Przerażające prognozy Baby Wangi – przyszły rok zostanie zapamiętany przez wszystkich na długi czas!

Kategorie: 

Niektórzy ludzie wierzą w przepowiednie i proroctwa. Słynna jasnowidzka Wanga przewidziała wiele wydarzeń, które się spełniają, nawet po jej śmierci. 2016 rok, zdaniem śp. Bułgarki, będzie punktem zwrotnym w historii ludzkości. Wierzcie lub nie – decydujecie sami!

 

Wiele przepowiedni Wangi już się spełniło, więc nie ma powodów, by sądzić, aby kolejne nie miały się urzeczywistnić. Wróżbitka przewidziała, że Rosjanie wraz z rozwojem gospodarczym i dobrobytem w swoim kraju, będą zwiększać chęć poznania wszystkich uroków życia. Ludzie staną się jeszcze bardziej egoistyczni. Wzrośnie tam ilość przestępstw i zdrad.

 

Wanga przewiduje też nowe klęski żywiołowe. Według stenogramu jednej z jej przepowiedni wydaje się, że w najbliższym czasie do Europy Zachodniej z przestrzeni kosmicznej mogą zawalić się ciała obce, które, gdy spadną do któregoś z mórz, spowodują ogromną powódź. Po tych wydarzeniach, większość Europy zastanie zalana, a naruszenia atmosferyczne doprowadzą do globalnych zmian klimatu na całym świecie.

[ibimage==25567==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Inna jej przepowiednia mówi, że w trakcie ciągłych wydarzeń politycznych i naturalnych zmian, które rozpoczną się w świecie w 2016 roku, Ziemia zostanie przeniesiona na nową orbitę od 2023 roku, co pociągnie za sobą wiele zmian globalnych. Niektóre wróżki i wróżbici twierdzą, że słowa Baby Wangi odczytujemy zbyt dosłownie i za łatwo mówimy o upadku dotychczasowych systemów wartości.

 

Jasnowidzka przewidziała jednak nie tylko ludzkie cierpienie i gorycz. Według niej, 2016 rok będzie pokoleniem dzieci indygo. Ich dobroć i podejście dożycia pozwoli przetrwać ludzkości ciężkie czasy i będzie prowadzić do realizacji naszych prawdziwych możliwości tj. rozwijania relacji z autentycznymi siłami wyższymi. Wielu uważa jednak, że te prognozy - to kolejny sposób na manipulowanie ludzkim umysłem.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Te przepowiednie, jak i cała

Te przepowiednie, jak i cała ich reszta, to zwykły bełkot przeróżnej maści nawiedzęńców i porypów. Bełkot, z którego nic nigdy nie wynika, a jezeli wynika, to jak np. w przypadku Nostradamusa, można go przyrównywać do dziesiatków sytuacji historycznych na przestrzeni wielu wieków. Przy czym każdy może go przyrównywać do dowolnie przez siebie wybranego faktu historycznego. Ot i całe te "proroctwa".

Portret użytkownika demik

MAM KSIAZKE Z ROKU 1996

MAM KSIAZKE Z ROKU 1996 PRZEPOWIEDNIE OD CZASU DRUGIEJ WOJNY SWIATOWEJ PO ROK 2002  DO ROKU 1996 MOZNA BYLO NAPISAC PRORODZTWA KTURE SIE JUZ WYDARZYLY  RESZTA TO STEK BZDUR NIC SIE NIE SPRAWDZILO I NIE WIERZCIE W JAKIS PRZEPOWIEDNIE BO CO SIE MA WYDARZYC TO BEDZIE .
proszę nie nadużywać liter drukowanych
/mod/

Portret użytkownika Dr. Miś

Rok kosmicznej lewatywy.

Rok kosmicznej lewatywy. Wtajemniczeni wreszcie zrozumieją, że nie nalezy zajmować się durnotami, a warto pójść nad jezioro i zrobić ze znajomymi ognisko. Coś zjeść i pogadać. A cały medialny chłam jasnowidzów i carnoidzów utopić w niepamięci. Pa pa.

Portret użytkownika b@ron

czyli jeszcze długo końca

czyli jeszcze długo końca świata nie bedzie, skoro baba wanga twierdzi że "2016 na długo zostanie zapamiętany" a tak swoją drogą, to co niby spełniło się z jej ...khe, khe...proroctw...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Piter

Tylko o jednym zawsze

Tylko o jednym zawsze zapominają - Wanga była opętana, bała się księży i symbli religijnych mimo, że była ślepa. Te przepowiednie nie pochodzą z dobra tylko zła. To od nas zależy czy zaczną się spełniać.

Strony