Złowieszcze proroctwa Wangi nagle zaczęły się spełniać

Kategorie: 

Proroctwa bułgarskiej Vangi wciąż nie dają spokoju wielu jej biografom. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku przepowiedziała ona śmierć dużej liczby ludzi.

 

Baba Vanga, ślepa jasnowidzka z Bułgarii zostawiła po sobie wiele przepowiedni. Jest ona bardzo popularna w kulturze pisanej cyrylicą. Oto jedno z nich.

„Nieszczęścia zwalą się zewsząd i będą dotyczyć wszystkich ludzi ... Ludzie będą chodzić boso i nago. Będą żyć bez jedzenia, paliwa i światła ..." - powiedziała prorokini.

Jeśli niedawno tłumacze jej słów byli pewni, że mówiła ona o trwającym globalnym kryzysie finansowym, ale teraz uważają, że Baba Vanga mogłą mieć na myśli obecny potop uchodźców.

[ibimage==25301==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vanga o Syrii.

Wydaje się, że wiedziała ona też o przyczynie tej sytuacji, czyli o wojnie, wywołanej przez Zachód w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Przewidziała też prawdopodobnie pojawienie się „Państwa Islamskiego”, które zawojowuje nowe terytoria, zniszczy dziedzictwo kulturowe i historyczne zabytki.

„... Przyjdą trudne czasy. Ludzie podzielą się według wiary ... Syria upadnie u stóp zwycięzcy, a zwycięzca będzie nie ten ...... brat przeciwko bratu idzie, a matka porzuci swoje dzieci. Każdy będzie szukał drogi ucieczki w samotności ... "- przepowiednie Vangi zapisała jej stenotypistka Bojko Tswetkowa w 1978 roku.

[ibimage==25300==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vang o Europie w 2016 roku.

Co do kryzysu w Unii Europejskiej, spotęgowanym przez napływ uchodźców, to na tym tle, przypomnieć trzeb następujące słowa Vangi: „To, co łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest to obok Rosji". Wcześniej uważano, że Vanga miała na myśli Unię Europejską, ale w ubiegłym roku w mediach pojawiło się założenie, że jasnowidzka mówiła o Ukrainie.

[ibimage==25302==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ponadto, Vanga prorokowała, że „w wyniku opadów radioaktywnych na półkuli północnej nie ostaną się żadne zwierzęta i roślinności. Potem muzułmanie zaczną toczyć wojnę chemiczną przeciwko pozostałym Europejczykom”. Do tej pory eksperci wyrażają realne obawy, że terroryści „Państwa Islamskiego” przechwycą technologie jądrowe i skonstruują śmiercionośne bomby. Jednocześnie, zdaniem Vangi, „w 2043 roku w Europie zaczną rządzić muzułmanie”.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Bodziorek

 Wanga to raczyła sie

 Wanga to raczyła sie nalewkami niewiadomego pochodzenia i składu.Wiadome że dawniej ludziska wlewali w siebie rózny szitt a potem odlatywali.To samo ten Noterdamus czy jak mu tam...Też wąchałem ci ja klej w młodosci i nawet w piekle byłme raz na wagarach.

Portret użytkownika eldo

Czytajac wypowiedzi bacy,nie

Czytajac wypowiedzi bacy,nie moge wyjsc z podziwu,jak bystry chopok(nie mylic z inteligentnym)moze byc takim rasisto-nazisto(sadzac po awatarze)-rumuno-cyganem.Fajnie sie czyta jego teksty tu i owdzie zapozyczone,moze i cytowane ,a po polskiemu zywcem kopiowane,jego wypociny na glebokie tematy typu NWO itp sa czysto egoistycznym przejawem nadmiernego wplywu masturbacji na mlody,pewny siebie,zaborczy,zapewne zydowski umysl.Baco za bardzo starasz sie udowodnic wszystkim jak bardzo ogarniasz wszystkie tematy,pamietam jakis artykul pod ktorym sie wypowiedziales,bylo tam cos o billim ufo mayerze,pojechales po nim jak po mlodym kompletnie nie znajac jego historii,wygooglowales tylko jakies teksty,ktore go oczerniaja,a reszte juz znamy.O wszechwiedzacy Baco jesli znasz juz odpowiedzi na wszystko to prosze napisz mi tylko kto zabil JFK nic wiecej nie chce,a i najwazniejesze odpowiedz na pytania,ktorych jeszcze nie znamy,bo ja sam obserwujac ludzi,swiat dochodze do wniosku,ze w dupie bylismy i gowno wiemy jako egoistyczna ,zapatrzona w siebie,nic nie warta rasa mordercow i dziwakow,ale ogolnie baca mysli dosc pozytywnie jak na kogos kto tylko udaje kogos kim nie jest.

Portret użytkownika sceptyyk

eldo, a czy Ty, taki bystry

eldo, a czy Ty, taki bystry chlopok (nie mylić z inteligentnym)  Smile  nie słyszałeć o prowokacjach literackich?                        A tu jest inny przyklad takowych prowokacji...                                                                                                                                                                                                                                                              

Strony