Złowieszcze proroctwa Wangi nagle zaczęły się spełniać

Kategorie: 

Proroctwa bułgarskiej Vangi wciąż nie dają spokoju wielu jej biografom. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku przepowiedziała ona śmierć dużej liczby ludzi.

 

Baba Vanga, ślepa jasnowidzka z Bułgarii zostawiła po sobie wiele przepowiedni. Jest ona bardzo popularna w kulturze pisanej cyrylicą. Oto jedno z nich.

„Nieszczęścia zwalą się zewsząd i będą dotyczyć wszystkich ludzi ... Ludzie będą chodzić boso i nago. Będą żyć bez jedzenia, paliwa i światła ..." - powiedziała prorokini.

Jeśli niedawno tłumacze jej słów byli pewni, że mówiła ona o trwającym globalnym kryzysie finansowym, ale teraz uważają, że Baba Vanga mogłą mieć na myśli obecny potop uchodźców.

[ibimage==25301==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vanga o Syrii.

Wydaje się, że wiedziała ona też o przyczynie tej sytuacji, czyli o wojnie, wywołanej przez Zachód w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Przewidziała też prawdopodobnie pojawienie się „Państwa Islamskiego”, które zawojowuje nowe terytoria, zniszczy dziedzictwo kulturowe i historyczne zabytki.

„... Przyjdą trudne czasy. Ludzie podzielą się według wiary ... Syria upadnie u stóp zwycięzcy, a zwycięzca będzie nie ten ...... brat przeciwko bratu idzie, a matka porzuci swoje dzieci. Każdy będzie szukał drogi ucieczki w samotności ... "- przepowiednie Vangi zapisała jej stenotypistka Bojko Tswetkowa w 1978 roku.

[ibimage==25300==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Vang o Europie w 2016 roku.

Co do kryzysu w Unii Europejskiej, spotęgowanym przez napływ uchodźców, to na tym tle, przypomnieć trzeb następujące słowa Vangi: „To, co łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest to obok Rosji". Wcześniej uważano, że Vanga miała na myśli Unię Europejską, ale w ubiegłym roku w mediach pojawiło się założenie, że jasnowidzka mówiła o Ukrainie.

[ibimage==25302==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ponadto, Vanga prorokowała, że „w wyniku opadów radioaktywnych na półkuli północnej nie ostaną się żadne zwierzęta i roślinności. Potem muzułmanie zaczną toczyć wojnę chemiczną przeciwko pozostałym Europejczykom”. Do tej pory eksperci wyrażają realne obawy, że terroryści „Państwa Islamskiego” przechwycą technologie jądrowe i skonstruują śmiercionośne bomby. Jednocześnie, zdaniem Vangi, „w 2043 roku w Europie zaczną rządzić muzułmanie”.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Wiolka

CYTAT z przypadkowej

CYTAT
z przypadkowej strony
10 listopada 2010 roku ludzie wierzący w przepowiednie wstrzymali oddech. To właśnie wtedy według bułgarskiej wieszczki wybuchnąć miała trzecia wojna światowa
 
Smile

Portret użytkownika zLo3000

polska jest dzisiaj liderem w

polska jest dzisiaj liderem w kwestii wygnania mlodych zdrowych wyksztalconych i silnych za granice
powinnismy przyjac nawet 1kk imigrantow z syrii itp. wykasujemy od unii co sie nalezy za szt. 6k euro lub wiecej i wygnamy ich szybciej niz wygnalismy sąsiadów z bloku mamy doswiadczenie w tych sprawach... o co wam chodzi? czym wiecej idiotow ciagnacych do europy tym lepiej czym wiecej z nich da zarobic naszemu krajowi tym lepiej a uciekna z polski jeszcze szybciej niz z wlasnych domow uciekna szybciej z polski niz nasi koledzy/kolezanki a polska potrzebuje góry złota tylko dałny demonstruja przeciwko imigrantom na ktorych mozemy jako kraj zbic fortune

Portret użytkownika eat

Cabaj, mozna byc głupcem,

Cabaj, mozna byc głupcem, ignorantem który korzysta z ctrl itd., mozna być chamem ale ty masz wszystkie te cechy. Zastanów sie nad sobą, moze coś w domu nie tak? Jeżeli chcesz dorównac niezrównanemu Bacy ( jako jego antagonista uwazam że cham i żydożerca) to on ma to coś, czego ty nie zaznasz: inteligencji i polotu.
Nie masturbuj się, doucz, naucz szacunku a wtedy .... dyskutuj

Portret użytkownika Cabaj

Percepcja mojej mentalności

Percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dyskusji z tobą ponieważ nie stoisz nawet w brodziku moich potrzeb intelektualnych, co nie koliduje z moją wysublimowaną wiedzą na ów temat, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty tej kwestii.A Bacy to możesz jedynie buty czyścić(o ile ci pozwoli).Przejedz sie pociągiem teleexpresu to może ci sie zwieracz poluzuje he he.

Portret użytkownika eat

Jak rzekłem... cham i

Jak rzekłem... cham i prostak, ale dzis inteligencji brak. Pokory niestety brakuje tobie i to sporo co wszyscy na tym forum wiedzą. A co do choroby sierocej: lepsza taka niż twoja.... no pomyśl. I nie wdawaj się w dyskurs bo zawsze dostajesz po gaciach

Portret użytkownika Sio

Uczcie się od Arona - każdy

Uczcie się od Arona - każdy odcierpi na ziemi za swe zło.
Każdy tu na forum nawet. Czyli każdy kto cierpi jest zły i ponosi karę za to co zrobił wcześniej albo pomyślał.
Czyli ci, którzy są złem nie są złem bo zadają cierpienie złym, którzy na to zasłużyli.
To jest myślenie ARONA HA, HA, hA
A na końcu dobry Bóg pokarze złych i zada cierpienie, które nie jest złem bojest karą dla złych.
Czyli jedynie sprawiedliwi i dobrzy to - źli, którzy ze złem nic nie mają wspólnego. Oni zaprawdę jedynie zadają cierpienie złym.
Toż to myślenie talibów oraz katolików. Ależ wspaniały program włożyli temu Aronowi

Strony