UFO sfilmowane we Włoszech wleciało do krateru Etny

Kategorie: 

We Włoszech termiczna kamera monitorująca zarejestrowała niezidentyfikowany obiekt latający, który ukrył się w kraterze wulkanu Etna.

 

Film pojawił się na kanale UFOvni2012 YouTube. Poinformowano, że został nakręcony 30 października br. na wschodnim wybrzeżu Sycylii, pomiędzy Catanią i Messiną. UFO sfilmowano kamerą termiczną, zainstalowaną w pobliżu Narodowego Instytutu Geofizyki i Wulkanologii.

Obiekt w kształcie stożka jakieś piętnaście minut „szybował” nad wulkanem, a następnie wleciał do krateru i zniknął z pola widzenia.

Według ufologa Scotta C. Waringa, redaktora naczelnego portalu UFO Sightings Daily, zjawiska takie nie są rzadkością. W szczególności w ostatnich miesiącach w sieci opublikowano kilka filmów, które zostały nagrane przez świadków w pobliżu wulkanu Popocatepetl i Colima w Meksyku.

Należy pamiętać, że Etna jest najwyższym czynnym wulkanem w Europie. Jego wysokość wynosi 3329 metrów nad poziomem morza. Według różnych źródeł, wulkan ma od 200 do 400 kraterów bocznych. Erupcje lawy rejestrowane są średnio co trzy miesiące.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kali

za chiny nie potrafie sobie

za chiny nie potrafie sobie wyobrazić, po co wlatują do tych wulkanów. że co niby zimno im? nie sądze że rozgrzana magma jest idealnym środowiskiem do kuźwa latania tak?
jakoś nie słyszałem żeby ktoś widział jak nurkują w piachu, skałach a to chyba ta sama gęstość lub co najmniej podobna

Portret użytkownika Saiko

Magma jest o ile wiem

Magma jest o ile wiem zjonizowana, może to ma znaczenie.  Może się łądują, albo własnie rozładowują (tracą ładunek, którego sie nabawili latając w atmosferze) albo cholera wie co.
Gęstość magmy jest zwykle niższa niż otaczającej skały, ale w tak wielkim wulkanie na pewno jest zmienna, pewnie jakiś gradient się wytwarza i się to z czasem zmienia.

Głosuj przeciw
-58

Strony