W Boże Narodzenie mieszkanka Stanów Zjednoczonych ujrzała ducha w oknie opuszczonego szpitala

Kategorie: 

Obywatelka Stanów Zjednoczonych, mieszkająca w Nowym Orleanie, zrobiła unikalne zdjęcie, które, według ekspertów, potwierdza istnienie zjawisk paranormalnych. Kobieta sfotografowała niezwykły blask w oknie opuszczonego szpitala.

 

Pewna Amerykanka opublikowała w sieci zdjęcie, która jest dowodem, iż zdarzenia psychofizyczne nie są żadną bajką. Na fotografii widać niewytłumaczalny blask w oknie opuszczonego szpitala. Możliwość obserwowania tego światła, zdaniem kobiety, to bożonarodzeniowy prezent pod choinkę. W budynku szpitala nikt nie przebywał od 2005 roku! Niezwykłe zjawisko potwierdza sąsiadka fotografki, która również widziała blask w oknie.

Jasność przypominała lśnienie lampek na udekorowanej choince bożonarodzeniowej. Wielu użytkowników Internetu nie traktuje jednak poważnie najnowszych rewelacji z Nowego Orleanu. Być może obraz został celowo spreparowany, aby wywołać zainteresowanie ludzi, wierzących w istnienie duchów.

 

 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika GINA

Nie zgadzam sie z Lucifer

Nie zgadzam sie z Lucifer albo zgadzam czsciowo. Aura duszy może przybierac taki kształt. Widziałam to gdy byłam dzieckiem raz w zyciu po smierci prababki, zobaczyłąm aure zielona trzech postaci jej dziadka którego nie znałam i kogoś jeszcze. Wiem że to byli oni długo mnie rodzice przekonywali że tego nie ma aż kilka lat później moja mama z kims kto się tym zajmuje rozmawiała i mówiła jej ta osoba, ze dzieci aury dusz widzą. W różnych kolorach. Ten obraz po kilkudziesięciu latach pamiętam jak żywy.

Portret użytkownika Lucifer

Zapmaiętajcie sobie raz na

Zapmaiętajcie sobie raz na zawsze że duch po opuszczeniu ciała - wyjściu z opakowania nigdy nie przybiera ludzkiej postaci tylko kształt świętlistej kuli orb wszystko inne to szarackie sztuczki takie jak w fatimie .
Ze zbuntowanymi duchami Bozia przez duże B już niedługo zrobi porządek tzn na początku będzie płoneła stolica bałwochwalstwa i kultu babilóńskich bozków czyli Watykan Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pilipp

ale po co? często czytelnik

ale po co? często czytelnik udowadnia ze artykuł nie ma zadnych podstaw a i tak takowy zostaje zeby wyświetlenia sie zgadzaly Wink poziom sie tu nie liczy, czytelnik tez nie.

Głosuj przeciw
-13