W Boże Narodzenie mieszkanka Stanów Zjednoczonych ujrzała ducha w oknie opuszczonego szpitala

Kategorie: 

Obywatelka Stanów Zjednoczonych, mieszkająca w Nowym Orleanie, zrobiła unikalne zdjęcie, które, według ekspertów, potwierdza istnienie zjawisk paranormalnych. Kobieta sfotografowała niezwykły blask w oknie opuszczonego szpitala.

 

Pewna Amerykanka opublikowała w sieci zdjęcie, która jest dowodem, iż zdarzenia psychofizyczne nie są żadną bajką. Na fotografii widać niewytłumaczalny blask w oknie opuszczonego szpitala. Możliwość obserwowania tego światła, zdaniem kobiety, to bożonarodzeniowy prezent pod choinkę. W budynku szpitala nikt nie przebywał od 2005 roku! Niezwykłe zjawisko potwierdza sąsiadka fotografki, która również widziała blask w oknie.

[ibimage==26040==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jasność przypominała lśnienie lampek na udekorowanej choince bożonarodzeniowej. Wielu użytkowników Internetu nie traktuje jednak poważnie najnowszych rewelacji z Nowego Orleanu. Być może obraz został celowo spreparowany, aby wywołać zainteresowanie ludzi, wierzących w istnienie duchów.

 

 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika GINA

Nie zgadzam sie z Lucifer

Nie zgadzam sie z Lucifer albo zgadzam czsciowo. Aura duszy może przybierac taki kształt. Widziałam to gdy byłam dzieckiem raz w zyciu po smierci prababki, zobaczyłąm aure zielona trzech postaci jej dziadka którego nie znałam i kogoś jeszcze. Wiem że to byli oni długo mnie rodzice przekonywali że tego nie ma aż kilka lat później moja mama z kims kto się tym zajmuje rozmawiała i mówiła jej ta osoba, ze dzieci aury dusz widzą. W różnych kolorach. Ten obraz po kilkudziesięciu latach pamiętam jak żywy.

Portret użytkownika Lucifer

Zapmaiętajcie sobie raz na

Zapmaiętajcie sobie raz na zawsze że duch po opuszczeniu ciała - wyjściu z opakowania nigdy nie przybiera ludzkiej postaci tylko kształt świętlistej kuli orb wszystko inne to szarackie sztuczki takie jak w fatimie .
Ze zbuntowanymi duchami Bozia przez duże B już niedługo zrobi porządek tzn na początku będzie płoneła stolica bałwochwalstwa i kultu babilóńskich bozków czyli Watykan Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!