszyła się

hahahaha spłoszyła się ptaszyna Smile ,tak to jest baco jak czyta sie o sobie i w srodku wie że to prawda ,bo dusza dokladnie wstrząsa zatrutym rozumem , mozesz wyprzec wszystko i zyczyc kotm zle Smile tylko ze wszystko co siejsz wraca do siebie ,zapamietaj jak bedziesz sie gorliwie modlił o przezycie i pytał Boga dlaczego ja ?  kazdy z was otrzyma szanse ,ostrzezenie i szanse na przezycie ,tylko od was bedzie zalezało czy ją wykorzystacie czy odrzucicie ,sąd dostateczny odbędzie sie tu na ziemi ,o tym ejszcze nie pisałem ,ale chyba juz o tym wiesz ,napisze po wydarzeniach gdy takich spłoszonych ptaszyn bedzie wiecej .pzodrawiam

Portret użytkownika El Koto

Starozakonnymi - chazry

Starozakonnymi - chazry napaliły w piecach 2 WŚ. Tych od Abrahama czarnucha z palestyny i okolic tzw sefardów jest obecnie około 10% z całej puli genowej - reszta 90% obecnie żyjących koczowników na całym świecie genetycznie pochodzi z Krymu Ukrainy i Polski. Baco-mongole mnie się zdaje, że koczowniki czyli twoje ziomki tu się przeniosą a tamte rejony porzucą w stylu typowym dla koczownika. Ziemia jest tam jałowa, chazry sypią 800 kg. nawozu na hektar żeby cokolwiek urosło. (Sprawdź które państwa stosują najwięcej nawozów sztucznych to dowiesz się kogo czeka jaki rodzaj przyszłości.) Tam nie ma wody i nie ma przyszłości. Wiesz ile razy była serwisowana drukarka co drukuje polskie paszporty w Izrahellu? Ciągle przegrzewa się bo z 170.000 tyś już wydrukowała i codziennie drukuje nowe. Po co im Polskie paszporty? Skoro planują ekspansje ... Wcale nie twierdzę że wiem na 100% jak jest i jak będzie, jednak mimo wszystko trzeba widzieć obie strony medalu przed wydawaniem jakiś opinii. A co do tzw uchodźców to się zgadzam.

Strony