Podwójne słońce w Rosji i w Czechach

Kategorie: 

Nibiru lub słońce poboczne, Taganrog, 11-02-2012

 

Pojawiły się kolejne zdjęcia przedstawiające fenomen podwójnego Słońca.  Dla jednych to dowód na zbliżająca się planetę X a dla drugich po prostu następne przypadki złudzenia optycznego zwanego słońcem pobocznym.

 

Tym razem obserwacje dokonano w miejscowości Taganrog nad Morzem Azowskim oraz w czeskiej Pradze.

Oba przypadki zostały zarejestrowane jednego dnia, 11 lutego 2012.

Podwójne Słońce nad Pragą - 11-02-2012

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika nlander

slonce poboczne to tez jakas

slonce poboczne to tez jakas jankeska teoria. w/g mnie to ksiezyc sie swieci swiatlem odbitym od aluminiowej powloki chemitrails, w sytuacji gdzie slonce ksiezyc i ziemia sa prawie w jednej linii.

Portret użytkownika llewsoR

Witam. Mieszkam w Irlandii w

Witam. Mieszkam w Irlandii w miejscowosci Cork. Przysiegam ze widzialem to samo tez 11.02.2012. Niebo bylo zachmurzone slonce wychodzilo zza chmur czasami. Akurat patrzalem w niebo i dostrzeglem jakby drugie slonce. Poczatkowo myslalem ze to chmury, ale nie przybralyby idealnie okraglego ksztaltu, ksiezyc to tez nie byl. Widzialem to jakas minute, po czym zniklo w chmurach i juz pozniej chodz slonce wyszlo nie widzialem tego. Szczerze to w zadne Nibiru i planete x nie wierze ale nie mam pojecia co widzialem

Portret użytkownika konrad

Potem wielki znak się ukazał

Potem wielki znak się ukazał na niebie:Niewiasta obleczona w słońcei księżyc pod jej stopami,a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.2 A jest brzemienna.I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia.3 I inny znak się ukazał na niebie:Oto wielki Smok barwy ognia,mający siedem głów i dziesięć rogów- a na głowach jego siedem diademów.4 I ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba:i rzucił je na ziemię.I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą,ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię.5 I porodziła Syna - Mężczyznę,który wszystkie narody będzie pasł rózgą żelazną.I zostało porwane jej Dziecię do Bogai do Jego tronu.NIEWIASTA to  SLONCE ,smok to planeta nibiru ,a jej siedem glow i rogow to ksiezyce, nibiru zasloni slonce i wwtedy bedzie 2 tygodnie ciemnosci ,kataklizmy .powodzie zmiana biegonow

Portret użytkownika kamilo

Dzięki żeś nam to  tak

Dzięki żeś nam to  tak pięknie podsumował! Tylu trudziło sięnad symboliką Objawienia Jana a Ty pyk 2 zdania i po sprawie! Co nam jeszcze możesz wytłumaczyć? Masz może jakieś wnioski na temat interferencji elektronów?

Portret użytkownika baca

przepraszam ale na ktorej

przepraszam ale na ktorej konkretnie konferencji prasowej zostalo to powiedziane??
powiedz prosze bo nie moge znalezc na youtubach
pozdrowienia

Głosuj za
46

Skomentuj