UFO na Księżycu zarejestrowane podczas zaćmienia 28 września

Kategorie: 

Ten film wideo został nagrany i udostępniony przez użytkownika youtube Crrow777, który pokazuje czarne UFO latające w pobliżu Księżyca.

 

Do zdarzenia doszło na początku zaćmienia Księżyca w dniu 27/28 września br. UFO przeleciało z wielką prędkością przez „cały księżyc”. Sceptycy uważają, że jest to jedynie satelita lub gruz kosmiczny, podaje kratko-news.com.

 

Tego typu obserwacje bywają też tłumaczone jako przelot ptaków, samolotów a nawet insektów. Jeśli tylko posiada się odpowiedni sprzęt warto zwrócić obiektywy lub teleskopy w kierunku powierzchni srebrnego globu, ponieważ prawie na pewno uda się zobaczyć coś podobnego. Zwykle ilość zgłoszeń takich przypadków wzrasta gdy więcej ludzi patrzy w niebo. Ostatnie zaćmienie superksiężyca było właśnie taką okazją.

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Israfel

Zachowujecie się trochę jak

Zachowujecie się trochę jak kółko różańcowe.
Klepiecie bez sensu i nic z tego nie wynika.
 
MAM ZDJĘCIE! MAM NAGRANIE! TEŻ WIDZIAŁEM JAK TO LECIAŁO!
 
Masakra!
 
Masz zdjęcie - opublikuj je!
Masz film - wrzuć na youtube i wklej tu link!
 
I KONIECZNIE PODAJ DOKŁADNĄ GODZINĘ i WSPÓŁRZĘDNE GEOGRAFICZNE MIEJSCA OBSERWACJI!
 
Dlaczego?
 
Na podstawie miesjsca i godziny można potwierdzić lub wykluczyć przelot satelity. Mnóstwo stron w internecie i aplikacji na smartfonach pozwala to sprawdzić.
 
Jeżeli trafią się 2 osoby, które nagrały lub sfotografowały ten sam obiekt, to na podstawie jego położenia na tle księżyca można ustalić na jakiej wysokości nad Ziemią przelatywał. Na obu zdjęciach/filmach będzie przemieszczał się na tle innych kraterów i mórz Księżyca. Wyznaczymy odległość kątową obu obiektów (film jest tu bardziej przydatny, albo conajmniej po 2 zdjęcia z każdej lokalizacji). Potem pozostaje geometria.
 
Jeżeli faktycznie coś przelatywałby w okolicy Księżyca, to zarejestrowałyby go wszystkie obserwujące kamery. A TAK PRZECIEŻ NIE BYŁO! Autor artykułu nie widzi trójwymiarowo i jak coś przeleci "na tle" Księżyca, to przeleciało "obok". Podobnie jak owad, którzy przelatując między obiektywem a Księżycem zostanie zidentyfikowany jako przelatujący "obok" Księżyca.
 
Pamiętajcie też o tym, że tym razem podczas zaćmienia był superksiężyc, czyli było jasno jak cholera.
Przy takiej ilości światła wiele ptaków nie potrafi spać. Słyszeliście w środku nocy odgłosy ptaków? Ja tak.
To właśnie pełnia. No i oczywiście raz na jakiś czas któryś z nich śmignie "OBOK" Księżyca :D.
 
Zacznijcie badać zjawiska wokół Was a nie plotkować o nich.
 
Pozdrawiam.

Portret użytkownika Cabaj

Jest pięć powodów dla których

Jest pięć powodów dla których dopada człowieka przedwczesna starość: z powodu trwogi, z powodu drażnienia przez dzieci, z powodu złej żony z powodu wojen i z powodu bezczelnych fotomontaży ufo na tle zdjęć księżyca..Ale za to modlitwa klepana aż do powstania zajadów to da szczęście prace i kasę. O!jeszcze zapomniałem o jednym ,da zdrowie!

Strony