Mumia obcego ukrywana w Egipcie

Kategorie: 

Zdjęcie przedstawiające mumię szaraka

W zakamarkach Muzeum Cairo ukryto podobno mumię, która może zmienić sposób patrzenia człowieka na jego pozycję we wszechświecie. Znajduje się tam podobno zmumifikowane ciało istoty, która nie mogła pochodzić z naszego świata.

 

Może kiedyś nie było to tak oczywiste, ale w czasach dzisiejszych wystarczy jedno spojrzenie, aby stwierdzić, że to, co tam się znajduje to po prostu zmumifikowane zwłoki stworzenia, jakie nowoczesna ufologia nazywa szarakami.

 

Od jakiegoś już czasu pojawiają się informacje, że wśród znalezisk, jakie wciąż odnajdywane są w Egipcie wiele po prostu nie pasuje do oficjalnej wersji historii starożytności. Niektórzy sugerują, że wszystko, co może pokazać w innym świetle rolę dawnych Egipcjan w powstaniu zaawansowanej cywilizacji w delcie Nilu jest usuwane z pola widzenia.

 

Takie zachowania są na rękę wielu naukowcom, którzy wolą nie dostrzegać pewnych rzeczy świadomi tego, ze przyjęcie części z nich skutkowałoby koniecznością przepisania niektórych podręczników historii starożytności.

 

Inskrypcje znajdowane na ścianach grobowców wciąż odnajdowanych w Dolinie Królów często przedstawiają postacie, które trudno nazwać inaczej, niż jako wizerunki przedstawicieli obcych cywilizacji. Więc lepiej o tym nie mówić niż odpowiadać na trudne pytania.

 

 

 

 

 

Teraz pojawiły się dowody fotograficzne przedstawiające egipską mumię, jaką znaleziono w sarkofagu, w jakim zwykło się grzebać faraonów. Czy to po prostu zgrabne fałszerstwo jak chcieliby naukowcy czy też mamy kolejny dowód na to, że cuda starożytnego Egiptu były wspomagane jakąś dodatkową wiedzą i technologią?

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Narija

To chyba TY masz wodoglowie

To chyba TY masz wodoglowie skoro do tej pory nie rozumiesz i nie przyjmujesz prawdy tego swiata! Od bardzo dawna jesli nie od zawsze nie jestesmy sami na tym swiecie! Otworz wreszcie oczy na prawde i zrozum co sie dzieje. A jesli jestes tak steptycznie nastawiony to nie rozumiem po
co wogole tu sie wypowiadasz.Nie daje zazwyczaj komentarzy bo smiesza mnie niektore wypowiedzi malo doswiadczonych ale teraz peklam widzac te bzdury.Albo glupi albo malo doswiadczony,ktorych nie brakuje i ktorzy niebawem bardzo sie zdziwia...
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Strony

Skomentuj