Wielka Piramida na dnie Trójkąta Bermudzkiego?

Kategorie: 

http://crisisboom.com/2012/02/01/pyramid-bermuda-triangle/

Wiele osób zastanawia się nad tajemniczością Trójkąta Bermudzkiego. Ten obszar morza w pobliżu wybrzeża USA i Bermudów cieszy się bardzo złą sławą. Jednak zamiast zainteresować się kolejnym zagadkowym zaginięciem dzisiaj zajmiemy się równie zagadkowym odkryciem

 

Z analiz obrazu dna morskiego wykonanych za pomocą sonaru GLORIA wynika, że na dnie Trójkąta Bermudzkiego może się znajdować zatopione miasto.  Zidentyfikowano nawet kształt czegoś, co wygląda jak piramida. Co robiłaby piramida na dnie oceanu?

[ibimage==11636==Oryginalny==none==self==null]

Od razu nasuwa to skojarzenia do zatopienia Atlantydy. Czy to możliwe, że odkryto właśnie lokalizację tego mitycznego lądu? To odkrycie musi być teraz zweryfikowane, ale trzeba przyznać, że z lotu ptaka piramidy w Gizie przedstawiają się dość podobnie jak obiekt wypatrzony na danych z GLORIA.

[ibimage==11643==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cosiek

Pozostałości po zatopionej

Pozostałości po zatopionej Atlantydzie. Już od dawna wiadomo o tych miejscach, chociażby od nurków.Znajdowano tam kryształy emitujące bardzo mocną energię, pewnie piramidy tak samo ją emitują.

Portret użytkownika pepe_pan_dziobak

Jedno zastanawia przy tych

Jedno zastanawia przy tych obrazach - cyfrowe powiększenie obrazu słońca jest bardzo duże na co wskazują wielgachne prostokąty. Natomiast te UFO mieszczą się na jednym takim pikselu. Nie wiem jak to można wytłumaczyć niż amnipulacją przy już gotowym obrazie.

Skomentuj