W Stanach Zjednoczonych urodziło się dziecko z brakiem dużej części głowy

Kategorie: 

Jackson Emmett Buell urodził się z brakiem dużej części głowy i wiele wskazywało na to, że noworodek nie ma szans na przeżycie. Rodzice wierzyli jednak, że znajdą się lekarze, którzy pomogą ich dziecku.

 

Jackson trwa na przekór wszystkim i ostatnio obchodził swoje pierwsze urodziny. Jego rodzice, Brandon i Bretania Buell, są bardzo pobożnymi chrześcijanami. Medycy powiedzieli im, że ich maleństwo nie przetrwa ze względu na niezwykłe wady rozwojowe mózgu.

Ale Jax Strong, pseudonim zdobył w mediach społecznościowych, ma już roczek. Opowieść o tym dziecku zachwyca i inspiruje wiele rodzin w Stanach Zjednoczonych.

U Jacksona zdiagnozowano bezmózgowie. Urodził się on bez części mózgu i czaszki, a lekarze nadal uważają, że jego stan jest poważny. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, jedno na  4,859 dzieci urodzonych w USA umiera z powodu bezmózgowia zazwyczaj zaraz po urodzeniu.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika SSasza

I co w związku z tym, że

I co w związku z tym, że  „Jesteśmy spowolnionym światłem”…? mam się rozpłakać, kompletnie mi to wisi bo nie mam na to  wpływu, a Ty zaśmiecasz jedynie swój umysł nie istotnymi bredniami,… za robotę się weź, uczyń coś pozytywnego ze swojej wiedzy, zmień coś…a nie tylko pieprzysz, o wibracjach, prędkościach…głupiej pisowni nie ogarniasz, a próbujesz pouczać…??? Najpierw dorośnij, zacznij żyć na swoje konto…nie rodziców…i dopiero jak poznasz życie…zacznij wypowiadać!

Portret użytkownika Alena

Czy nie rozumiesz , że prawie

Czy nie rozumiesz , że prawie wszystkie procesy w naszych ciałach , dzieja się na zasadzie półprzewodnictwa??? Czy nie pojmujesz  , że w ciągu jednej sekundy 22miliardy razy zalogowujesz się i 22 miliardy razy wylogowujesz ??? Helloo - obudż się śpiochu , pobudka  :)))))))))

Portret użytkownika Alena

 Wyraźnie się nudzisz.

 Wyraźnie się nudzisz. Poczyta byś trochę , to i wypowiedzi twoje , byłyby ciekawsze . Jedni mówią co wiedzą a inni Wiedzą co mówią i na tym polega różnica. Oczywiście kocham cię miłością bezwarunkową i w związku z tym nie oceniam.  Po prostu  , jesteś  obecnie na takim ..... etapie . Niezwykle rzadko się tu wypowiadam , więc przełknij te przecinki  i bzdury , którymi wg ciebie zaśmiecam to Forum . 

Portret użytkownika aron jasnowidz

tak Dawidku my nie mamy

tak Dawidku my nie mamy rozumów a wy je macie i co robicie oprócz wyzywania innych i osądzania ? nawet takiej prawdy nie możecie znieść bo daje wam przykład tego że nie nauka rządzi ale siła którą wyrzuciliście z siebie a którą my ciągle wam przyominamy ,wiesz co decyduje o tym że jedne dzieci przy pordozie żyja a inne umieraja ? enenrgia która tak opluwasz w sobie i której tak nie szanujesz a którą ci pokazali przed oczy ,mozna nie miec mózgu a żyć bo wystarczy serce i każda komórka wtedy robi za rozum ,ale takich cudów aby upadła zakłamana wiedza będzie i jest więcej tylko co z tego kiedy jedni rodzą się bez rozumu i sa kochani i kochaja innych a inii maja niby rozum i kompeltnie go nie uzywaja. Dlatego upadnie to co widzicie a powstanie to co jest w waszych sercach ,co otrzymaliście przy porodzie i to ta enenrgia będzie tworzyc nowe a nie wasze zainfekowane rozumy  .

Portret użytkownika aron jasnowidz

bacuś i znow wpadłeś w sidła

bacuś i znow wpadłeś w sidła własnego zadufanego w sobie rozumku ,popatrz tak wierzysz w naukowców a nie przeczytałes ostatnich odkryc o waszych rozumach które podwazaja kolejny absurd nauki i ortgorafi i gramtyki ,poczytaj sobie to co zostało odkryte o rozumie ,hahahaha http://www.crazynauka.pl/tekst-z-poprzestawianymi-literami/ dla tych którzy ugrzezli w aburdzie ortografi i gramtyki i nie rozumiej co pisze wolny umysł ,poweidzialem ci keidys ze bedziesz sam siebie osmieszal i tak sie stało kiedy moje imie i nazwisko było widoczne na faceboku i okazało sie ze nie jestem Grzesiem kazmierczakiem ,ze to co pszie potwiwedzą wydarzenia na ziemi i teraz w nich siedzisz ,ze upadnie wszytko co znacie a powstanie nowe oparte na jednosci serca i rozumu itd itd i powoli wszytko idzie dokladnie tak jak pisałem ,nie wpsomne o Putinie itd ,no ale jak ty baca ,król portalu moze przynac sie do błędu ? widzisz kiedys powiedziano że tylko człowiek inteligentny potrafi przynać się do błędu ,więc jak jest z tobą bacuś ,pieknie jest patrzeć jak samo sobie wytrącasz argumenty z rąk a raczej z rozumu i jak gasniesz w obliczu wydarzen które dzieją sie na ziemi .ale nie rpzejmuj sie ,pobdke taka jak ty zaliczają wszyscy którzy uwazali sie za nad ludzi ,za nadinteligencje a teraz musza przyjąc prawde która pokazuje im że zostali oszukani tak jak reszta społeczenstwa ,A teraz juz wiesz dlaczego poisze sobie jak che bo i tak wasz umusl to dopczyta ,hahjahahaha

Strony