Po trzęsieniu ziemi i tsunami w zdewastowanym japońskim mieście bardzo często pojawiają się duchy

Kategorie: 

Trzęsienia ziemi i tsunami 11 marca 2011 w Japonii, według Wikipedii, zabiło 15 892 ludzi, a 2576 osób nadal uznaje się za zaginione.

 

W mieście Ishinomaki w prefekturze Miyagi, które zostało prawie całkowicie zniszczone przez żywioły, dzieją się niezwykłe rzeczy. Miejscowy taksówkarz opowiedział 22 – letniej studentce z Uniwersytetu w Tokio, że wielokrotnie widział duchy, podaje AJW The Asahi. Dziewczyna, zbierająca materiały do pracy dyplomowej, rozmawiała z wieloma kierowcami w Ishinomaki. 

[ibimage==26198==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W wywiadach wzięło udział około sto respondentów. Wielu było nerwowych i nie chciało odpowiadać na pytania. Siedem osób powiedziało, że spotykało duchy. W dwóch przypadkach zjawy siedziały w samochodach, rozmawiając z kierowcami i znikały podczas podróży. O dziwo miejscowi nie żywią jednak obaw i nie czują strachu przed tymi tajemniczymi bytmi.

 
 
 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

Rozmawiają z "duchami"he

Rozmawiają z "duchami"he he
pozamykać to w psychiatykach
Jeden wlazł nawet do butelki tylko nic nie mówi bo zapomniał strun głosowych.
Byłem w róznych "nawiedzonych"miejscach i uśmiałem sie porządnie .....ściema totalna...pójdzie taki łosioł jeden z drugim już na wstępie mając pełne gacie i wszedzie widzi "duchy"he he.[ibimage==26220==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!