W Azerbejdżanie odkryto szkielet tajemniczego zwierzęcia

Kategorie: 

źródło: news.day.az

W jednej z wiosek w azerskim rejonie Terter odkryto szkielet nieznanego zwierzęcia. Eksperci i lokalnych mieszkańcy poinformowali, że do tej pory nie widzieli czegoś podobnego.

 

Struktura szczęk i zębów sugerują, zwierzę, które jest drapieżnikiem. Podobne szkielety znaleziono w zeszłym roku w regionie Aghdam.

Szef Zarządu Weterynarii Terteru, Maharram Alijew powiedział, że pracuje w weterynarii wiele lat, ale pierwszy raz widzi podobny szkielet. Trzeba przyznać, że przypomina on szkielety drapieżnych dinozaurów.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika FuBBu

Przecież widać że to szkielet

Przecież widać że to szkielet psa, tylko bez przednich łap. Obróćcie sobie 3 zdjęcie o 90 stopni w lewo i porównajcie z tym... http://pieswdomu.pl/obrazki/szkielet-psa.jpg Niektórzy chyba psa na oczy nie widzieli, skoro twierdzą że staw kolanowy zgina im się do tyłu... poprostu żenada. Tak się składa że mam psa, który w dodatku leży obok mnie w podobnej pozycji i widzę praktycznie identyczne ułożenie ciała.Dodatkowo, porównując uzębienie mojego psa i tego szkieletu na zdjęciu, widać bardzo duże podobieństwo. Zarówno w kształcie, wielkości jaki ułożeniu zębów. Poza tym.... racjonalnie myśląc, takie zwierzę miałoby ogromne trudności z poruszaniem się na 2 łapach i musiałoby chodzić albo w pozycji wyprostowanej, albo mieć masywny ogon, który by pomagał utrzymać równowagę. Tak czy siak, jak znajdę podobny szkielet, to też zabiorę kości przednich łap, zrobię zdjęcie i podpiszę, że to chupakabra.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj