Pił krew, aby przetrwać – wyznanie wampira

Kategorie: 

Pił krew innych ludzi, twierdząc, że jest wampirem: „piję krew, aby przetrwać”. W Wielkiej Brytanii mężczyzna, myśląc, że jest wampirem, wypił szklankę krwi pozyskanej z rany ciętej ręki swojego przyjaciela. Teraz jest w areszcie, ale nadal twierdzi, że należy do grona złych duchów.

 

20-letni Thomas Gough zaprosił przyjaciela Matthew Whitehurst do swojego domu, aby pić z nim alkohol. Przez długi czas mężczyźni rozmawiali o wampirach. Thomas wyznał swojemu przyjacielowi, że musi pić ludzką krew do podtrzymania życia. Cała historia zakłopotała Matthewu, a Thomas wziął nóż i zaatakował.

„Pozwany podniósł nóż i próbował odciąć rękę Matthewu, który poprosił, aby ten odłożył narzędzie. Thomas wyrządził krzywdę ofierze, uzasadniając to stwierdzeniem, że jest wampirem i pije krew, której potrzebują, aby przetrwać"- zacytowano wypowiedz prokurator Joan Volboksa w Daily Mail.

Pod sączącą się z rany krew Thomas podstawił szklankę, a następnie wypił jej zawartość. Potem zatrzymał krwotok u nieprzytomnego Matthewu, używając skarpet. Kiedy policja przybyła na miejsce zdarzenia, Thomas powiedział, że słyszał głos Antychrysta, który powiedział mu, aby to zrobić. Funkcjonariusze zabezpieczyli nóż z zaschniętą krwią.

[ibimage==25842==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Poszkodowany natychmiast został przewieziony do szpitala, gdzie zaszyto mu ranę o średnicy 8 cm na lewym przedramieniu. Pozwany również przyznał się do zbrodni, nadal twierdząc, że jest wampirem. Okazało się, że kilka dni wcześniej zaplanował zbrodnię i powiedział o tym swojej dziewczynie. Brytyjski sąd skazał Thomas Gough na 10 lat więzienia.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zLo3000

ale to nie była zbrodnia

ale to nie była zbrodnia wogóle nie chciał go zabić nawet opatrzył ofiarę skarpetami a jestem przekonany, że miał zamiar zadzwonić na pogotowie gdy tylko poczuje się lepiej po zaspokojeniu nałogu jak alkoholik na ciężkim głodzie też nie jest w stanie sprawnie funkcjonować