Niezidentyfikowany obiekt latający nad Oklahoma City

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Film nagrano z pokładu małego samolotu lecącego w okolicy miasta Oklahoma City. Biorąc pod uwagę to, co widzimy na nagraniu zaobserwowano coś, co przypomina klasyczny latający spodek.

 

Nagranie sprawia wrażenie autentycznego a znajdujący się na pokładzie samolotu pasażerowie są wyraźnie zaaferowani tym, co widzą.

Pojazd zmienia pozycję pokazując się dobrze z wszystkich stron, również od dołu. Wydaje się, że może być napędzany jakimś napędem antygrawitacyjnym. Może to być coś na kształt staroindyjskiej vimany w nowoczesnym wojskowym wydaniu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo

po komentarzach widac od razu

po komentarzach widac od razu ze wiekszosc nigdy nie bawila sie w grafika komputerowego ja wiem ze ufo sobie jest ze to jest technologia wojskowa czy jakies tam demony udajace rozne rzeczy ale wiem tez i to widac od razu ze to jest wygenerowane komputerowo tyle w temacie p.s. ludzie lykaja takie fake-i a co dopiero jesli faktycznie blue beam-a nam zaserwuja albo wojsko bedzie udawalo kosmitow to dopiero bedzie fanatyzm na nie spotykana skale i wez tera sprobuj logicznie cos wytlumaczyc takiej osobie ojjj slabo widze przyszle czasy znowu nas illuminati w chu.a zrobi ehh ludzie to sie chyba nigdy nie naucza. pozdro

Portret użytkownika Rubin

Nie zwracajcie uwagi na

Nie zwracajcie uwagi na TROLI!! Oni już niedługo sami się wyeliminują ,bo nie będą mogli znieść nowej wibracji oraz co za tym idzie to nowa matryca rzeczywistości nie dla nich. Niech dalej sobie szaleją w tym technokratycznym matrixie ,ale już między sobą TROLAMI!

Portret użytkownika Rubin

Uderz w stół a nożyce się

Uderz w stół a nożyce się odezwą! Już wkrótce przestaniecie ironizować, i co wy biedni poczniecie?,Tych nawiedzonych, co teraz wyszydzacie będziecie panicznie szukać, lecz nadaremno wasze wysiłki będą, bo czas dla was, jaki poświęcaliśmy się skończy. Na pewno czas, który poświęcamy nie jest, aby z was szydzić, tylko ze współczucia miłości do wszelkiego stworzenia to robimy, ty bardziej jak się zna prawdę to serce krwawi a jeszcze jak się czyta taką IRONIĘ!,To łzy same spływają po policzkach, że człowiek człowiekowi wilkiem, nie bratem. Cóż bracie serce twe z kamieniało a rozum zdrętwiał, twój wybór tkwij dalej w letargu odrętwienia fascynacją świata technokratycznego. Życzę Ci obyś miał już za moment tyle odwagi, co ironii i godnie przyjął odejście, lub pozostanie, bo i tak być może o ile się obudzisz.

Portret użytkownika tropiciel ufitów

Niektórym nawet jakby ufo

Niektórym nawet jakby ufo wylądowało na nosie też by twierdzili, że to fake. Oni są alergikami na tego rodzaju informacje Smile No cóż to kwestia opragramowania jakie im implantowano i i mplantuje od urodzenia, aż do dzisiaj. Nie dziwię się, że 90% społeczeństwa dalej żyje w matrixie, który dla nich stworzono i jest im z tym dobrze i nie chcą nawet słyszeć, że może być inaczej Smile

Strony

Skomentuj