Złowieszcze proroctwa Wangi nagle zaczęły się spełniać

Kategorie: 

Proroctwa bułgarskiej Vangi wciąż nie dają spokoju wielu jej biografom. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku przepowiedziała ona śmierć dużej liczby ludzi.

 

Baba Vanga, ślepa jasnowidzka z Bułgarii zostawiła po sobie wiele przepowiedni. Jest ona bardzo popularna w kulturze pisanej cyrylicą. Oto jedno z nich.

„Nieszczęścia zwalą się zewsząd i będą dotyczyć wszystkich ludzi ... Ludzie będą chodzić boso i nago. Będą żyć bez jedzenia, paliwa i światła ..." - powiedziała prorokini.

Jeśli niedawno tłumacze jej słów byli pewni, że mówiła ona o trwającym globalnym kryzysie finansowym, ale teraz uważają, że Baba Vanga mogłą mieć na myśli obecny potop uchodźców.

[ibimage==25301==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vanga o Syrii.

Wydaje się, że wiedziała ona też o przyczynie tej sytuacji, czyli o wojnie, wywołanej przez Zachód w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Przewidziała też prawdopodobnie pojawienie się „Państwa Islamskiego”, które zawojowuje nowe terytoria, zniszczy dziedzictwo kulturowe i historyczne zabytki.

„... Przyjdą trudne czasy. Ludzie podzielą się według wiary ... Syria upadnie u stóp zwycięzcy, a zwycięzca będzie nie ten ...... brat przeciwko bratu idzie, a matka porzuci swoje dzieci. Każdy będzie szukał drogi ucieczki w samotności ... "- przepowiednie Vangi zapisała jej stenotypistka Bojko Tswetkowa w 1978 roku.

[ibimage==25300==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vang o Europie w 2016 roku.

Co do kryzysu w Unii Europejskiej, spotęgowanym przez napływ uchodźców, to na tym tle, przypomnieć trzeb następujące słowa Vangi: „To, co łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest to obok Rosji". Wcześniej uważano, że Vanga miała na myśli Unię Europejską, ale w ubiegłym roku w mediach pojawiło się założenie, że jasnowidzka mówiła o Ukrainie.

[ibimage==25302==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ponadto, Vanga prorokowała, że „w wyniku opadów radioaktywnych na półkuli północnej nie ostaną się żadne zwierzęta i roślinności. Potem muzułmanie zaczną toczyć wojnę chemiczną przeciwko pozostałym Europejczykom”. Do tej pory eksperci wyrażają realne obawy, że terroryści „Państwa Islamskiego” przechwycą technologie jądrowe i skonstruują śmiercionośne bomby. Jednocześnie, zdaniem Vangi, „w 2043 roku w Europie zaczną rządzić muzułmanie”.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika zadziwiony

i przemirzy pięść ognista

i przemirzy pięść ognista kraj złego brata od wschodu do zachodu,
i zatrzasną się drzwi przyjaciół, bo woda ogniem zaleje niemiłujących pana.
I powstanie brat przeciw bratu, siostra przeciw siostrze, jedynak przeciw...  hm ...jedynkom,
a złtoy blask mrokiem zakryje potęgę niewiernych.
I zwrócą swe oblicza na wschód, skąd zima przyjdzie sroga, gdyż z południa non stop pełznie trwoga!

Pisiąt groszy poporszę za git-przepowiednię.

Portret użytkownika erdwa

Do wszelkich przepowiedni

Do wszelkich przepowiedni Wangi dotyczących losów świata trzeba przykładac dużą poprawkę. Otóż po jej śmierci masowo zaczęto najprawdopodobniej przepowiednie fałszować ajako że ona była bardzo popularna w Rosji to tam ni z tego ni owego nastąpił wysyp 'proroctw' o przyszłosci swiata w którym zła jest zawsze ameryka a św jerzym okazuje się być Putin. To bzdury po prostu.
Niemniej jednak istnieją przekazy osób które sie z nia zetknęły i potwierdzają skuteczność Wangi w odczytywaniu zdarzeń w bezpośrednim kontakcie z człowiekiem. Podobnie odczytywał Klimuszko i najprawdopodobniej obie te osoby miały jakieś zdolnosci czysto fizjologiczne które pozwalały im pokonywać umysłem czas i przestrzeń. I to wszystko. nauka nie neguje zdolności jasnowidzenia. NIe może zanegować w swietle faktów i prekazow a to ze nie potrafi tego wyjaśnić to inna sprawa.

Portret użytkownika baca

generalnie to w ostatnich

generalnie to w ostatnich latach jest spory wysyp ślepych jasnowidzów... aron jasnopomroczny, panjackowski, jakieś stado dzieci indygo no i oczywiście baba warga...
ta ostatnia przepowiedziała III wojnę światową na rok 2010... panjackowski widział po nowym roku jak bronek wygrywa wybory, tak było - parada odmieńców i blamaż szarlatanów trwa nieprzerwanie i tylko trochę żal że jasnopomroczek nie przewidział że go zabanują na pejs-zbuku albo baba warga że umrze na raka a zanim umrze straci wzrok od piasku który wpadł jej w oczy - no tego akurat baba jasno nie... widziała Smile
PS Odrobinka prawdziwej przepowiedni: Syria ani nie "pada" ani nie "upadnie" tylko jest szarpana po nogawkach przez stado wściekłych afrykańskich i afroamerykańskich psów, którym się  tylko marzy aby się to stało...
Rosja za dobrze zdaje sobie sprawę z faktu że gdyby padła Syria pod naporem żydomurzynów to ich droga ku Iranowi a potem Rosji stoi otworem - dlatego nie dopusci do tego i dlatego nie odpusciła Krymu - tam są bazy ku Syrii i duża flota...
i stąd żydomurzyni zmienili taktykę, czyli napuścili na Europę tak zwanych imigranów - cele są dwa po pierwsze zrujnować unię a zwłaszcza francję i niemcy wypuszczając "nihilistów" o których pisał mason pike w "planach III wojen światowych" a po drugie skoro młodzi kozojebcy będą mieli robotę przy dżihadzie w Europie to koczownicy będą mogli bez problemu wyciąć kobiety i dzieci tak jak to robią w Palestynie no i zająć wyludnione z mężczyzn kraje arabskie aby utworzyć tak zwany wielki izrael - i to jest główny cel tych "wędrówek ludów"... Europa upadnie niejako przy okazji narodzin tego nowotworu - biada tym którzy tego co oczywiste nie widzą bo widzieć nie chcieli - wszystkie dane leżą przed ich gałąmi a oni jak byli ślepi tak będą na najbardziej oczywiste fakty... a te są porażające: tylko 5% "uchodźców" to obywatele Syrii, reszta to zawodowi bandyci z izraela, kosowa i okolic... Syrii to oni nigdy na oczy nie widzieli, no bo bądźmy szczerzy: który normalny Polak, Syryjczyk w sile wieku uciekłby jak szczur kiedy ich ojczyznę napadają bandyci lub żydomurzyni?
ps "ojcied duchowy" "narodu" żydowskiego" niejaki abracham był etiopskim murzynem, gdyby ktoś lubił niespodzianki no i chciał je wiedzieć ha ha ha ha
https://www.youtube.com/watch?v=gqlSX17YPUo

Portret użytkownika aron jasnowidz

o ,a jeszcze niedawno baca

o ,a jeszcze niedawno baca twierdzil ze nic nam nie grozi i ze nie mamy czasów ostatecznych a tu prosze taka zmiana i żal ze jasnowidze mieli racje w 90% a w 10% sie mylili ,a raczej 10% to zmiana jaka ludzie przeprowadzili ,gdybys baco uwanizej czytal przepowiednie to wiedzial bys ze to scenariusze a nie ostatecznosc i ze kazdy z nich zalezy od ludzi i wielu isoto które sa na ziemi ,ale jak zaczeły sie wypelniac to jak myslisz która dotyczy ciebie ? moje konto zamkneli bo jego ogladalnośc była bardzo duża ,a to ze pisalem prawde nie spodobalo sie panom z usa ale jak zwykle nie zauwazyles paradosku ,zniknelem z facebooka ale moje posty tam są ,poczytnosc bloga wzrosla kilkaset procent wiec wszystko idzie tak jak ma isc a kiedy do konca roku bedziesz przebierał nózkami ze złosci ze trzeba sie jednak zmienic aby przezyc to będzie najpiekniejsza nagorda dla tych których obrazałes ,no chyba ze tak jak teraz bedziesz ignorował i wysmiewał jednoczesnie zawuazając że sie wypełnia ,Powiedziałem ci keidys ze najwiekszą porazką twoją bedzie przyznanie sie do tego zę moje imie nazwisko to nie grześ kazimierczak ktorego tak opluwales i na facebooku bylo one podane zanim usuneli strone do konca Smile i druga sie juz wypelnia ,czasy ostateczne które posporzątają nieanwiśc ,zawisc ,zazdrosc ,ale nie w tym roku ,tak wiec do konca roku bedziesz mial pobudke i przerabianie nózkami ,w przyszłym wypelni sie to co przepowiedzieli wszyscy ,tylko wierze ze jezeli tacy jak ty mogą sie zmienci aby przezyc to zmienią sie tez scenariusze które zsotały wam podane jako ostrzezenie .Chyba nie sadzisz ze zło jest takie wielkie ze panuje całkiem na swiecie ? jesli tak to wspólczuje losu ,ale jezeli widzisz ze śwaitło dokaldnie reaguje na to co robi zło i ludzie ,to bedziesz widzial pobudke dla takich jak ty ,która wstrząsnie tymi którzy wierzą tylko we własny zatruty rozum .mi zostało powiedziec ,a nie mówilem ze tak bedzie i ze mamy czasy ostateczne ? ze putinowi bedziecie dziekowac za to ze nie ma jeszcze wojny ? a co do wyborów ja przewidziałm wynik i to ze paweł kukiz bedzie liderem który aby osiagnac sukces musi zrzoumiec czas i miejsce tak samo zreszta jak ty i reszta w nic nie wierzących dzieciaków .wierze że uda sie przejśc wszystkim i że to co teraz wysmiewasz będziesz musiał przeprosić ,uderzyc sie w pierś i poprosić o pomoc ,zresztą tak jak wiele ludzi podobnych do ciebie .Wlaka dobra i zła na ziemi przybierze taki rozmair ze nie miesci ci sie to w głowie ale poneiwaz jestes inteligenty to zrozumiesz co spowoduje przyzycie i chcoby ze strachu przyjdzie ci poprosioc Boga o pomoc ,no chyba że pójdziesz w zaparte i poprosisz druga strone ,tylko dla twojej wiedzy ziemia ewoluuje w śwaitło i dobro wiec druga strona zostaje usunieta a wraz z nią wszyscy którzy jej służą ,dlatego czeka nas wojna o której na razie milcza wszyscy jasnowidze .

Portret użytkownika b@ron

no wiesz

no wiesz aronie...przepowiadasz, że baca bedzie miał pobudke do końca roku...i spełni ci się tak jak to, że ...w tamtym roku upadnie USA Biggrin daj se spokój z jasnowidzeniem Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

a wiesz co to śwait

a wiesz co to śwait alternatywny ? nie ,no włąsnie gdybys wiedzial i nie wysmiewał ultimatum które otrzymały rządy to dokaldnie wiedzial bys ze upadek usa juz od dawna jest i zapoczątkowal sie wtedy kiedy odrzucili ultimatum ,dali im rok na odejscie od tych pod ziemią a co oni zrobili ? ,pomysl zanim cos napiszesz ,kto jest złem na ziemi ? usa, myslisz ze to co mają pod ziemią szanuje ich i ich rządzących ? myslisz ze obama jest człowiekiem? jak ci pisałem jestes na tym portalu ale niczego sie nie uczysz ,niczego nie widzisz ,dlatego pobudka musi byc taka jak w przepowiedniach aby wami wstrząsnąc ,a ich upadek widac od dawna tylko ze maja taka sama szanse na pobudke jak wy i ludzie na całym świecie ,gdy czas odliczania dobiegnie końca zobaczysz katastrofy nautralne o jakich teraz czytasz i oczywiscie wysmiewasz ,wiec abym znów nie musial napisac a nie mówilem ze tak bedzie .a baca sie budzi szybciej niz ty ,to widac z jego słow ale musi trzymac swój poziom bo to człowiek ktory  nie przynaje sie do błedów nawet wtedy kiedy obala sie absurd jego myslenia ,jak mocno sie zagotował gdy pisał sowje posty o obych ,o orzechach ,demonach itd ,jak to jest że portal inne medium przewaznie okupuja ludzie którzy w nic nie wierza ,czytając o zajwiskach które nie mieszczą im sie w głowie ? na tym polega kontrola umysłow ,wyprzeć wszystko co nie pasuje do programu .dlatego strach ze domek zabiorą ,że rodzine zabiora ,że samochód zabiora jest duzy ,szkoda tylko ze jedni wiedza co zrobic aby nic wartościowego nie zabrali a inni szukają absurdalnych tłuamczen aby tylko zachowac swój sposób myslenia i porgram w głowie .no cóz ktoś musi być znakiem aby ktoś przejrzał na oczy a to dla ciebie i dla innych ,poczatek przedstawienia http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/tajemnicze-i-oszalamiajace-widowisko-na-niebie-takiej-chmury-nikt-wczesniej-nie/jd9txb

Portret użytkownika b@ron

masakra...aronie zrób sobie

masakra...aronie zrób sobie przerwe...bo cie szkoda.
potwierdzam to co napisałem o tobie na początku...albo ty starasz się naiwnych programować, albo sam naiwnie dałeś się zaprogramować...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

ja doskonale wiem gdzie będe

ja doskonale wiem gdzie będe ,a ty ? wiem co nas czeka a ty? dlatego gdy odłączą kontrole umysłów wtedy bedziecie szukac Boga i wyjasnien i modlic sie gorliwie o przezycie ,tak jak zapowiedziano we wszystkich ksiegach i tak jak powiedzieli wszyscy jasnowidzowie ,nie ostanie sie nikt który nie będzie czystym żrodłem na ziemi .Nie marnuj czasu abys potem nie odpłynał wraz z własnym domem (widziałes japonie ).czas nieubłaganie płynie a wydarzenia na ziemi potwierdzaja wszystkie wasze obawy i lęki .A to dopiero poczatek enenrgi zwrotnej która ma wami wstrząsnąc ,oczyszczanie zacznie sie wtedy kiedy ludzie niczego sie nie nauczą ,kiedy beda wypierac wszystko tak jak ty i reszta dzieciaków na tym portalu i na sweicie .Kiedy nie odczytacie znaków ,kiedy zlekcwazycie zło ,kiedy oplujecie Boga wtedy zacznie sie to co postanowione i to widzicie i tego sie boicie zamiast juz sprzątac i rpzygotowac sobie bezpieczne miejsca ,ale cóż kazdy jest kowalem swojego losu i kazdy otrzyma to co posial . 

Strony