Złowieszcze proroctwa Wangi nagle zaczęły się spełniać

Kategorie: 

Proroctwa bułgarskiej Vangi wciąż nie dają spokoju wielu jej biografom. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku przepowiedziała ona śmierć dużej liczby ludzi.

 

Baba Vanga, ślepa jasnowidzka z Bułgarii zostawiła po sobie wiele przepowiedni. Jest ona bardzo popularna w kulturze pisanej cyrylicą. Oto jedno z nich.

„Nieszczęścia zwalą się zewsząd i będą dotyczyć wszystkich ludzi ... Ludzie będą chodzić boso i nago. Będą żyć bez jedzenia, paliwa i światła ..." - powiedziała prorokini.

Jeśli niedawno tłumacze jej słów byli pewni, że mówiła ona o trwającym globalnym kryzysie finansowym, ale teraz uważają, że Baba Vanga mogłą mieć na myśli obecny potop uchodźców.

[ibimage==25301==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vanga o Syrii.

Wydaje się, że wiedziała ona też o przyczynie tej sytuacji, czyli o wojnie, wywołanej przez Zachód w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Przewidziała też prawdopodobnie pojawienie się „Państwa Islamskiego”, które zawojowuje nowe terytoria, zniszczy dziedzictwo kulturowe i historyczne zabytki.

„... Przyjdą trudne czasy. Ludzie podzielą się według wiary ... Syria upadnie u stóp zwycięzcy, a zwycięzca będzie nie ten ...... brat przeciwko bratu idzie, a matka porzuci swoje dzieci. Każdy będzie szukał drogi ucieczki w samotności ... "- przepowiednie Vangi zapisała jej stenotypistka Bojko Tswetkowa w 1978 roku.

[ibimage==25300==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vang o Europie w 2016 roku.

Co do kryzysu w Unii Europejskiej, spotęgowanym przez napływ uchodźców, to na tym tle, przypomnieć trzeb następujące słowa Vangi: „To, co łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest to obok Rosji". Wcześniej uważano, że Vanga miała na myśli Unię Europejską, ale w ubiegłym roku w mediach pojawiło się założenie, że jasnowidzka mówiła o Ukrainie.

[ibimage==25302==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ponadto, Vanga prorokowała, że „w wyniku opadów radioaktywnych na półkuli północnej nie ostaną się żadne zwierzęta i roślinności. Potem muzułmanie zaczną toczyć wojnę chemiczną przeciwko pozostałym Europejczykom”. Do tej pory eksperci wyrażają realne obawy, że terroryści „Państwa Islamskiego” przechwycą technologie jądrowe i skonstruują śmiercionośne bomby. Jednocześnie, zdaniem Vangi, „w 2043 roku w Europie zaczną rządzić muzułmanie”.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika baca

nie skumałaś morału- mówiąc

nie skumałaś morału- mówiąc anioły twój były miał na mśli ciebie - nie pociągałaś go i dlatego odszedł... myśle że skoro piszesz o dramacie to powinnaś jednak się przełamać i golić czasami klatę lub nogi... pleców nie musisz, bo tam anioły są intensywnie owłosione - teraz rozumiesz jego przekaz, prawda?

Portret użytkownika Medium

Nie za wcześnie wysnuwasz

Nie za wcześnie wysnuwasz wnioski?
Zapytałam go o te anioły i powiedział, że na wszystkich obrazach nie da się ocenić płci aniołów, a ponadto oglądał jakiś film o tym, ale jaki - nie pamięta.
A że jest były, to dlatego, że sobie zasłużył, kolego!

Portret użytkownika sceptyyk

Medium, popatrz jak Twój były

Medium, popatrz jak Twój były Ci ściemniał...                                                                                                                                                                                                                          

Portret użytkownika Cabaj

NIE BREDŹ!..taaa

NIE BREDŹ!..taaa zgwałcona...chyba przez konar drzewa he he..nawet nie wiesz jak sie nazywała.Wangelija Pandewa Dimitrowa, ----bo tak naprawdę nazywała się ta Baba, urodziła się w 1911 r. Będąc nastolatką, w niezwykłych okolicznościach zaginęła. Jak sama przyznała, została wówczas uniesiona przez bardzo silny wiatr i rzucona o ziemię. Kiedy po żmudnych poszukiwaniach udało się ją w końcu odnaleźć, okazało się, że jej oczy są w bardzo złym stanie. Od tamtej pory jej widzenie zaczęło się coraz bardziej pogarszać, a brak środków na leczenie doprowadził ją do całkowitej ślepoty.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Bardzo logiczny wywód

Bardzo logiczny wywód świętojebka z aureolką nad żydowską czuprynką... jak widzę...Pewnie ta "Baba" miała od razu sie pochwalić, że została zgwałcona..Tacie, mamie i wszystkim ze wsi... Tak myślę twoim sposobem...

Portret użytkownika Cabaj

Tak prosze księdza,nie

Tak prosze księdza,nie powinna sie chwalić tylko ujawnić jakby taki fakt miał miejsce.Na ale ksiądz jak zwykle tylko zatajać i zatajać.U ciebie nic nie widze..a jedynie pustostan ...ani aureolki ..jebek też słabiuśki..Kruca-fux  wielo ty mos lotek dziecino?bo pises jakoby ze seść.Łojce cie skorajo albo wybaco boś jesce maluśki.

Strony