Wiązka promieniowania nad miejscem gdzie znajduje się zatopiona wielka piramida

Kategorie: 

disinfo.com

Jakiś czas temu informowaliśmy o zadziwiającym zjawisko w postaci emisji promieniowania znad piramid rozlokowanych na całym świecie. Okazuje się, że podobna wiązka została wyemitowana z obszaru znanego jako Trójkąt Bermudzki.

 

Struktury znajdujące się w obrębie tak zwanego trójkąta bermudzkiego znane są od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Istnieją zapisy sonarowe, które zdaję się sugerować istnienie podwodnej formacji piramid porównywalnej do kompleksu z Gizy.

Oczywiście odnalezienie piramid na dnie trójkąta bermudzkiego rozpala tylko poszukiwaczy zatopionej Atlantydy. Może to być dowód na to, że piramidy egipskie były znacznie starsze niż się dla świętego spokoju przyjmuje.

 

Kompleks w okolicy Bermudów został podobno odnaleziony w 1991 roku. Według szacunków na podstawie danych z sonaru piramida może mieć nawet 300 metrów wysokości, czyli to jej powinno przypadać miano Wielkiej Piramidy.

 

W styczniu 2011 roku w miejscu gdzie wcześniej odkryto piramidę po raz pierwszy odkryto źródło promieniowania gamma. Według źródeł amerykańskich coś emitowało sygnały spod wody. Rejestrowano również VLF, czyli niskie częstotliwości, które na dodatek były silne trwałe.

 

Nagły wzrost promieniowania gamma na Atlantyku został wykryty przez satelity, między innymi rosyjskiego Kosmos-2469. To przynajmniej wiadomo, bo zostało opublikowane przez Rosjan. W miejsce anomalii wysłano statki US Navy. Całość misji utajniono.

 

Piramidy można porównać do elementów znanych z nowoczesnej elektroniki. Tranzystor czy dioda tez jest przedmiotem nieożywionym i dopiero przepływ prądu elektrycznego powoduje, że rzeczywiste jego przeznaczenie staje się całkowicie inne niż moglibyśmy sądzić. Piramida może być takim właśnie urządzeniem, które coś aktywowało.

 

Tym czymś może być na przykład szczególny obszar przestrzeni międzygwiezdnej, w jakim znalazł się nasz Układ Słoneczny. Być może mówimy tutaj o cyklach, które sięgają znacznie dalej niż przyjmowany wiek ludzkości. Tak jak w użytej analogii tranzystora i piramidy, niewykluczone, że tak jak tranzystory w grupie tworzą jakąś konkretną całość, na przykład radio tak i grupa piramid rozlokowana w szczególnych miejscach na Ziemi może aktywować się przez przepływ jakiegoś nieznanego nam czynnika.

 

Pojawiają sie tez sugestie, że piramidy emitują wiązki w kierunku gwiazdozbioru Syriusza, ale ze względu na fakt, że efekty badania wiązek nie są podane do publicznej wiadomości trudno wyrokować na temat jej wektora i składu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rubin

WCZESNIEJ PISAŁEM DO CIEBIE,

WCZESNIEJ PISAŁEM DO CIEBIE, ALE PEWNIE TEGO NIE CZYTAŁEŚ, WIĘC PRZEKLEIŁEM:Myślę, że niewielu jest wstanie zrozumieć  Twoje wspaniałe słowa, bo po pierwsze są pochłonięci na maxa światem technokratycznym, a po drugie oderwali swą więź z żywą energią, która przenika i skanuje wszelakie istnienie, co ich doprowadziło do myślenia ateistycznego i przez to stali się twardogłowi, Ale są przewspaniałe istoty miedzy innymi jak ty, co swą utraconą więź pozyskali od nowa w tym ważnym okresie przemian.Czekam na pustego emaila: [email protected]A porozmawiamy o sprawach znaczących na te czasyDzięki odezwij się.

Głosuj za
47

Strony

Skomentuj