Kolejny już transport pojazdu wyglądającego jak latający spodek

Kategorie: 

Kadr przerdstawiający obiekt przewożony w USA

To już kolejny przypadek, kiedy armia amerykańska transportuje między swoimi bazami pojazd, który literalnie wygląda jak latający spodek. Poprzednie transporty tak jak i ten sprzed kilku dni w Kansas, wzbudzały wielką sensację lokalną.

 

Trudno się dziwić, bo przejazd UFO przez okolice staje się tematem numer jeden wszystkich rozmów. Pojawiają się też zdjęcia i filmy, które zaczynają żyć własnym życiem w Internecie.

Nie wiadomo, co właściwie transportują Amerykanie. Czy jest to przechwycony pojazd UFO? A może pojazd powstały na skutek prób militaryzowania technologii obcych przejętych w różnych okolicznościach. Może to być tez najnowszy wytwór nowoczesnej techniki wojskowej, która wciąż podąża za fantastyka naukową i przełamuje granice prawdy i fikcji.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika trele12

Nie wierzę żeby tak ważny

Nie wierzę żeby tak ważny transport tak sobie jechał. Przecież może się stać tyle nieprzewidzianych rzeczy jak zderzenie. I co spodek od kosmitów lub wart biliardy dolarów zostałby tak prosto zniszczony? Niemożliwe

Głosuj za
55
Portret użytkownika dziekan

SĄ DWIE MOŻLIWE ODPOWIEDZI

SĄ DWIE MOŻLIWE ODPOWIEDZI - TO PRAWDZIWE POJAZDY , ALE W TYM MOMENCIE LUDZIE OGŁUPIENI SĄ  BO NIKT NIE UWIERZY ,ŻE RZĄD USA MOŻE DOPUŚCIĆ DO TRANSPORU TOP SECRET ...... ?LUB TEŻ WYPUŚCIC PARTIĘ POJAZDÓW FIKCYJNYCH  , KTÓRE MAJA UTOROWAĆ ŁATWOŚĆ TRANSPORTU W PRZYSZŁOŚCI TAK ,ŻE NIKT NIE BĘDZIE JUŻ NIC PODEJRZEWAŁ ...?  KAŻDA METODA JEST DOBRA ....

Głosuj przeciw
-74

Strony

Skomentuj