Złowieszcze proroctwa Wangi nagle zaczęły się spełniać

Kategorie: 

Proroctwa bułgarskiej Vangi wciąż nie dają spokoju wielu jej biografom. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku przepowiedziała ona śmierć dużej liczby ludzi.

 

Baba Vanga, ślepa jasnowidzka z Bułgarii zostawiła po sobie wiele przepowiedni. Jest ona bardzo popularna w kulturze pisanej cyrylicą. Oto jedno z nich.

„Nieszczęścia zwalą się zewsząd i będą dotyczyć wszystkich ludzi ... Ludzie będą chodzić boso i nago. Będą żyć bez jedzenia, paliwa i światła ..." - powiedziała prorokini.

Jeśli niedawno tłumacze jej słów byli pewni, że mówiła ona o trwającym globalnym kryzysie finansowym, ale teraz uważają, że Baba Vanga mogłą mieć na myśli obecny potop uchodźców.

[ibimage==25301==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vanga o Syrii.

Wydaje się, że wiedziała ona też o przyczynie tej sytuacji, czyli o wojnie, wywołanej przez Zachód w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Przewidziała też prawdopodobnie pojawienie się „Państwa Islamskiego”, które zawojowuje nowe terytoria, zniszczy dziedzictwo kulturowe i historyczne zabytki.

„... Przyjdą trudne czasy. Ludzie podzielą się według wiary ... Syria upadnie u stóp zwycięzcy, a zwycięzca będzie nie ten ...... brat przeciwko bratu idzie, a matka porzuci swoje dzieci. Każdy będzie szukał drogi ucieczki w samotności ... "- przepowiednie Vangi zapisała jej stenotypistka Bojko Tswetkowa w 1978 roku.

[ibimage==25300==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vang o Europie w 2016 roku.

Co do kryzysu w Unii Europejskiej, spotęgowanym przez napływ uchodźców, to na tym tle, przypomnieć trzeb następujące słowa Vangi: „To, co łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest to obok Rosji". Wcześniej uważano, że Vanga miała na myśli Unię Europejską, ale w ubiegłym roku w mediach pojawiło się założenie, że jasnowidzka mówiła o Ukrainie.

[ibimage==25302==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ponadto, Vanga prorokowała, że „w wyniku opadów radioaktywnych na półkuli północnej nie ostaną się żadne zwierzęta i roślinności. Potem muzułmanie zaczną toczyć wojnę chemiczną przeciwko pozostałym Europejczykom”. Do tej pory eksperci wyrażają realne obawy, że terroryści „Państwa Islamskiego” przechwycą technologie jądrowe i skonstruują śmiercionośne bomby. Jednocześnie, zdaniem Vangi, „w 2043 roku w Europie zaczną rządzić muzułmanie”.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika El Koto

Co się miała chwalić może to

Co się miała chwalić może to właśnie ksiądz-koczownik ją zgwałcił i oczu pozbawił? W tamtych rejonach europy ludzie są strasznie okrutne, nawet jeden rekordzista katolik poderżną własnoręcznie gardło 1300 prawosławnym w ciągu jednego dnia. Poczytaj se kreaturo o Chorwackim obozie koncentracyjnym. Myślisz że po zakończonej wojnie cały ten gnój belzebuba wyparował? Traumy i urazy psychiczne wywołane podczas II WŚ trwają do dziś i są dziedziczone tz przekazywane potomstwu przez matki. Ludzie nie rwą się do bitki właśnie z tego powodu jw; Syjoniści mają problemy z wywołaniem kolejnego konfliktu czyli 3 WŚ. Dusze nie chcą powtórki z tej bezsensownej rzeźni jaką urządził Syjon na cześć ich boga-krwi.

Portret użytkownika Medium

Podzieliłam się informacją,

Podzieliłam się informacją, którą zapodano w jednym z filmów o Wandze. Sama Wanga zawsze podtrzymywała rodzinną oficjalną wersję.
W filmie zaś ujawniono archiwa policyjne i powiązano z kronikami, w których to brak doniesień o gwałtownych burzach w tym regionie i czasie, w którym Wangę spotkało nieszczęście. Jakby nie patrzeć miała wtedy - bagatela - 12 lat!
Głupie żarty o seksualności zgwałconych w dzieciństwie są conajmniej nie na miejscu. Ktoś zabił w Wandze kobiecość w zarodku.

Strony