W Stanach Zjednoczonych urodziło się dziecko z brakiem dużej części głowy

Kategorie: 

Jackson Emmett Buell urodził się z brakiem dużej części głowy i wiele wskazywało na to, że noworodek nie ma szans na przeżycie. Rodzice wierzyli jednak, że znajdą się lekarze, którzy pomogą ich dziecku.

 

Jackson trwa na przekór wszystkim i ostatnio obchodził swoje pierwsze urodziny. Jego rodzice, Brandon i Bretania Buell, są bardzo pobożnymi chrześcijanami. Medycy powiedzieli im, że ich maleństwo nie przetrwa ze względu na niezwykłe wady rozwojowe mózgu.

Ale Jax Strong, pseudonim zdobył w mediach społecznościowych, ma już roczek. Opowieść o tym dziecku zachwyca i inspiruje wiele rodzin w Stanach Zjednoczonych.

U Jacksona zdiagnozowano bezmózgowie. Urodził się on bez części mózgu i czaszki, a lekarze nadal uważają, że jego stan jest poważny. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, jedno na  4,859 dzieci urodzonych w USA umiera z powodu bezmózgowia zazwyczaj zaraz po urodzeniu.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Sio

Podsumowując to piękne forum

Podsumowując to piękne forum chciałem jedynie dodać od siebie co i tak wszyscy wiedzą, że dzieci to kara dla rodziców za ich występki.
Rodzice Barona zgrzeszyli np grzechem żądzy seksualnej, rodzice Bacego zgrzeszyli występkiem zaniedbania. Jedynie Aron nie wiadomo jak i poprzez co się narodził. Jego ziemski początek miał miejsce kiedy to duch święty zeszedł i zapłodnił jego dziewiczą duszyczkę i prawdziwe życie Arona sięrozpoczęło. Problem polega jednak na tym że cokolwiek się łączy z ziemskimi dziewicami - upada. Tak podaje biblia przenajświętsza. Każdy anioł, który dotknął ziemskiej dziewicy upadł.
Ciekawe też co stało się z aniołem który zwiastował Marii - też ludzkiej kobiecie.
Według biblii ktokolwiek zapładnia ziemską kobietę staje się upadłym aniołem.
Ktokolwiek ma coś z chrześcijaństwem niech się wypowie

Portret użytkownika edi

"Ktokolwiek ma coś z

"Ktokolwiek ma coś z chrześcijaństwem niech się wypowie"
Nie mam nic z chrześcijanstwem, ale sie wypowiem. Łaziliście sio stro po pustyni 40 lat, i komu to przeszkadzało ?

Portret użytkownika b@ron

właśnie takie sytuacje

właśnie takie sytuacje pokazują że bóg jeśli istnieje, jest niesprawiedliwy, rodzi się dzidziuś który nic mu nie zawinił a on od początku nie daje mu szans na przeżycie...dziecko chore, ale i tak kochane.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Alena

Bóg dał nam Ziemię , wolną

Bóg dał nam Ziemię , wolną wolę i sumienie a do reszty się nie wtrąca . Resztę partaczymy tututaj sami. W wielu rodzinach rodzą się obecnie chore dzieci , bo zniszczyliśmy ekosystem w którym żyjemy -  Jednak nadal te pojawiajace sie stale symptomy zanieczyszczenia środowiska naturalnego do naszej świadomości, nie docierają. Lepiej zapłacic karę za zanieczyszczanie srodowiska , niż tworzyć warunki ekologiczne , bo to "nie ważne" co się dzieje za ogrodzeniem zakładu produkcyjnego . Jesteśmy systemem naczyń połączonych i czas to sobie wreszcie uzmysłowić. Jest przyczyna , więc rodzi się skutek , ale przecież JEST TAKI FACET Z BRODĄ , KTÓRY ŻYJE GDZIEŚ  NA CHMURCE W NIEBIE , KTÓRY ZA TO WSZYSTKO POWINIEN ODPOWIADAĆ  I JEST TEMU WSZYSTKIEMU WINIEN  Smile Smile Smile

Portret użytkownika Cabaj

Tak...a po zakończeniu

Tak...a po zakończeniu istnienia ten "facet"zacznie segregować swoje "dzieło"i każdego "odpali" albo piekła albo nieba...tak jakby nie wiedział kogo stworzył.Dziwne że cały ten "świat duchowy"potrzebuje zawsze tylko kasy a wzamian oferująć wirtualny produkt niewiadomego pochodzenia.Ale jeszcze bardziej jest zastanawiające że znajduje sie popyt na ten produkt.

Portret użytkownika Alena

Duchowość a religie , to

Duchowość a religie , to jednak nie jest to samo. Religie , co tu dużo mówić , paradoksalnie oddzieliły nas od Boga a za połączenia z Nim, który jest Wszystkim i we Wszystkim , pobierają najróżniejsze opłaty . Czy prawdziwy kochający  Ojciec chciałby, aby jego dzieci , pełzały przed Nim na kolanach i płaciły za otrzymany z Nim kontakt ? Jesteśmy falami /które stale wibrują/ w ogromnym  , potężnym Oceanie Fal . Jesteśmy w Nim i Nim /równocześnie/ .Jesteśmy /w Nim/ jak ryby zanurzone w oceanie , ale czy ryba zdaje sobie sprawę , że ten ocean jest jej naturalnym środowiskiem ? Każdy zawiera w sobie to centrum Oceanu , każdy bez wyjatku . Jeżeli się mylę to niech mi ktoś pokaże początek , środek i koniec Boga -Omnibytu  w którym egzystujemy i którym równocześnie Jesteśmy.Multivers ma naturę holograficzną , czyli co na tzw górze to i na dole .  Przypuszczam , że każda religia niesie w sobie jakieś wartościowe treści , jednak ich mnogość i ciągła walka o prymat / i pieniądze , które w ślad za tym idą/  powodują , że ludzie z tych powodów giną każdego dnia , udowadniając sobie nawzajem , że wierzą w lepszego i tego najprawdziwszego Boga . Fizyka kwantowa potwierdziła niejako istnienie Boga . Dla Fizyka kwantowego Bóg - to Inteligentne Pole Energii , odpowiadające na nasze myśli podbudowane emocjonalnie. To Pole /Bóg/ stale w nas się wsłuchuje odczytując nasze wibracje .Ten Bóg stale nas rozpieszcza , więc otrzymujemy dosłównie to o czym myślimy /wibrujemy/ .  Tak więc czym wibrujemy -to otrzymujemy, co potwierdza fizyka kwantowa/doświadczenie z podwójna szczeliną/  . Każda nasza myśl , jest energią , jest wibracją . Tylko jakie my mamy myśli ??? W swoich myślach jesteśmy najczęściej ,albo tyranami pozbawionymi wszelkich  uczuć , albo cierpiętnikami. Cóż zatem , możemy tym samym , do siebie przyciągnąć ? Jaki świat kreujemy jako zbiorowa świadomośc / splątanie kwantowe/  ?  Uważajmy więc na swoje myśli , na swoje słowa , bo nasze mysli  i słowa , mają stwórczą moc. To nie jest tak , że coś powiemy i to nagle sobie zniknie . Ta energia kumuluje się i z czasem materializuje w naszym życiu. Moc naszych słów , udowodnił  chociażby Emoto /film / Woda Wielka Tajemnica //you tube/ Od nas samych zależy,  czy jako cywilizacja przetrwamy , czy też siebie unicestwimy , więc chyba warto to przemysleć . To dziecko , ten biedny chłopczyk TO ALARM dla naszej Cywilizacji !

Strony