Iran ostrzega świat przed "Nadchodzącym Wielkim Wydarzeniem"

Kategorie: 

wikipedia.org

Mimo zapowiedzi sankcji za prowadzenie swojego programu jądrowego Iran kontynuuje przygotowania do wojny z ogólnie pojmowanym Zachodem. Teraz Ajatollah Chamenei ostrzega przed wielkim wydarzeniem z woli Allacha, który zapewni zwycięstwo Islamu. Czy czeka nas jakiś wielki kataklizm?

 

Chamenei przemawiał do młodych z ponad 70 krajów biorących udział w konferencji na temat Arabskiej Wiosny.

"W związku z realizacją obietnicy przez Boga Wszechmogącego, Syjoniści i Wielki Szatan (Ameryka) zostaną wkrótce pokonani” mówił Ajatollah Chamenei, najwyższy przywódca Iranu.

Krajów reprezentowane na konferencji to między innymi Bahrajn, Egipt, Libia, Palestyna i Tunezja, czyli te, które były zaangażowane w arabskiej wiosny.

 

W swoim wystąpieniu Chamenei poprosił młodzieńców do zachowania czujności, stwierdzając, że islamskie przebudzenie w regionie dało kilka ciosów wrogom Islamu i że wszyscy muzułmanie, pomimo swoich różnic historycznych i społecznych, pozostaną zjednoczeni w opozycji do "złej hegemonii Syjonistów i Amerykanów ".

 

Chamenei potem stwierdził, że bieżący wiek jest wiekiem Islamu i obiecał, że historia ludzkości jest na skraju wielkiego wydarzenia, według niego wkrótce świat będzie realizować moc Allaha. Wielu duchownych w Iranie stwierdziło, że Chamenei jest zastępcą ostatniego mesjasza Islamu na ziemi i że posłuszeństwo mu jest niezbędne dla końcowego zwycięstwa Islamu.

 

Chamenei powiedział też, że przyjście ostatniego islamskiego Mesjasza, Mahdiego, jest blisko i że należy podjąć konkretne działania w celu ochrony reżimu islamskiego w nadchodzących wydarzeniach.

 

Mahdi, według szyickiej wiary, pojawi się ponownie w czasie Armagedonu. Wybrane są już specjalne siły Gwardii Rewolucyjnej i Basij, które podobno zostały przeszkolone w ramach grupy roboczej o nazwie "Żołnierze Imama Mahdiego". Będą ponosić odpowiedzialność za bezpieczeństwo i ochronę systemu politycznego przed powstaniami. Wielu osobom w Gwardii i w Basij mówiono, że 12 Imam Mahdi jest już na Ziemi, podobno ułatwił zwycięstwo Hezbollahu, nad Izraelem w wojnie z 2006 r. i wkrótce ogłosi publicznie swoją obecność, gdy będzie potrzebne odpowiednie środowisko do działania.

 

Co miał na myśli Chamenei jako Wielkie Wydarzenie? Przed jakim zagrożeniem ostrzega cały islamski świat? Wielkim wydarzeniem zapewne będzie nadchodząca wojna w Iranie, ale być może Irańczycy dają do zrozumienia, że zaczyna się dziać coś co spowoduje sekwencję zdarzeń w której USA będą na kolanach a Islam wyjdzie z tego obronną ręką.

 

Zapowiadanie Mahdiego może tylko naprowadzić do konkluzji, że nadchodzące wydarzenia będą czymś apokaliptycznym. Czy tą Apokalipsą ma być kampania irańska czy może jest coś jeszcze co wmiesza się do międzynarodowej układanki powodując neutralizację przewagi technologicznej jednej ze stron.

 

Źródło: http://www.wnd.com/2012/02/iran-warns-world-of-coming-great-event/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika stopayeti

Vivat Iran Pokonany.Gdyby nie

Vivat Iran Pokonany.Gdyby nie Zachód to w Iranie kozy by dalej pasali a nie technikę jądrową sposobili do wojny .Iran już bez wojny przegrał bo pokazał jaki jest islam zacofany.Kapitalizm szybko takiej nauki się uczy i zapewne sobie poradzi z tym kolejnym fanatykiem również.

Strony

Skomentuj