Złowieszcze proroctwa Wangi nagle zaczęły się spełniać

Kategorie: 

Proroctwa bułgarskiej Vangi wciąż nie dają spokoju wielu jej biografom. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku przepowiedziała ona śmierć dużej liczby ludzi.

 

Baba Vanga, ślepa jasnowidzka z Bułgarii zostawiła po sobie wiele przepowiedni. Jest ona bardzo popularna w kulturze pisanej cyrylicą. Oto jedno z nich.

„Nieszczęścia zwalą się zewsząd i będą dotyczyć wszystkich ludzi ... Ludzie będą chodzić boso i nago. Będą żyć bez jedzenia, paliwa i światła ..." - powiedziała prorokini.

Jeśli niedawno tłumacze jej słów byli pewni, że mówiła ona o trwającym globalnym kryzysie finansowym, ale teraz uważają, że Baba Vanga mogłą mieć na myśli obecny potop uchodźców.

Vanga o Syrii.

Wydaje się, że wiedziała ona też o przyczynie tej sytuacji, czyli o wojnie, wywołanej przez Zachód w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Przewidziała też prawdopodobnie pojawienie się „Państwa Islamskiego”, które zawojowuje nowe terytoria, zniszczy dziedzictwo kulturowe i historyczne zabytki.

„... Przyjdą trudne czasy. Ludzie podzielą się według wiary ... Syria upadnie u stóp zwycięzcy, a zwycięzca będzie nie ten ...... brat przeciwko bratu idzie, a matka porzuci swoje dzieci. Każdy będzie szukał drogi ucieczki w samotności ... "- przepowiednie Vangi zapisała jej stenotypistka Bojko Tswetkowa w 1978 roku.

Vang o Europie w 2016 roku.

Co do kryzysu w Unii Europejskiej, spotęgowanym przez napływ uchodźców, to na tym tle, przypomnieć trzeb następujące słowa Vangi: „To, co łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest to obok Rosji". Wcześniej uważano, że Vanga miała na myśli Unię Europejską, ale w ubiegłym roku w mediach pojawiło się założenie, że jasnowidzka mówiła o Ukrainie.

Ponadto, Vanga prorokowała, że „w wyniku opadów radioaktywnych na półkuli północnej nie ostaną się żadne zwierzęta i roślinności. Potem muzułmanie zaczną toczyć wojnę chemiczną przeciwko pozostałym Europejczykom”. Do tej pory eksperci wyrażają realne obawy, że terroryści „Państwa Islamskiego” przechwycą technologie jądrowe i skonstruują śmiercionośne bomby. Jednocześnie, zdaniem Vangi, „w 2043 roku w Europie zaczną rządzić muzułmanie”.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Esperanto

Baca tak neguje Homosia

Baca tak neguje Homosia ponieważ jest jego największym idolem. Baca równocześnie podziwia Homosia jak i się go boi, a publiczne forum jest jedynym miejscem gdzie może mu ubliżać bez obawy że dostanie w swoją przysłowiową czapkę. Ponadto Baca stara się wmieszać w tłum na forum poprzez swoje oderwane od rzeczywistości artykuły i komentarze, stara się zyskiwać poklask i podziw poprzez wyśmiewanie i ubliżanie wszystkich możliwych tematów, natomiast głównym i ukrywanym celem obecności Bacy na tym forum jest ubliżanie religii i wiary katolickiej i wszelkich jej przejawów oraz negowanie dobroci przy równoczesnym cichym wychwalaniu wszelakich aspektów zła i upadku moralnego. Równocześnie krytykowanie Bacy jest poniżaniem się do jego upadłego poziomu, z czego ma zapewne satysfakcję.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

A co cię tak bola posty

A co cię tak bola posty bacy?? Czy z tego powodu twój napletek odrasta a pejsy są ubogie w zarost i nie chca sie zakręcac w knurzy świderek?
 Co ktoś taki jak ty ma u bacy krytykować?
 Oczywiście, że baca szanuje intelekt Homosia, tylko, że Homoś jest ortodoksem religijnym, co razi światłe umysły...
 

Strony