Na Syberii znaleziono nową masową mogiłę mamutów

Kategorie: 

Odkryto kości jedenastu wymarłych gigantów i jednego nosorożca włochatego. Dlaczego wszystkie zginęły w jednym miejscu? Według wstępnych szacunków kości liczą od 10 do 30 tys. lat.

 

Paleontolodzy odkryli 550 starożytnych kości w rzece Ob na Syberii w Autonomicznym Regionie Chanty-Mansi.

Anton Rezvy, szef departamentu paleontologicznego w Chanty-Mansyjskim Muzeum Natury i Człowieka, powiedział: „Brałem udział w tej wyprawie. Informacje o tym grobie napływały do nas od dawna, ale trudno było ustalić jego lokalizację. Ruszyliśmy w teren i szybko trafiliśmy tam, gdzie trzeba. Część miejsca była już zmyta przez rzekę. Kości leżały w płytszych miejscach. Zebraliśmy ponad 500 kości, w tym także szczątki nosorożca włochatego i trzech reniferów. Reszta pozostałości to mamuty”.

„Przez lata ludzie zbierali kości, jako pamiątki. W rezultacie znaleźliśmy tylko kilka kłów, zębów, ale za to wiele innych części szkieletów. Wspaniałą rzeczą jest to, że udało nam się znaleźć miejsce, gdzie kości odsłoniła rzeka. Teraz możemy prowadzić tam wykopaliska na dużą skalę ".

Dotychczas na Syberii znaleziono cztery masowe groby mamutów włochatych tj. na Mamontovoye (region Volchya Griva), w Nowosybirsku (region Kemerowo Szestakovo), Krasnoyarskaya Kurya (region Tomsk), i Berelekh (Jakucja).

Dlaczego istnieją masowe groby mamutów? Jedna z teorii głosi, że mamuty cierpiał na niedobór minerałów i rozpaczliwie poszukiwały wapnia w miejscach tzw. lizawkach. Stworzenia, zmagające się z chorobami kości, umierały w miejscach, gdzie szukały ukojenia. Inną wersja głosi, że zwierzęta zostały uwięzione w jednym miejscu przez starożytnych myśliwych i być może ubite lub skazane na powolne umieranie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Przeszłość jest niezwykła,

Przeszłość jest niezwykła, przeszłość to także Babilon.  (...)Położenie Polski i Polaków jest elementem większej układanki, aby ją ogarnąć proponuję tłumaczenie kilku minut anglojęzycznej audycji, przedstawiającej zawartość amerykańskiej książki o nazwie "Kod Babilonu". W pracy tej znakomici autorzy zawarli wiele starożytnych informacji, które przepowiadają powstanie na Ziemi jednego okultystycznego systemu ucisku, reżimu ostatecznego, budowanego w skrytości przez USA i Europę. Wiemy z wielu opracowań doktora Krajskiego, że przez ostatnie lata polskojęzyczne marionetki były mocno zaangażowane w to antyludzkie "dzieło". Można śmiało stwierdzić, że na teren budowy Nowego Babilonu, przynajmniej w Polsce, wparowało właśnie Boskie CBA !(...)

 

Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO - szansa na wolność

https://www.youtube.com/watch?v=Vy0GRoOmMDw

więcej tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2015/11/nadprzyrodzona-polska-vs-elity-nwo.html

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Generał Galareta

"Kości liczą od 10 do 30 tys.

"Kości liczą od 10 do 30 tys. lat". Wynika z tego, że kości zebrały się tam w ciągu 20 tys. lat. To chyba wystarczająco dużo czasu by umarły tam pojedyńcze osobniki, a jeśli chodzi o kumulację  ich kości to osobiście uważam, że to, przez te 20 tys. lat, było po prostu niebezpieczne miejsce.

Portret użytkownika Cabaj

Coś sie nie zgadza z tymi

Coś sie nie zgadza z tymi latami.Jeżeli świat ma 6 tys. lat, siódmego dnia stwórca odpoczywał
Dzień Boski = 1000 lat, jak mówi pismo
Co niektórzy wygwizdują w kolędzie że cztery tysiące
To jakim "cudem"i gdzie te zwierzęta żyły przed powstaniem świata?

Strony

Skomentuj